Biocom Flora Plus 60 kapsúl

Kód: 3092
25,90 € 21,58 € bez DPH
Odošleme do 72 hodín
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Biocom Flora Plus je prírodný doplnok stravy s obsahom probiotík, prebiotík a vitamínu C. Podporuje trávenie, imunitný systém a posilňuje ochranu organizmu pred negatívnymi vplyvmi. Kapsuly sú vhodné pre každodenné užívanie a pomáhajú udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flora Plus - blahodarný probiotický komplex pre zdravie Vášho tráviaceho ústrojenstva. Udržiava zdravú mikroflóru a podporuje zdravé trávenie.  Sedem kmeňov probiotík, ktoré pomáhaju pri udržiavaní dobrej funkcie tráviaceho systému a mikrobiálnej rovnováhy čriev. Svojím zložením vyniká pred ostatnými výrobkami obsahujúcimi baktérie kyseliny mliečnej. Obsahuje takmer 4 miliardy živých mikroorganizmov.

Čo sú enzýmy a aké sú ich účinky? 

Sú to látky, prostredníctvom ktorých sa uvoľňujú vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré sú nutné k nerušenej funkcii organizmu, teda sú potrebné k (zdravému) životu. Tieto látky získavame takmer výlučne konzumáciou surovej zeleniny a ovocia! Buďme teraz úprimní: kedy ich konzumujeme a koľko? A keď vôbec, väčšinou ich varíme, pečieme, teda „zabíjame“. 

Ak ich máme nedostatok...

Vážny nedostatok enzýmov môže spôsobiť tráviace ťažkosti sprevádzané nepríjemnými príznakmi, ale aj vážne ochorenia. Nadúvanie, opakované hnačky alebo zápcha, neskôr chudnutie, slabosť, zoslabenie imunitného systému alebo dokonca aj vznik chronických ochorení – nie len prežiť, ale aj čítať o takýchto ťažkostiach je hrozné! Nedostatok „nenapomáha“ len týmto ťažkostiam, ale aj predčasnému starnutiu. 

Balenie obsahuje: 60 kapsúl

Netto váha: 60 g

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne

Zloženie na dennú dávku: maltodextrín 444,7 mg, živé kultúry 112,87 mg (z toho Bacillus subtilis De-111 5,75 miliárd, Lactobacillus rhamnosus BI-05 200 miliónov, Lactobacillus casei La-14 200 miliónov, Bifidobacterium longum Bb-03 200 miliónov, Lactobacillus acidophilus Lp-115 200 miliónov, Lactobacillus plantarum Lr-32 200 miliónov, Bifidobacterium breve Lc-11 200 miliónov), stabilizátor E 460. 


Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: