Dodanie a platba

Kupujúci si môže zvoliť pre úhradu objednaného tovaru nasledujúci spôsob platby:

•  na dobierku (1,00 EUR)

•  prevodom na účet (0 EUR) - (Variabilný symbol = číslo objednávky, Poznámka = Vaše meno)

•  platba kartou ONLINE – GoPay (0 EUR) 

•  osobný odber - hotovosť (0 EUR

Adresa pre osobný odber je:

Protifašistických bojovníkov 4 – Mestská krytá plaváreň, za rampou dole, biele plastové dvere - klapka (*24) 040 01, Košice

Doprava zdarma pri nákupe nad 70,00 €

Vaše zásielky sú z našej strany odosielané prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta, a.s..

Vami objednaný tovar, ktorý máme skladom, odosielame v deň objednania, pokiaľ si zákazník objedná v pracovných dňoch do 10:00 hodiny. Podmienkou je, aby každý tovar v objednávke bol skladom.

Pokiaľ tovar nie je skladom, riadi sa dodacia lehota pokynom "Doba dodania", uvedeným u každého produktu. Pokiaľ by mala byť dodacia lehota dlhšia, budeme vás kontaktovať.

V prípade spôsobu platby prevodom na účet je tovar expedovaný v deň pripísania čiastky na účet predávajúceho, najneskôr však nasledujúci pracovný deň po pripísaní a spravidla doručený do dvoch pracovných dní odo dňa prijatia platby. V prípade, že by dodacia lehota bola dlhšia ako avizovaná, informuje predávajúci o tejto skutočnosti kupujúceho.

Ak kupujúci nesúhlasí s predĺženou dodacou lehotou, má právo od zmluvy odstúpiť. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle:

0907 931 470 - Zuzana Gondová

0908 827 322 - Miroslav Gonda

Slovenská pošta – Expres Kuriér: cena 3,40 €

Doručenie Slovenskou poštou. Zamestnanec pošty Vás bude kontaktovať v deň doručenia.

Dodanie zásielky nasledujúci pracovný deň po vydaní zo skladu (stav –> Vyexpedovaná objednávka.).

Podmienkou poskytnutia služby, je uvedenie mobilného telefónneho čísla.

Slovenská Pošta avizuje adresátovi doručovanie expres zásielky prostredníctvom sms/e-mail avíza.
Slovenská Pošta, v prípade neúspešného pokusu o doručenie (napr. nezastihnutie adresáta alebo oprávneného
prijímateľa na odovzdávacom mieste, neprevzatie zásielky adresátom alebo oprávneným
prijímateľom na odovzdávacom mieste po uplynutí 10 minút od oznámenia príchodu kuriéra na
odovzdávacie miesto a pod.), uloží expres zásielku na pošte s odbernou lehotou 18 kalendarných dní.
O uložení expres zásielky na pošte informuje adresáta Slovenská Pošta zaslaním sms / email avíza
alebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásielky v domovej listovej schránke. 

Slovenska pošta – Expres Kuriér na poštu / do balíkoboxu: cena 2,90 €

A) Podmienkou poskytnutia služby Expres zásielka na poštu, ktoré Slovenská pošta uloží na pošte, je uvedenie mobilného telefónneho čísla.

Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže zásielku prevziať pri priehradke pošty po oznámení podacieho čísla zásielky alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti. Odberná lehota je 18 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte.

Expres zásielka na poštu sa uloží na pošte podľa výberu zákazníka počas odbernej lehoty 18 kalendarných dní, bez predchádzajúceho pokusu o doručenie.

Výhody dodania Expres zásielky na poštu:

 • Cena - Nižšia cena poštovného
 • Dostupnosť - Celoplošné pokrytie odbernými miestami. Viac ako 1400 odberných miest, kde si môžete prevziať svoju zásielku.
 • Flexibilita - Zákazník nemusí byť v čase doručenia na adrese svojho bydliska
 • Sledovanie - Možnosť sledovania pohybu zásielky na www.posta.sk
 • Informovanosť - O uložení Expres zásielky na pošte informuje Slovenská pošta adresáta prostredníctvom sms alebo e-mailu 

B) Podmienkou dodania Expres zásielky do BalíkoBOXu je uvedenie mobilného telefónneho čísla adresáta, na ktoré mu bude zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Po jej prijatí si môže zásielku z BalíkoBOXu vyzdvihnúť do 3 kalendárnych dní, a to po zadaní kódu z SMS správy. V prípade Expres zásielky na dobierku adresát zaplatí požadovanú sumu platobnou kartou. Ak zmeškáte lehotu 3 kalendárnych dní, nič sa nedeje – váš balík poputuje na poštu priradenú ku konkrétnemu BalíkoBOXu, o čom vás budeme opäť informovať. Na pošte si na vás počká ďalších 18 dní. Maximálne rozmery pre zásielku dodavanu do BalikoBOXu: 60x50x45 cm.

Výhody dodania Expres zásielky do BalíkoBOXu:

 • 24/7 - BalíkoBOXy fungujú non-stop, 24 hodín denne 7 dní v týždni. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť aj cez víkend či o polnoci!
 • Dostupnosť - BalíkoBOXy nájdete pri obchodných centrách a ďalších frekventovaných miestach s výbornými možnosťami parkovania. Pozrite si mapu ich rozmiestnenia:
 • Bezpečnosť - O svoje balíky sa nemusíte báť - BalíkoBOXy sú monitorované kamerovým systémom a schránky spĺňajú dôležité bezpečnostné požiadavky.
 • Diskrétnosť - Chystáte prekvapenie pre svojich blízkych? Alebo len jednoducho chcete, aby sa o balíku okrem vás nikto iný nedozvedel? Vďaka BalíkoBOXom si svoj balík vyzdvihnete diskrétne.
 • Platba kartou - Nakupujete na dobierku? Za balík môžete pohodlne zaplatiť v termináli BalíkoBOXu platobnými kartami všetkých komerčných bánk.
 • Rýchlosť - Vyzdvihnutie balíka je pohodlné a rýchle. Zadanie údajov a otvorenie schránky vám nezaberie viac ako minútu.
 • Flexibilita - Svoj balík si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia potvrdzujúcej SMS správy. Ak túto lehotu zmeškáte, nič sa nedeje – váš balík poputuje na poštu priradenú ku konkrétnemu BalíkoBOXu, o čom vás budeme opäť informovať. Na pošte si na vás počká ďalších 18 dní!

Zoznam odberných miest, pre ktoré je možné využiť službu Na poštu 

Zoznam BalíkoBOXov

Rozvoz – Košice: cena 2,00 €

Objednaný tovar Vám bude doručený našim kuriérom osobne LEN v rámci mesta Košice.

Ak vaša objednávka bude presunutá do stavu „vyexpedovaná“, náš kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na termíne doručenia.

Preto je dôležité, aby Vaše telefónne číslo, uvedené pri objednávke tovaru, bolo aktuálne.

Súčasne s objednanými produktmi Vám reprezentant dá faktúru na tovar a prijme od Vás platbu (v hotovosti). V prípade, že ste už zaplatili prevodom alebo online platobnou kartou, obdržíte faktúru na tovar a objednané produkty. 

Osobný odber v Košiciach: cena zadarmo 

Tovar si môžete prevziať na nasledujúcej adrese a presunutí/vybavení vašej objednávky do stavu „Vyexpedovaná objednávka“ a predchádzajúcom telefonickom hovore. 

Jasomzdravie s.r.o.

Protifašistických bojovníkov 4

Mestská krytá plaváreň, za rampou dole - klapka (*24)

040 11, Košice

Tel.: 0907 931 470, Zuzana Gondová

 

V Košiciach 02.03.2019                                                                                                                                        Ing. Zuzana Gondová, konateľ

 

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.