Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Výrobcovia / značky
Novinky
Spustili sme novú stránku 2014

Spustili sme nový eshop, ktorý ponúkne našim zákazníkom prehľadné a pohodlné nakupovanie. Predovšetkým intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje ľahký výber a objednávanie produktov.

viac
Úvod Info O nás

O nás

 

Naša spoločnosť vznikla začiatkom roku 2006. Jej prvotným cieľom bolo a stále je, vytvoriť "centrum nového zdravia" Internetová stránka, ktorú práve prezeráte sa stará o vaše zdravie a krásu. Veríme, že bude dobrým poradcom pre každého.

     PREVENCIA JE OVEĽA LACNEJŠIA AKO LIEČBA

        Máte zdravotné problémy? Zaujíma Vás prevencia? Poradíme Vám!

 Sme tu pre vás

Ak potrebujete získať bližšie informácie o jednotlivých produktoch (doporučujeme) neváhajte kontaktovať emailom či telefonicky Ing. Zuzanu Gondovú, odborného reprezentanta firiem: Aunity, Diochi, Dr. Nona, Duolife, Energy, Eveline Cosmetics, Finclub, Labesi, Naša Kaša, Oléanat, Winalite. 

píšte nám na email: poradenstvo@jasomzdravie.sk

 

V prípade akýchkoľvek otázok, ohľadom ktoréhokoľvek produktu píšte na ten istý email, teda

poradenstvo@jasomzdravie.sk alebo volajte na mobilné číslo:

+421 907 931 470.


Stránka sa stále doplňuje a bude doplňovať podľa potreby spotrebiteľa.

                                             

 

 

Budeme sa tešiť ak navštívite aj našu prevádzku Jasomzdravie s.r.o., kde si tovar z nášho e-shopu po dohode môžete osobne kúpiť alebo už objednaný prevziať 

 

  

 

 

V zariadení nájdete pomoc so svojimi zdravotnými problémami, poradenstvo v oblasti prírodnej medicíny a predaja výživových doplnkov firiem FINCLUB a DIOCHI ako aj ďalšie produkty Cleaners & Cosmetics, Winalite - Love moon, EVELINE COSMETICS, T-International a OLÉANAT ktoré si môžete osobne zakúpiť.

Copyright 2014 - 2019 © jasomzdravie.sk - pre Vaše zdravie a krásu