MUSHROOM 2-PLEX extrakt huby Reishi a Chaga 50 kapsúl

Kód: 8973
Novinka
Značka: NaturMedic
€19 €15,83 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Dvojkombinácia extraktov huby Reishi a Chaga vo forme rastlinných kapsúl so širokospektrálnymi účinkami. Bez sóje, lepku a laktózy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojkombinácia medicínskych lyofilizovaných extraktov huby Reishi a Čaga v rastlinných kapsulách s vysokým obsahom účinných látok a jednoduchou aplikáciou.

  • kombinácia extraktov huby Reishi a Čaga
  • extrakty vyrábané lyofilizáciou
  • medicínska kvalita
  • pre zvýšenie obranyschopnosti organizmu
  • pre ľudí vystavených psychickej záťaži
  • podporuje chuť do jedla a celkový metabolizmus
  • obsahuje vitamíny a minerály
  • bez lepku a laktózy

 

 

Huby, ktoré sú v Číne a Japonsku predpisované lekármi najmä pri onkologických ochoreniach, u nás iba ako doplnok konvenčnej liečby

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”. Dorastá do väčších veľkostí, je mäkká, má červené sfarbenie, lesklý povrch a drevnatú textúru. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti. Hlavné zložky huby Reishi sú organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy,  adenozín, vitamíny a minerály.

Huba Chaga (Inonotus obliquus) je jedlá huba, avšak kvôli jej horkej chuti nie je bežne požívaná. Sibírska Čaga, ktorá je považovaná za kráľovnú liečivých húb, pochádza z Ruska a rastie na brezách v oblasti Altaja regiónu Irkutska. Jedinečný čistý originálny koncentrovaný extrakt sa získava použitím najmodernejšej sublimačnej metódy freeze-dried, tzv. lyofilizáciou – vymrazovaním vo vákuu a to iba z dvoch časti huby – sklerocia a plodnice. Táto huba je často využívaná v tradičnom liečiteľstve pri liečbe onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach, žalúdočných ťažkostiach a cukrovke I. aj II. typu. V ruskom bylinkárstve sa táto huba používa tiež ako vnútorný “čistiaci prostriedok”. Súčasné štúdie potvrdili jej vysokú antioxidačnú schopnosť. V posledných rokoch sa Chaga stala veľmi populárna medzi ženami v Japonsku pre podporu zdravej pokožky.

 

Aktívny dvojkomplex medicínskych liečivých húb so širokospektrálnymi účinkami

Mushroom 2-PLEX predstavuje dvojkombináciu extraktov liečivých húb Reishi a Chaga. Intenzívny energetický mix na podporu imunity, obehového systému a metabolizmu. Je určený pre seniorov, ženy po menopauze, pre ľudí so stresovým zamestnaním a vysokou psychickou záťažou a taktiež aj pre študentov. Podporuje obranyschopnosť organizmu a napomáha zlepšovať chuť do jedla u pacientov s problémami tráviaceho traktu. Mushroom 2-PLEX je vhodný aj ako doplnkový prípravok pri onkologických ochoreniach a cukrovke. Jedna kapsula obsahuje 350mg biomedicínského extraktu huby Reishi a 150mg extraktu huby Chaga.

 

Žiadne lacné sušené huby, používame lyofilizované koncentrované extrakty farmaceutickej kvality

Mushroom 2-PLEX obsahuje vysokoncentrovaný BIO medicínsky extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum) a huby Čaga (Inonotus obliquus) . Oba extrakty sú vyrábané lyofilizaciou pri nízkej teplote, čím je garantované zachovanie vysokého obsahu účinných látok v extraktoch. Pozor! Nie sú to žiadne vysušené huby v práškovej forme. Extrakty sú ľahko rozpustné vo vode, vyznačujú sa mimoriadne vysokou mikrobiologickou čistotou a ich vstrebateľnosť je maximálna. Mushroom 2-PLEX neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadlá a iné prídavné látky.

 

Zloženie kapsuly: 350mg extrakt huby Reishi,
150mg extrakt huby Chaga

 

Obsah balenia:
50 kapsúl x 500mg

 

Dávkovanie:
1 kapsula 2x denne

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.