MEDPURE REISHI čistý extrakt huby Reishi 50g

Kód: 8706
Novinka
Značka: NaturMedic
€19 €15,83 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Certifikovaný biomedicínsky extrakt huby Reishi (Ganoderma lucidum) ako vhodný doplnok pri liečbe onkologických ochorení. Bez lepku, sóje a laktózy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sme nainfikovaní hubami, pretože veríme v ich extra silu a potenciálne začlenenie do farmakoterapie.

  • vysokokoncentrovaný biomedicínsky extrakt huby Reishi
  • najvyššie kritéria počas celého pestovania
  • vysoký obsah polysacharidov
  • pestované a vyrábané v Európskej únií
  • extrakt s vysokým obsahom minerálov a vitamínov
  • bez lepku a laktózy

 

 

Huba, ktorá je v Číne a Japonsku predpisovaná lekármi, u nás iba ako doplnok konvenčnej liečby

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”. Dorastá do väčších veľkostí, je mäkká, má červené sfarbenie, lesklý povrch a drevnatú textúru. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti.

Huby všeobecne obsahujú približne 90% vody. Zvyšok tvoria bielkoviny, tuk, sacharidy, vláknina, antioxidanty, niektoré vitamíny a minerály. Hubové proteíny obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny a sú obzvlášť bohaté na lyzín a leucín. Huba Reishi obsahuje kyselinu ganoderovú (triterpén) a množstvo beta-glukánov, ktoré jej dodávajú horkastú chuť. Preto nie je vhodná na priamu konzumáciu. Najčastejšie je podávaná vo forme kapsúl, resp. ako rozpustná súčasť iných produktov. Hlavné zložky huby Reishi sú:

• organické germánium
• polysacharidy
• triterpenoidy
• adenozín
• vitamíny, minerály

 

Žiaden lacný prášok, robíme koncentrovaný extrakt vysokého štandardu, pretože preferencia kvality je pre nás na prvom mieste

Pure Reishi obsahujú vysokoncentrovaný BIO medicínsky lyofilizáciou získaný extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum). Nie je to žiadna vysušená huba vo forme prášku. Extrakt je ľahko rozpustný vo vode a vysoko vstrebateľný, s mimoriadne vysokou mikrobiologickou čistotou. Neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadlá a iné prídavné látky. Obsah polysacharidov v extrakte minimálne 25,5% (255mg/g).

Dodržiavanie vysokých štandardov je pre nás na prvom mieste. Obsah účinných látok je najväčší, ak huba dorastie do svojej veľkosti. V dôsledku počasia a meniacich sa prírodných podmienok je v prírode nájsť takúto hubu takmer nemožné. Preto sa pestujú v prirodzene vetraných vyhradených priestoroch, pod stály dohľadom. Extrakt je vyrábaný z mycélia ekologicky pestovaných húb Reishi (Ganoderma lucidum). Vyrába sa bez použitia akýchkoľvek chemických prípravkov a neobsahuje žiadne prídavné zložky.

Výskum potvrdzuje výnimočné účinky huby Reishi

Medzi tri hlavné fyziologicky aktívne zložky, ktoré huba Reishi obsahuje patria – polysacharidy, peptidoglykány a triterpény (Boh et al. 2007. ; Zhou et al. 2007.) Okrem toho obsahuje viac ako 400 biologicky aktívnych látok (Mizuno 1995, Kim a Kim 1999, McKenna 2002, Gao et al. 2002, Boh 2013), pričom polysacharidy a triterpény boli doposiaľ najviac preskúmané. Jin X. a jeho kolegovia v roku 2012 publikovali v NLM (US National Library of Medicine – doi: 10,1002 / 14651858.CD007731) svoje klinické štúdie s extraktom Ganoderma lucidum pri liečbe rakoviny, kde odporúčajú podávať tento extrakt ako alternatívny doplnok konvenčnej liečby.

 
 

Zloženie:
100% biomedicínsky extrakt huby červená Reishi

 

Obsah balenia: čistý extrakt – 50g

 

Dávkovanie: 500mg denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.