Detoxikačné náplasti 10 ks

19,90 € 16,58 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Jednoduchá a účinná detoxikácia organizmu pomocou aktívnych detoxikačných náplastí Green Sap Sheet, založených na prírodnej báze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prirodzená detoxikácia organizmu počas spánku pomocou prírodno-aktívnych náplastí.

  • bezpečná, neinvazívna a účinná cesta detoxikácie
  • obsahujú prírodne zložky schopné absorbovať toxické látky
  • vyhrievajú miesto svojho umiestnenia
  • zmierňujú opuchy, podporujú imunitný systém
  • zvyšujú kvalitu krvi, lymfatického systému a kvalitu spánku
  • detoxikácia počas spánku

Prítomnosť toxických látok v tele často spôsobuje jeho nesprávne fungovanie
Pravou príčinou všetkých chorôb je prítomnosť toxických látok v organizme. Organizmus zbavený toxických látok si dokáže poradiť takmer so všetkými chorobami a zdravotnými problémami. Detoxikáciou organizmu je možné odstrániť aj rôzne chronické problémy ako sú: alergie, ekzémy, astma, bolesti kĺbov, migrény, chronická únava… Organizmus zbavený toxínov nepodlieha zanášaniu cievneho systému, vzniku zhubných nádorov, depresiám, strate pamäti, vitality a sexuality.

Stará čínska medicína a akupunktúrne body
Podľa starej čínskej medicíny, naše telo má viac ako 360 akupunktúrnych bodov, pričom viac ako 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko absorbujú toxické látky z tela.

Jednoduchá, prírodná a účinná detoxikácia pomocou aktívnych náplastí
Prírodné detoxikačné náplasti sa používajú veľmi jednoducho prilepením na chodidlá nôh na dobu 8-10 hodín počas spánku. Všetky aktívne zložky náplastí sa nachádzajú v práškovej forme v dokonale vysušenom stave. Na chodidlá alebo iné časti tela sa aplikujú pomocou samolepiacich náplastí, ktoré sú súčasťou balenia. Detoxikačné náplasti je možné používať kedykoľvek, ale optimálna je aplikácia náplasti v noci počas spánku (pre maximálny efekt je doba aplikovania náplastí 8-12 hodín) na chodidlá nôh. Nečakajte kým toxické látky nachádzajúce sa vo vašom tele začnú ničiť vaše zdravie. Vy sami veľmi ľahko budete pozorovať ako sa bielo žltý prášok náplastí po použití mení na mokré hnedo-sivé vrecúško zachytávajúce toxické látky z vášho organizmu. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa doporučuje úvodná 10-dňová kúra a následne 5-dňové kúry raz za 2-3 mesiace.

HUBA AGARICUS – obsahuje veľké množstvo betaglukánov, ktoré majú silné antioxidačné, imunostimulačné a podľa mnohých štúdií značné protinádorové účinky

TURMALÍN – zdroj infračerveného žiarenia a záporných iónov, minerál so silnými absorbčnými vlastnosťami pri styku s ľudským telom; okamžite sterilizuje baktérie tým, že produkuje teplo a záporné ióny, má vplyv na zlepšenie cirkulácie krvi, odstraňuje stres, podporuje duševné zdravie človeka; ak je aplikovaný na chodidlá nôh, má podobný účinok ako reflexná masáž chodidiel

EUKALYPTUS – rastie až do výšky 112 metrov, čím patrí medzi najvyššie stromy na svete; výťažky z neho majú sterilizačný efekt

Účinné látky: Agaricus, Turmalín, Eukalyptus

Obsah balenia: 10 náplastí

Aplikácia: 5 až 10 krát na 12 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Úspešná optimalizácia organizmu, pri ktorej dôjde k nabitiu fyzickou aj mentálnou energie je možná len pomocou zmeny životosprávy, pretože jedlo je to, čo nás ovplyvňuje.

Pri výrobe vychádzame z princípu vytvoriť originálne, chutné a zároveň aj zdravé produkty vhodné na každý deň.