O nás

Vitajte v jasomzdravie.sk - Vašom spoľahlivom partnerovi pre zdravie a krásu! Naša firma je zameraná na poskytovanie kvalitných a efektívnych produktov pre vaše zdravie, krásu a pohodu. S našimi širokými sortimentom produktov, vrátane prírodných doplnkov stravy, kozmetiky a wellness produktov, vám pomôžeme dosiahnuť svoje zdravotné a krásne ciele.

Naše výhody:

  • Široký výber produktov pre rôzne potreby
  • Kvalitné a overené produkty od dôveryhodných značiek
  • Rady a podpora od našich odborníkov na zdravie
  • Rýchla a spoľahlivá doprava k vám domov

Náš tím je zameraný na vašu spokojnosť a zdravie. Snažíme sa vám prinášať najlepšie produkty a služby za konkurencieschopné ceny. Príďte k nám na našu webovú stránku a objavte, ako môžeme prispieť k vašemu lepšiemu životnému štýlu.

 

Naša filozofia

Spoločnosť Jasomzdravie vznikla v roku 2006. Prvotným impulzom boli predchádzajúce zdravotné ťažkosti zakladateľky Zuzany Gondovej. Rozhodla sa riešiť svoje zdravotné problémy pomocou prírody, s ktorou je človek spätý od nepamäti. Vyhľadávala liečivá bez chémie, konzervantov a farbív. Pozitívne výsledky zaujali jej okolie, preto začala najbližším odporúčať overené výrobky. „Až som sa rozhodla šíriť svoje pozitívne skúsenosti prostredníctvom eshopu. Mojou myšlienkou však od začiatku nebolo len radiť ľuďom produkty na riešenie ich problémov, ale zamerať ich pozornosť na príčinu problémov a tú zastaviť.” 

Od 1. septembra 2023 spoločnosť po dôkladnom výbere p. Gondovej, prešla zmenou vlastníka. Táto premenu zaznamenala matka a syn Magdeléna Móroczová a Mgr. Tamás Mórocz, ktorí majú bohaté skúsenosti v tomto odvetví, a teraz prevzali riadenie spoločnosti. Ich zámerom je pokračovať v pomoci zákazníkom a priniesť významné zlepšenia.

Našou prioritou je zákazníkovo zdravie

Od prvých zákazníkov, ktorým sme len odporúčali overené prírodné výrobky, sme sa dostali k našej súčasnej podobe. Sme rodinný eshop, za ktorým stojí mama a syn. Naším cieľom je v prvom rade šírenie osvety v spoločnosti na tému zdravia a prevencie, ktorú často zanedbávame. Ak sa potrebujete poradiť, môžete nám zatelefonovať alebo napísať. Radi vám poskytneme konzultáciu a preberieme s vami váš zdravotný problém. Spýtame sa vás na vaše stravovanie a životný štýl, pretože práve tieto faktory pôsobia na vaše zdravie. Chceme vám v prvom rade pomôcť zlepšiť váš životný štýl, nejde nám o predaj produktov. 

Dôkazom nášho zámeru upozorňovať na zdravý životný štýl je aj to, že v našej ponuke nájdete menší počet produktov, momentálne ich máme okolo 500. Všetkým dôverujeme a máme ich overené, pretože nechceme ponúkať niečo, čomu neveríme. 

V súvislosti so snahou pomáhať riešiť zdravotné problémy spolupracujeme s lekármi a odborníkmi. Ak my sami nevieme zodpovedať závažnú otázku, obrátime sa na nich a konzultujeme s nimi konkrétny jav. 

Chceme, aby si čo najviac ľudí mohlo povedať, že sú zdravými a cítia, že sú zdravie. Do budúcna preto plánujeme vytvoriť vlastné fórum, ktoré bude prepájať širokú verejnosť a odborníkov. Aby si čo najviac ľudí uvedomilo, že prevencia pred zdravotnými problémami je lacnejšia než ich liečenie. 

Ak sa chcete poradiť, zavolajte nám na telefónne číslo +421 907 931 470 alebo nám napíšte na poradenstvo@jasomzdravie.sk.

5 dôvodov, prečo si nás vybrať

Prišli ste na náš web po prvýkrát a premýšľate, prečo by ste si mali vybrať práve z našej ponuky? Pripravili sme pre vás zoznam 5 bodov, ktoré charakterizujú našu prácu a našu víziu. Ak patríte medzi našich stálych zákazníkov, aj vás možno niečo zo zoznamu prekvapí :) 

Sme vám k dispozícii

Potrebujete sa poradiť? My sme k dispozícii stále - 24 hodín, 7 dní v týždni, počas víkendov a sviatkov. Záleží nám na komunikácii so zákazníkmi, pretože chceme pomáhať a viesť vás k vašej zdravšej verzii. Preto vám telefón zdvihneme kedykoľvek, na emailové otázky odpovieme hneď, ako to bude možné. Pokojne nás môžete navštíviť aj u nás na Protifašistických bojovníkov 4 v Košiciach. 

Pre poskytnutie správnych a pravdivých informácií oslovujeme pri zložitejších otázkach aj lekárov, odborníkov a dodávateľov, aby sme vám vedeli odpovedať aj s profesionálnym pohľadom.  

Objednávky vybavujeme expresne

Ak si objednáte tovar, ktorý máme skladom, garantujeme vám dodanie produktu do 48 hodín na vami zvolenú adresu. Na vytvorené objednávky sa snažíme v rámci možností reagovať hneď a informovať vás o prijatí objednávky, jej príprave aj expedovaní. 

Ak sa vyskytne problém, pre ktorý sa tovar doručí neskôr, informujeme vás o tom a uskutočníme prípadné kroky a zmeny pre vašu spokojnosť. 

Ako ospravedlnenie za omeškané či problémové objednávky od nás dostanete aj malú pozornosť v podobe darčeka za spôsobené komplikácie.  

Chránime našu prírodu

Ekológia pre nás nie je len trend súčasnej doby. Naším cieľom je zabezpečovať balenie objednávok a celý chod firmy čo najšetrnejšími spôsobmi s ohľadom na naše životné prostredie. 

Pri zasielaní objednávok recyklujeme krabice, ktoré boli pôvodne určené na iný tovar. Tak sa napríklad môže stať, že vám produkt príde zabalený v krabici od vŕtačky. V najbližšej dobe plánujeme využívať ekologickú výplň krabíc s objednávkami aj papierové pásky.  

Samozrejmosťou je triedenie odpadu vo firme, ale aj v domácnostiach nášho tímu. Uvedomujeme si, že je potrebné pristupovať zodpovedne k ochrane prírodných materiálov vo všetkých úrovniach každodenného života. Inak každý zvyšný papier využijeme na písanie, tlačenie potrebných listín či ako výplň krabíc.  

Sme overeným predajcom

Máme množstvo spokojných a verných zákazníkov. Naša firma funguje už viac ako 10 rokov a za ten čas sme si získali dôveru zákazníkov naším aktívnym a nápomocným postojom. 

Overiť si nás môžete aj na portáli heureka.sk od hodnotení zákazníkov. 

10-tisíc spokojných zákazníkov.

Uľahčíme vám objednávku

Nákup v našom eshope je jednoduchý. Máme moderný prehľadný web, každý produkt je doplnený opisom a nájdete pri ňom aj príbalový leták produktu, aby ste získali čo najviac informácií. 

Veríme že našimi službami a výberom produktov dokážeme splniť aj vašu požiadavku - riešenie zdravotného problému. Náš cieľ sa od toho vášho nelíši - aj my chceme, aby ste sa cítili zdravo. Preto vám odporúčame obrátiť sa na nás pri prvej objednávke na tel. čísle 0907 931 470 alebo emailom na  poradenstvo@jasomzdravie.sk.