Biocom Slim 40 Burn 60 kapsúl

20,30 € 16,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.03.2024
Možnosti doručenia

Slim40 Burn je doplnok výživy na podporu chudnutia. Vďaka svojim komplexným účinným látkam môžete tento proces pomôcť niekoľkými spôsobmi. To všetko bez toho, aby obsahovalo rôzne stimulanty, ktoré by zvýšili krvný tlak. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsuly výživového doplnku s obsahom L-karnitínu, extraktu z bielych fazúľ, ďalších rastlinných extraktov, chitosanu a chrómu.

Bez kofeínu!

S chrómom a bylinnými výťažkami


O chróme sme možno málo počuli, ale okrem toho, že sa podieľa na normálnom metabolizme makroživín, prispieva aj k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. L-karnitín bude známy každému, kto akýmkoľvek spôsobom cvičí - a upozorňujeme, že pri znižovaní kalórií nikdy nie je zlé cvičiť, ak chcete schudnúť...Obľúbené sú aj biele fazule, ktoré by nemali byť neznáme pre tých, ktorí sa vyznajú v pestrom svete zdravého životného štýlu, ale aj názov zelený čaj (s bonusom, že je bez kofeínu)Chitosan dopĺňa základné vlastnosti práškového nápoja, zatiaľ čo napríklad čierne korenie a extrakt z hroznových jadierok sú dve dôležité zložky výrobku - tie netreba predstavovať.

Kedy sa odporúča užívať?


Zásadne vtedy, ak chcete podporiť svoju diétu alebo liečbu. A ak sa tak rozhodnete, užívajte ho ráno a počas dňa, pred jedlom, asi 15-20 minút, s dostatočným množstvom tekutiny. Teda dvakrát denne, a keďže jedna dávka zodpovedá jednej kapsule, 60 kapsúl vystačí na mesiac. A keďže sa neodporúča, aby ho používali osoby mladšie ako 16 rokov alebo tehotné či dojčiace matky, dá sa povedať, že dospelá spoločnosť na chudnutie môže nájsť ďalší skvelý doplnok, keď si objedná Slim40 Burn. Potom je to už "len" otázka sledovania kalórií, cvičenia a základov režimu. Zvyšok je miesto, kde sa Burn hodí.

Návod na použitie: 

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) dvakrát denne s dostatočným množstvom vody alebo inej tekutiny 15 minút pred jedlom.


Upozornenie: 

Tento produkt nenahrádza pestrú stravu a vyvážený životný štýl! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Zloženie:

Biela fazuľa (Phaseolus Vulgaris L.) Extrakt 4:1, obal kapsuly (želatína), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (štandardizovaný na 40 % celkového obsahu čajových polyfenolov), extrakt zo semien hrozna (Vitis vinifera) (štandardizovaný na 95 % obsahu proantokyanidínov), chitosan (z kôrovcov), L-karnitín L-tartrát, maltodextrín, látky proti zhlukovaniu (oxid kremičitý, fosforečnany vápenaté), extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) (štandardizovaný na 95 % obsahu piperínu), pikolinát chrómu.
Alergénne informácie. 46 g/ 60 kapsúl

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborníkom v oblasti zdravia a výživy máte prístup k širokému spektru produktov, ako sú doplnky stravy, bylinné prípravky a ďalšie. Všetky naše produkty sú certifikované a prešli prísnymi kontrolami kvality, takže si môžete byť istí, že získate to najlepšie pre svoje zdravie.