Botanifique

Hľadáte úplne prírodný spôsob starostlivosti o pleť? V takom prípade je Botanifique tým pravým miestom pre vás! Všetky ich produkty sú založené iba na vybraných prírodných rastlinných esenciách, čo zabezpečuje čo najčistejšiu starostlivosť o pleť. Doprajte si špičkovú kvalitu priamo z Izraela od spoločnosti Botanifique. 

Máte záujem o produkty?

Ak áno, máme pre vás skvelú správu! Zaregistrujte sa a získajte exkluzívnu zľavu 20% na všetky vaše obľúbené produkty. 

Ponúkame vám možnosť nakupovať kvalitné a prírodné produkty za zvýhodnené ceny. Biocom je lídrom v oblasti zdravia a wellness, ktorý poskytuje produkty vyrobené z najčistejších surovín. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky, až po produkty pre EKO domácnosť – všetko nájdete u nás.

Katalóg vitamínov a doplnkov stravy Biocom

Katalóg domácich potrieb Biocom

Registrácia je úplne bezplatná, neexistujú žiadne obnovovacie poplatky a nie je obmedzená časovo. Navyše, nie sú potrebné žiadne povinné odbery. Nakupujete priamo od výrobcu ako vo veľkosklade, s jedinou podmienkou: prvá objednávka musí mať minimálnu hodnotu 50 bodov, čo je približne 60 € (už so zľavnenými cenami!).

Ak potrebujete pomoc alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@jasomzdravie.sk alebo zavolajte na 0907 931 470. Radi vám pomôžeme a poradíme.

Začnite svoj život bez starostí a urobte krok k lepšiemu so spoločnosťou Biocom!