RED REISHI KAPUČÍNO 30 sáčkov

Kód: 8597
€12 €10 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.03.2023

Extra jemná chuť kapučína v spojení s biomedícínskym extraktom huby červená Reishi. Podporovateľ imunity a celkovej vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne Red Reishi kapučíno lahodnej chuti s koncentrovaným extraktom huby červená Reishi. Kapučino s nízkým obsahom tuku, ktoré zdravým spôsobom spríjemní každý deň.

 

koncentrovaný extrakt huby Red Reishi
jemná, lahodná chuť
nízky obsah tuku
znižuje únavu
zvyšuje fyzický výkon

dodáva mentálnu energiu
bez umelých farbív
obsahuje minerály a vitamíny

Kapučíno alebo jednoducho 4v1, ktoré si vás svojou chuťou jednoznačne získa – nápoj s nízkym obsahom tuku a benefitom huby Reishi

Problém kapučín plných éčiek nás inšpiroval k vytvoreniu originálneho nápoja, ktorý by okrem lahodnej chuti priaznivo ovplyvňoval organizmus. Red Reishi cappuccino predstavuje spojenie sušeného odtučneného mlieka, kvalitnej čiernej instantnej kávy, práškového cukru, dextrózy v kombinácií s biomedicínskym extraktom huby červená Reishi (Ganoderma lucidum), ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Reishi. Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a celkové zdravie.

Nápoj pre všetkých, ktorí uprednostňujú kávu v nižšej sile a hľadajú ideálny hot energy drink

Red Reishi kapučíno je ideálny nápoj pre všetkých, ktorí obľubujú mliečne kávové nápoje a dbajú pritom o svoje zdravie. V jednej dávke Red Reishi kapučíno je 1,5g kvalitnej čiernej instantnej kávy, čím je vhodné najmä pre ľudí, ktorí obmedzujú pitie kávy v poobedňajších hodinách. Red Reishi cappuccino je vhodné aj pre športovcov pre dodanie dostatok fyzickej a mentálnej energie.

Huba, ktorá je v Číne a Japonsku predpisovaná lekármi, u nás iba ako doplnok konvenčnej liečby.

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”. Dorastá do väčších veľkostí, je mäkká, má červené sfarbenie, lesklý povrch a drevnatú textúru. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti.

Huby všeobecne obsahujú približne 90% vody. Zvyšok tvoria bielkoviny, tuk, sacharidy, vláknina, antioxidanty, niektoré vitamíny a minerály. Hubové proteíny obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny a sú obzvlášť bohaté na lyzín a leucín. Huba Reishi obsahuje kyselinu ganoderovú (triterpén) a množstvo beta-glukánov, ktoré jej dodávajú horkastú chuť. Preto nie je vhodná na priamu konzumáciu. Najčastejšie je podávaná vo forme kapsúl, resp. ako rozpustná súčasť iných produktov. Hlavné zložky huby Reishi sú:

• organické germánium
• polysacharidy
• 
triterpenoidy
• 
adenozín
• 
vitamíny
• 
minerály

Žiaden lacný prášok, robíme koncentrovaný extrakt vysokého štandardu, pretože preferencia kvality je pre nás na prvom mieste.

Pure Reishi obsahujú vysokoncentrovaný BIO medicínsky lyofilizáciou získaný extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum). Nie je to žiadna vysušená huba vo forme prášku. Extrakt je ľahko rozpustný vo vode a vysoko vstrebateľný, s mimoriadne mikrobiologickou čistotu. Neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadla a iné prídavné látky. Obsah polysacharidov v extrakte minimálne 25,5% (255mg/g).

Dodržiavanie vysokých štandardov je pre nás na prvom mieste. Obsah účinných látok je najväčší, ak huba dorastie do svojej veľkosti. V dôsledku počasia a meniacich sa prírodných podmienok je v prírode nájsť takúto hubu takmer nemožné. Preto sa pestujú v prirodzene vetraných vyhradených priestoroch, pod stály dohľadom. Extrakt je vyrábaný z mycélia ekologicky pestovaných húb Reishi (Ganoderma lucidum). Vyrába sa bez použitia akýchkoľvek chemických prípravkov a neobsahuje žiadne prídavné zložky.

Výskum potvrdzuje výnimočné účinky huby Reishi

Medzi tri hlavné fyziologicky aktívne zložky, ktoré huba Reishi obsahuje patria – polysacharidy, peptidoglykány a triterpény (Boh et al. 2007. ; Zhou et al. 2007.) Okrem toho obsahuje viac ako 400 biologicky aktívnych látok (Mizuno 1995, Kim a Kim 1999, McKenna 2002, Gao et al. 2002, Boh 2013), pričom polysacharidy a triterpény boli doposiaľ najviac preskúmané. Jin X. a jeho kolegovia v roku 2012 publikovali v NLM (US National Library of Medicine – doi: 10,1002 / 14651858.CD007731) svoje klinické štúdie s extraktom Ganoderma lucidum pri liečbe rakoviny, kde odporúčajú podávať tento extrakt ako alternatívny doplnok konvenčnej liečby.

Preferencia kvality je pre nás na prvom mieste a preto sme kritickí aj sami na seba

Priznávame, že naša prvotná predstava bola, aby tento produkt neobsahoval práškový cukor. Dlhé testovanie nás však donútilo pridať, aj keď v malom v množstve, klasický práškový cukor a to z dôvodu, že ostatné zdravšie náhrady sladidiel nedokázali zabezpečiť dokonalú konzistentnosť a rozpustnosť produktu a zároveň aj jeho chuť. Veríme, že čoskoro sa nám podarí urobiť nový upgrade tohto produktu, ktorý bude dokonalejší.

Nešetrime na obaloch, pretože prémiové kapučíno potrebuje aj prémiový obal

Našou hlavnou prioritou je zabezpečiť našim produktom dokonalé balenie. Nešetrime na obaloch, pretože si uvedomujeme, že kvalitný produkt potrebuje aj kvalitný obal. Kapučíno vyrábame v porciovaných hermeticky uzavretých jednorázových sáčkoch. Sáčky sú vyrábané zo špeciálnej fólie, ktorá neprepustí žiadne svetlo ani vlhkosť. Kapučíno v tomto balení je stále 100% čerstvé a svieže. Taktiež krabičkové spotrebiteľské balenie je ľahko skladovateľné a recyklovateľné.

NUTRIČNÉ HODNOTY v 100g v 12g
Energetická hodnota 367,9kcal/1563kJ 44,15kcal/187,6kJ
Tuky 0,51 g 0,06 g
     z toho nasýtené mastné kyseliny 0,29 g 0,03 g
Sacharidy 70,19 g 8,42 g
     z toho cukry 63,10 g 7,52 g
Bielkoviny 20,63 g 2,48 g
Soľ 0,52 g 0,061 g

 

Zloženie: odtučnené sušené mlieko, čierna instantná káva, práškový cukor, dextróza, extrakt huby Reishi

Obsah balenia: 360g (30 sáčkov x 12g)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.