Naša filozofia

Naša filozofia

Ako sme od zdravotných problémov začali pomáhať iným

Naša spoločnosť Jasomzdravie vznikla v roku 2006. Prvotným impulzom boli predchádzajúce zdravotné ťažkosti zakladateľky Zuzany Gondovej. Rozhodla sa riešiť svoje zdravotné problémy pomocou prírody, s ktorou je človek spätý od nepamäti. Vyhľadávala liečivá bez chémie, konzervantov a farbív. Pozitívne výsledky zaujali jej okolie, preto začala najbližším odporúčať overené výrobky. „Až som sa rozhodla šíriť svoje pozitívne skúsenosti prostredníctvom eshopu. Mojou myšlienkou však od začiatku nebolo len radiť ľuďom produkty na riešenie ich problémov, ale zamerať ich pozornosť na príčinu problémov a tú zastaviť.” 

Našou prioritou je zákazníkovo zdravie

Od prvých zákazníkov, ktorým sme len odporúčali overené prírodné výrobky, sme sa dostali k našej súčasnej podobe. Sme rodinný eshop, za ktorým stojí mama a syn. Naším cieľom je v prvom rade šírenie osvety v spoločnosti na tému zdravia a prevencie, ktorú často zanedbávame. Ak sa potrebujete poradiť, môžete nám zatelefonovať alebo napísať. Radi vám poskytneme konzultáciu a preberieme s vami váš zdravotný problém. Spýtame sa vás na vaše stravovanie a životný štýl, pretože práve tieto faktory pôsobia na vaše zdravie. Chceme vám v prvom rade pomôcť zlepšiť váš životný štýl, nejde nám o predaj produktov. 

Dôkazom nášho zámeru upozorňovať na zdravý životný štýl je aj to, že v našej ponuke nájdete menší počet produktov, momentálne ich máme okolo 500. Všetkým dôverujeme a máme ich overené, pretože nechceme ponúkať niečo, čomu neveríme. 

V súvislosti so snahou pomáhať riešiť zdravotné problémy spolupracujeme s lekármi a odborníkmi. Ak my sami nevieme zodpovedať závažnú otázku, obrátime sa na nich a konzultujeme s nimi konkrétny jav. 

Chceme, aby si čo najviac ľudí mohlo povedať, že sú zdravými a cítia, že sú zdravie. Do budúcna preto plánujeme vytvoriť vlastné fórum, ktoré bude prepájať širokú verejnosť a odborníkov. Aby si čo najviac ľudí uvedomilo, že prevencia pred zdravotnými problémami je lacnejšia než ich liečenie. 

Ak sa chcete poradiť, zavolajte nám na telefónne číslo +421 907 931 470 alebo nám napíšte na poradenstvo@jasomzdravie.sk.