Biocom Colostrum 100 kapsúl

21,56 € 17,97 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.03.2024
Možnosti doručenia

Biocom Colostrum je prírodným posilňovačom imunitného systému. Obsahuje výživné látky, vitamíny a minerály pre zdravý životný štýl. Podporuje vitalitu, trávenie a odolnosť organizmu voči chorobám.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Popri mimoriadne vysokej výživovej hodnote sa v ňom vo veľkom množstve nachádzajú antigény (prirodzené imunoglobulíny – protilátky), biele krvinky, enzýmy, minerálne látky, stopové prvky, antioxidanty a ďalšie významné látky. Chráni pred infekciami rozličného pôvodu. 

Práve preto sa kolostrum často označuje ako „prvé očkovanie“. Laktoferín, ktorý výrobok obsahuje, znižuje silu vírusov. Výskumy dokázali, že v boji proti niektorým kmeňom vírusov, je laktoferín pochádzajúci od hovädzieho dobytka oveľa účinnejší ako ten ľudský. Vyrába sa z kravského predmlieka, ktoré sa začína vytvárať v mliečných žlazách kravy dva dni po vrhnutí. 

Netto váha: 77,8g 

Odporúčané dávkovanie: 1 až 3 - krát denne 1 kapsula, podľa potreby možno dávku zvýšiť. Uvedené dávkovanie je vhodné pre dospelých, deti aj tehotné ženy.

Zloženie na dennú dávku: Kolostrum kravské 500 mg z toho imunoglobulín 35mg. Ryžová múka, želatína, stabilizátor E 460, stabilizátor E 470B. Protihrudkujúca látka E 551.  

Neobsahuje cukor, soľ, droždie, škrob, zvýrazňovače chuti, stopy pšenice, sóje, glutén, konzervanty, antibiotiká ani syntetické hormóny. 

Nevhodné pre deti do troch rokov!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborníkom v oblasti zdravia a výživy máte prístup k širokému spektru produktov, ako sú doplnky stravy, bylinné prípravky a ďalšie. Všetky naše produkty sú certifikované a prešli prísnymi kontrolami kvality, takže si môžete byť istí, že získate to najlepšie pre svoje zdravie.