Biocom H2-gO Pohár na prípravu vodíkovej vody

ZADARMOZADARMO
Biocom H2-gO Pohár na prípravu vodíkovej vody
289 € 240,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.02.2024
Možnosti doručenia

Vodíková voda pomáha zlepšiť trávenie, podporuje imunitu a regeneráciu buniek, a má antioxidačné účinky, ktoré pomáhajú bojovať proti starnutiu. H2-Go pohár na prípravu vodíkovej vody je ideálny pre každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl.

Tento pohár využíva elektrolytickú technológiu na vytvorenie vodíkovej vody, ktorá má množstvo pozitívnych účinkov na zdravie. S H2-Go pohárom si môžete ľahko pripraviť vodíkovú vodu kdekoľvek a kedykoľvek, a tak sa stať majiteľom jedného z najúčinnejších zdravotných doplnkov na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodíkový pohár – prístroj vyrábajúci vodu obohatenú o vodík, ktorej konzumácia prispieva k celkovému blahobytu organizmu. Dodáva organizmu energiu, pôsobí ako antioxidant, ako aj prevencia proti chorobám a pomocník pri ich liečení. Voľné radikály napádajú rozličné bunkové úrovne, ako napríklad bunkovú stenu, proteíny a nukleové kyseliny, a páchajú mechanické škody v bunkovej DNA. Dlhodobé pôsobenie voľných radikálov na organizmus môže byť príčinou rozličných rakovinových ochorení, cukrovky, vysokého krvného tlaku a početných ochorení je ešte v dnešnej dobe málo rozšírený.

Konzumácia vodíkovej vody

Pri vypití 4-8 pohárov vody obohatenej na vodíkom podporuje fungovanie nášho organizmu!  Koncentrácia vodíka vo vode vyrobenej týmto prístrojom sa postupne znižuje, a preto sa doporučuje vyrobenú vody obohatenú s H- spotrebovať v deň výroby.

Vlastnosti iónu vodíka

Je najmenším a zároveň jediným antioxidantom, z ktorého sa nestane voľný radikál pri odštiepení od jeho elektrónu. Odovzdá svoj elektrón, využije kyslík a v našom organizme sa premení na vodu, ktorá prispieva k odkysličovaniu organizmu. Táto vlastnosť ho robí najsilnejším, a zároveň najmenším, antioxidantom, ktorý je schopný sa dostať v našom organizme na miesta, kde jeho silu potrebujeme. Len polovica 1 gramu H- stačí na doplnenie dostatočného denného množstva ATP (pohonná hmota našich buniek)!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborníkom v oblasti zdravia a výživy máte prístup k širokému spektru produktov, ako sú doplnky stravy, bylinné prípravky a ďalšie. Všetky naše produkty sú certifikované a prešli prísnymi kontrolami kvality, takže si môžete byť istí, že získate to najlepšie pre svoje zdravie.