Protektin krém 50 ml

17,10 € 14,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Regeneračný krém obsahuje vysokoúčinné látky, ako sú lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny a výťažky z rašeliny, ktoré poskytujú jedinečné regeneračné a čistiace účinky na kožu. Pomáha pri rôznych kožných ochoreniach, ako sú ekzémy, vyrážky, lupienka, lišaj, akné a nečistá pleť, plesňové kožné ochorenia a zle sa hojace rany. Protektin tiež pomáha s tráviacimi potiažami, nadúvaním, bolesťami hlavy a psychickým napätím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Protektin regeneračný krém 50 ml – Komplexná starostlivosť o vašu pokožku a zdravie
Protektin krém je všestranný bioinformačný regeneračný prípravok s unikátnym zložením. S vyváženým bylinným komplexom a prírodnými účinnými látkami ponúka riešenie pre široké spektrum kožných a zdravotných problémov.

Kľúčové výhody:

  • Kožné ochorenia: Efektívne pomáha pri liečbe ekzémov, vyrážok, lupienky, lišajov, akné, plesňových ochorení a zle sa hojacich rán.
  • Tráviace potiaže: Poskytuje úľavu pri nadúvaní, bolestiach hlavy a zlepšuje trávenie.
  • Regenerácia a čistenie: Čistí kožu a podporuje jej regeneráciu, má antioxidačné účinky.
  • Podpora imunity: Posilňuje imunitný systém a pomáha telu odolávať stresu a psychickému napätiu.

Ideálny pre:

  • Jedincov trpiacich kožnými ochoreniami hľadajúcich prírodné a efektívne riešenie.
  • Osoby so zvýšenou potrebou regenerácie a detoxikácie kože.
  • Ktokoľvek, kto čelí tráviacim ťažkostiam a chce prirodzene podporiť svoje trávenie a celkové zdravie.

Použitie:
Protektin krém je určený na lokálne použitie. Aplikujte na postihnuté oblasti kože v tenkej vrstve 1-3x denne, podľa potreby. Pre tráviace potiaže, aplikujte na oblasť brucha. V prípade psychického napätia, krém jemne vmasírujte do spánkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.