Biocom RO 929 - Vodný filter pre kancelárie

ZADARMOZADARMO 1 036,15 € –7 %
Biocom RO 929 - Vodný filter pre kancelárie
1 036,15 € –7 % 960 € 800 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.02.2024
Možnosti doručenia
Nástroj pre zabezpečenie čistej a zdravej vody pre celé pracovné prostredie. Tento filter využíva reverznú osmózu, aby účinne odstraňoval nečistoty a nežiaduce látky z pitnej vody, čím zabezpečuje, že voda je zdravá a chutná. Biocom RO-929 filter má vysoký výkon a môže čistiť až 50 litrov vody denne, čo z neho robí dokonalé riešenie pre menšie a stredné kancelárie.
 
Okrem toho, že táto technológia zlepšuje kvalitu vody, tak znižuje aj náklady na kúpu balených fliašových vôd, čím je to ekonomické a zároveň udržateľné riešenie. Biocom RO-929 vodný filter pre kancelárie je preto ideálnym nástrojom pre každú kanceláriu, ktorá sa stará o zdravie svojich zamestnancov a zároveň chce byť ekologicky zodpovedná.

Detailné informácie

Podrobný popis

RO 929 - Vodný filter pre kancelárie

Autonómny prístroj, na vlastnom pdstavci, určený do spoločenských priestorov, kancelárie, ordinácií, škôl a podobne.

Spoľahlivá dodávka zdravej, filtrovnej vody 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Čistí, chladí, ohrieva, dodáva vodu izbovej teploty. Okamžite si môžete pripraviť čaj, kávu alebo instantnú polievku a pod. Ohrev vody je možný nastaviť až do 98°C. 

Podpora náhradných dieľov a filtrov ja zabezpečená z našej strany. Ak budete potrebovat vymeniť filte, stačí nám napísať a doriešieme dodávku. Cena filtrov sa pohybuje medzi 4 až 10 eur, doporučené je meniť ich každých 6 mesiacov.

 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako pôsobí voda z čističky pitnej vody na miešané nápoje? 

Keďže reverzná osmóza odstraňuje neviditeľné znečistenie, napomáha ku zvýrazneniu prirodzenej chute nápojov. Pridaním menšieho množstva kávy alebo čaju je možné cítiť rovnakú plnú arómu. Pri koncentrovaných nápojoch, ako napríklad pri pomarančovej šťave sa aróma stáva charakteristickejšou. Pravdepodobne budete piť viac vody, pretože namiesto vody z vodovodu, ktorá má niekedy zlú chuť, veľa ľudí pije sódu, koncentrované nápoje alebo pivo. Okrem toho vďaka použitia sa vylúči usadzovanie vodného kameňa v kávomatoch a zariadenia nevyžadujú častú údržbu. Vo vnútri varných kanvíc sa nevytvára typický biely povlak. 

Otázka: Koľko vody je schopná vyprodukovať čistička pitnej vody? 

Za ideálnych podmienok TFC membrána je schopná vyprodukovať 80 galónov (asi 300 litrov) vody denne. Spotrebiteľ v priemere môže očakávať približne 250-350 litrov vody. Je to značný objem, čo sa týka spotreby v priemernej domácnosti 

Otázka: Náš organizmus nevyžaduje minerály, ktoré sa z vody odstránia?

 Našu potrebu minerálnych látok si zabezpečujeme hlavne zo stravy. Iba malý podiel toho pochádza z vypitej vody. 

Otázka: Akú chuť má voda zo systému? 

Chuť vody zo systému  záleží od toho, koľko nečistôt pôvodne obsahovala. Odstráni sa 95% rozpustených minerálnych látok, teda prečistená voda môže mať chuť destilovanej (bez minerálov), fľaškovej (nízky obsah minerálov) alebo pramenitej vody (znížený obsah minerálov 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborníkom v oblasti zdravia a výživy máte prístup k širokému spektru produktov, ako sú doplnky stravy, bylinné prípravky a ďalšie. Všetky naše produkty sú certifikované a prešli prísnymi kontrolami kvality, takže si môžete byť istí, že získate to najlepšie pre svoje zdravie.