Biocom Lourdes - prístroj na prípravu vodíkovej vody

ZADARMOZADARMO
Biocom Lourdes - prístroj na prípravu vodíkovej vody
890 € 741,67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.02.2024
Možnosti doručenia

Dokonalý pre každého, kto chce zabezpečiť, že pitná voda, ktorú konzumuje, je čistá a zdravá. Tento prístroj využíva najmodernejšiu technológiu pre čistenie vody a produkciu vodíkovej vody, ktorá má vynikajúce antioxidačné vlastnosti a množstvo ďalších zdravotných výhod.

Vodíková voda vyrobená BioCom Lourdes prístrojom pomáha zlepšiť trávenie, zvýšiť energiu, zmierniť bolesti a podporiť rýchlejšiu regeneráciu po fyzickej námahe. Tento prístroj je ľahko prenosný a jednoduchý na použitie, čo z neho robí ideálne riešenie pre každého, kto chce mať prístup k čistej a zdravej vode kdekoľvek a kedykoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biocom Lourdes - prístroj na prípravu vodíkovej vody

Lourdes – prístroj vyrábajúci vodu obohatenú o vodík, ktorej konzumácia prispieva k celkovému blahobytu organizmu. Dodáva organizmu energiu, pôsobí ako antioxidant, ako prevencia proti chorobám a pomocník pri ich liečení. Voľné radikály napádajú rozličné bunkové úrovne, ako napríklad bunkovú stenu, proteíny a nukleové kyseliny, a páchajú mechanické škody v bunkovej DNA. Dlhodobé pôsobenie voľných radikálov na organizmus môže byť príčinou rozličných rakovinových ochorení, cukrovky, vysokého krvného tlaku a početných ochorení je ešte v dnešnej dobe málo rozšírený.

Konzumácia vodíkovej vody

Pri vypití 4-8 pohárov vody obohatenej na vodíkom podporuje fungovanie nášho organizmu!  Koncentrácia vodíka vo vode vyrobenej týmto prístrojom sa postupne znižuje, a preto sa doporučuje vyrobenú vody obohatenú s H- spotrebovať v deň výroby.

Vlastnosti iónu vodíka

Je najmenším a zároveň jediným antioxidantom, z ktorého sa nestane voľný radikál pri odštiepení od jeho elektrónu. Odovzdá svoj elektrón, využije kyslík a v našom organizme sa premení na vodu, ktorá prispieva k odkysličovaniu organizmu. Táto vlastnosť ho robí najsilnejším, a zároveň najmenším, antioxidantom, ktorý je schopný sa dostať v našom organizme na miesta, kde jeho silu potrebujeme. Len polovica 1 gramu H- stačí na doplnenie dostatočného denného množstva ATP (pohonná hmota našich buniek)!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborníkom v oblasti zdravia a výživy máte prístup k širokému spektru produktov, ako sú doplnky stravy, bylinné prípravky a ďalšie. Všetky naše produkty sú certifikované a prešli prísnymi kontrolami kvality, takže si môžete byť istí, že získate to najlepšie pre svoje zdravie.