Energy Cytosan 90 kapsúl

38,80 € 32,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.02.2024
Možnosti doručenia

Cytosan je prípravok na hĺbkovú detoxikáciu tela a podporu imunity. Pomáha čistiť organizmus a podporuje trávenie a funkciu pečene. Cytosan chráni bunky pred poškodením, pomáha vylučovať toxické látky a je vhodný pre infekčné, degeneratívne a hormonálne ochorenia. Podporuje boj s plesňami, kvasinkami, akné, ekzémy, artrózou, artritídou a reumou. Cytosan je doplnkom stravy vhodným pre každého, kto si chce udržať zdravie a vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Cytosan 90 tabliet

Prípravok na hĺbkovú detoxikáciu tela a posilnenie imunity. Pomáha nám chrániť bunky pred poškodením a podporuje vylučovanie toxických látok a jedov z tela. Doplnok stravy pri infekčných, degeneratívnych a hormonálnych ochoreniach. Pomáha nám bojovať s plesňami, kvasinkami, akné, ekzémy a tiež proti artróze, artritíde a reume.

Cytosan je bioinformačný širokospektrálny prípravok s obsahom humátu draselného, silymarínu a kyseliny jantárovej. Harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny a dráhu riadiacu. 

 Intenzívna pleťová maska: Obsah kapsuly rozpustite v malom množstve vody alebo prípravku Fytomineral a získate intenzívnu regeneračnú pleťovú masku. Naneste ju na tvár a dekolt. Po úplnom uschnutí masku zmyte. Účinky masky môžete modifikovať tak, že pridáte malé množstvo niektorého z bioinformačných krémov Energy. Hustá kaša z Cytosanu sa dá použiť všade tam, kde sa intenzívne poškodila koža (popáleniny, odreniny, zasiahnutie dráždivou látkou).

 Výživa pre rastliny: Ak rozpustíme kapsulu Cytosanu v niekoľkých litroch vody, blahodarné účinky humátov môžeme dopriať aj rastlinám. Pravidelným zalievaním zvýšime nielen výnos, ale aj kvalitu pestovaných plodín a ich odolnosť voči plesniam. Z jednej kapsuly Cytosanu sa dá pripraviť hodnotné hnojivo pre všetky izbové rastliny.

Pre zvieratá: Cytosan je prípravok, ktorý môžete bez obáv podávať svojmu domácemu miláčikovi. Dá sa použiť aj ako prírodná alternatíva prevencie chorôb a zvyšovania vitality chovných zvierat.

Použitie 

» mikrobiálne, bakteriálne a vírusové infekcie (Herpes virus, Cytomegalovirus, Helicobacter pylori, atď.), opary a znížená imunita
» imunostimulačný a protizápalový účinok
» zápalové stavy slizníc ústnej dutiny, hltanu, žalúdka, tenkého a hrubého čreva (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída)
» vredy žalúdka a dvanástnika
» reumatoidné ťažkosti s kĺbmi, artrózy, artritídy a pod.
» bolesti chrbtice
» lupienka, ekzémy, vyrážky, akné
» prevencia kardiovaskulárnych chorôb
» hormonálne poruchy, nepravidelná menštruácia, klimakterické ťažkosti
» prevencia vzniku osteoporózy
» chronický únavový syndróm a nedostatok energie
» regenerácia pečene po prekonanom alebo prebiehajúcom infekčnom ochorení pečene (žltačka, mononukleóza, …)
» na ochranu pečene pred pôsobením pečeňových jedov a regeneráciu už poškodených buniek pečene (cirhóza, steatóza, …)
» onkologické ochorenia, rádioterapia (prevencia recidívy)
» cukrovka
» parodontóza a zvýšená kazivosť zubov
» na detoxikáciu od plesní, kvasiniek (Candida albicans alebo iné druhy)
» ochrana proti voľným radikálom a starnutiu buniek
» hĺbková detoxikácia organizmu, čistenie krvi
» na regeneráciu a ochranu buniek pred pôsobením ťažkých kovov, jedov a toxických látok zo životného prostredia
» celková stabilizácia organizmu 

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 kapsula denne, maximálne 3 kapsule denne.
  • v priebehu užívania odporúcame zvýšit príjem tekutín.
  • po 2 - 4 týždnoch užívania musí nasledovat týždnová prestávka v užívaní. 

Kontraindikácie  

 Cytosan nie je vhodné užívať súbežne s chemoterapiou. Medzi užívaním chemoterapeutík a Cytosanu by mal byť optimálny odstup 3 dni. Cytosan je naopak vhodné užívať v obvyklej trojtýždňovej prestávke medzi jednotlivými chemoterapeutickými dávkami. V priebehu rádioterapie je užívanie Cytosanu prospešné a bezpečné, chráni telo pred poškodením žiarení

Vzhľadom na detoxikačné pôsobenie môžu niektoré osoby pocítiť zvýšenú frekvenciu vyprázdňovania alebo tmavšie sfarbenie stolice. Tento sprievodný jav nie je prekážkou, pretože ide o proces odstraňovania toxických látok z tela.

 
 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.