Biocom Vita-Reg+ 20 ml

Kód: 6514
17,50 € 14,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Čo dokáže Vita-Reg+? Prináša úľavu! Obsahuje mätu priepornú, ktorá prispieva k normálnej funkcii čriev, vyprázdňovaniu žlče a udržiava zdravie tráviacej sústavy. Okrem nej obsahuje štyri ďalšie zložky s blahodarnými účinkami. Jedna dávka pritom pokryje stopercentnú dennú potrebu týchto esenciálnych prvkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Správna životospráva a pravidelný pohyb sú základom zdravého a dlhého života. Práve životospráva je kľúčovou pre riadne fungovanie tráviacej sústavy. V črevách sa vstrebávajú výživné látky a vitamíny, ktoré sa odtiaľ dostávajú do krvného obehu.

Krvný obeh ich roznesie do jednotlivých orgánov, ktoré tieto látky zúžitkujú. Pri nesprávnej funkcii môže dochádzať k rozličným tráviacim problémom ako plynatosť, pocit plnosti, napínanie, pálenie záhy, problémy s vyprázdňovaním či rozličné bolesti. Netrpí len človek, ale aj jeho látková výmena a imunita.

Čo dokáže Vita-Reg+?

Prináša úľavu! Obsahuje mätu priepornú, ktorá prispieva k normálnej funkcii čriev, vyprázdňovaniu žlče a udržiava zdravie tráviacej sústavy. Okrem nej obsahuje štyri ďalšie zložky s blahodarnými účinkami. Jedna dávka pritom pokryje stopercentnú dennú potrebu týchto esenciálnych prvkov.

Účinky jednotlivých zložiek – mäty priepornej, biotínu, chrómu a selénu:

• mäta uvoľňuje svalové napätie, pozitívne vplýva na žlčník. Obsahuje zlúčeninu mentol, ktorá pôsobí ako relaxant svalových kŕčov. Používa sa zmierňovaní plynatosti, hnačky, nutkania na vracanie, tráviacich problémov, pri syndróme dráždivého čreva. Okrem toho sa výborne hodí na zmiernenie menštruačných ťažkostí, pri depresiách a úzkostných poruchách ako aj na liečbu nádchy.

• zinok prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podieľa sa na látkovej výmene a metabolizme aminokyselín a sacharidov. Patrí medzi antioxidanty. Má pozitívny vplyv na zdravie vlasov, nechtov a pokožky.

• biotín (vitamín B17) prispieva k zdraviu vlasov, kože a slizníc, správnej funkcii nervového systému a duševnému zdraviu. Jeho nedostatok môže spôsobovať početné zdravotné problémy.

• chróm sa podieľa na metabolizme výživných látok, podieľa sa na udržaní zdravej hladiny cukru v krvi.

• selén podporuje normálne imunitné procesy, má ochrannú funkciu na bunečnej úrovni a podporuje činnosť štítnej žlazy.

• Pre každého • Vita-Reg+ neobsahuje lepok, laktózu, GMO zložky, arómy, farbivá a sacharidy, preto ho srdečne odporúčame každému. 

Dávkovanie: Užite 3x5 kvapiek počas hlavného jedla alebo ihneď po ňom.
Denná dávka je max. 3x10 kvapiek.

Zloženie v jednej dávke: mentol 62,2 mg, extrakt z listov Mäty piepornej (Mentha piperita) 16,6 mg, zinok 3,3 mg, selén 18,3 μg, vitamín B7 (biotín) 16,6 μg, chróm 13,3 μg.

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: