Doprava a platba

Krátky popis možností dopravy a platby našich produktov koncovým zákazníkom na našej stránke.

Spôsoby dopravy:

Packeta - doručenie na odberné miesta

Cena dopravy: 3,70 €

Packeta je digitálna e-commerce platforma, ktorá udáva trendy v logistike. Vznikla s cieľom zjednodušiť e-shopom prepravu tovaru k zákazníkom. Dnes poskytuje riešenia pre prepravu zásielok do celého sveta. Krédom Packety je rýchle a pohodlné vyzdvihovanie zásielok bez čakania. Umožňuje to široká sieť výdajných miest, ktoré sa nachádzajú takmer na každom rohu.

Packeta je široká dodávateľská sieť s viac ako 1 500 výdajnými miestami v SR, na ktoré si môžete nechať doručiť objednaný tovar ľahko, lacno a rýchlo. Zásielky je možné doručiť bezproblémov aj na odberné miesta Z-Box a Alzabox.

Výhody:

 • Jednoduché sledovanie zásielky
 • Dodanie max. do dvoch dní na viac ako 1 700 pobočiek v SR
 • Vyzdvihnutie tovaru kýmkoľvek len pomocou zaslaného hesla
 • Možnosť rozbalenia zásielky pri prevzatí
 • Spracovanie a expedovanie objednávky potvrdíme e-mailom
 • Expedovanie a pohyb zásielky môžete sledovať aj online
 • Uschovanie objednávky na pobočke až po dobu 21 dní
 • Doručenie na ktorúkoľvek pobočku len za 3,70 €

Ďalšie najčastejšie otázky a odpovede nájdete na: www.packeta.sk/prijem

Packeta Home - doručenie na adresu zákazníka

Cena dopravy: 4,10 €

Kuriéri Packeta doručujú naše zásielky zákazníkom do 24 hod. od ich podania automaticky na ich adresu. Deň pred doručením a v deň doručenia Vašej objednávky ste informovaný emailom a SMS o presnom príchode kuriéra.


Kuriér GLS - doručenie na adresu zákazníka

Cena dopravy: 4,50 €

Bezpečnú a rýchlu dopravu po celom Slovensku nám zabezpečuje kuriérska firma GLS Slovensko. GLS ponúka balíkové a expresné služby na Slovensku. Stredobodom záujmu je vysoká kvalita. Moderné IT riešenia robia spoluprácu s GLS jednoduchšou, bezpečnou a pohodlnou.

Štruktúrovaná sieť umožňuje rýchle a bezproblémové doručenie balíka po celom Slovensku, a to v štandardnej dobe doručenia menej než 24 hodín. Centrála sa nachádza v Budči a slúži aj ako medzinárodná brána. Všetky logistické procesy sú zosúladené s GLS normami stanovujúcimi vysokú kvalitu a najmodernejšími technológiami.

Výhody:

 • Notifikácie formou SMS o prevzatí balíka v deň spracovania objednávky
 • Notifikácia o presnom termíne doručenie zásielky zákazníkovi
 • Doručenie objednávky do 24 hod. na adresu zákazníka
 • Možnosť platby na dobierku platobnou kartou u kuriéra
 • Doručene zásielok do GLS Parcel Shop a do Balíkomat GLS

Ďalšie najčastejšie otázky a odpovede nájdete na: www.gls-group.com/SK/sk/o-gls


 

Spôsoby platby:

Pri prevzatí v hotovosti alebo kartou (dobierka +1 €)

Najpohodlnejšia platobná metóda. Zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou na mieste a v čase prevzatia tovaru. Ak platíte kartou, treba poznať jej denný limit.

Kartou online (platobná brána Global Payments)

Global Payments je obchodný názov spoločnosti Global Payments s.r.o., ktorá koná na Slovensku prostredníctvom svojej organizačnej zložky Global Payments s.r.o., organizačná zložka, so sídlom na Vajnorská 100/B 831 04 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 50 010 301, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel Po, vložka 3016/B.

Spoločnosť Global Payments s.r.o. je regulovaná Českou národnou bankou a oprávnená poskytovať platobné služby podľa zákona č. 370/2017 Sb. o platobnom styku na základe povolenia Českej národnej banky.

Platba prostredníctvom platobnej brány sú pripísané ihneď na účet brány a objednávka je evidovaná ako uhradená. Platiť je možné kartami: VISA, MasterCard, Maestro, taktiež je podporovaný aj Apple Pay (len cez prehliadače Safari a systém iOS) a Google Pay.