DUOLIFE Collagen Day Cream 50ml

65,40 € 54,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Pro Collagen Day Cream je denný krém so starostlivo vybraným zložením zložiek prírodného pôvodu a účinných látok. Krém obsahuje až 8 druhov kolagénov a komplex 5 druhov kyselín hyalurónových. kolagén s melanínom a receptúra s glykozaminoglykánmi z medúzy zaisťujú správnu hydratáciu pokožky. Ľahká, jemná textúra sa optimálne vstrebáva a zanecháva pokožku vyživenú a napnutú. Pravidelné používanie znižuje viditeľnosť vrások, poskytuje revitalizáciu a hydratáciu pokožky a upokojuje podráždenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE Collagen Day Cream 50ml

Dokážeme si zachovať krásny, mladý a žiarivý vzhľad pokožky tváre aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia?

S radom Pro Collagen je to MOŽNÉ!

Nezabudnite!

 

Pokožka začína biologicky starnúť približne od 25. roku života. Práve vtedy v nej začne ubúdať kolagén, čo podmieňuje jej pevnosť a hustotu, v dôsledku čoho sa začínajú objavovať prvé vrásky. Predpokladá sa, že ročná strata kolagénu v koži je asi 1%1.

Viete, čím je výnimočný Pro Collagen Day Cream?

 

Prírodný produkt až 98%.

Krém obsahuje až 8 typov kolagénov - vrátane mimoriadne cenných prírodných a hydrolyzovaných kolagénov.

Používa komplex až 5 kyselín hyalurónových, ktoré sa líšia štruktúrou a veľkosťou častíc. Výsledkom je hydratácia hlbokých a povrchových vrstiev pokožky.

Obsahuje 8 typov kolagénov, komplex 5 druhov kyselín hyalurónových a ďalšie aktívne zložky. To zaručuje široké a komplexné spektrum účinku krému.

Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti.

Krém vo forme ľahkého krémového gélu.

Makeup friendly - krém funguje dobre ako podklad pod make-up.

 
Pozrite sa, ako Pro Collagen Day Cream podporuje vašu pokožku!
  • Intenzívne ju hydratuje
  • Spevňuje, tonizuje, vyživuje a regeneruje
  • Zmierňuje podráždenie
  • Znižuje viditeľnosť mimických čiar, vrások a brázd
  • Zlepšuje to jej napätie
 
Viete, čím je výnimočný Pro Collagen Day Cream?
 

1. Index prirodzenosti krému je až 98%.

2. Krém obsahuje až 8 typov kolagénov.

3. Je vo forme ľahkého krémového gélu.

4. Obsahuje komplex 5 druhov kyseliny hyalurónovej, ktorý zasahuje do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu.

5. Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti.

SKINPRO QM (HD) je bohatým zdrojom prírodných glykozaminoglykánov z medúzy - mucínu a kniumucínu.

Mucín je zložka s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami.

Kniumucin má skvelú schopnosť viazať vodu – 3x väčšiu ako kyselina hyalurónová. Okrem toho chráni pred nepriaznivými environmentálnymi faktormi.

Pozrite sa, prečo a kde sa najrýchlejšie objavujú prvé známky starnutia pokožky

 

Pokožka začína biologicky starnúť približne od 25. roku života. Práve vtedy v nej začne ubúdať kolagén, čo podmieňuje jej pevnosť a hustotu, v dôsledku čoho sa začínajú objavovať prvé vrásky. Predpokladá sa, že ročná strata kolagénu v koži je asi 1%1.

kolagén je najdôležitejší proteín spojivového tkaniva, vyrobený výlučne z aminokyselín, ktorý podobne ako lepidlo spája bunky (odtiaľ pochádza jeho názov z gréckeho slova „kolla“, čo znamená „lepidlo“)2. Až 70-85% pokožky tvorí kolagén a práve vďaka nemu si zachováva svoju súdržnosť, hustotu, pružnosť a elasticitu, a teda všetko, čo určuje jej mladistvý vzhľad a absenciu vrások. Žiaľ, okolo 25. roku života sa v nej začína strácať kolagén – predpokladá sa, že táto strata je asi 1%1 za rok.

Ovplyvňujú to procesy prebiehajúce v koži, ako napríklad:

prirodzená degradácia kolagénu – podkožné tkanivo prestáva byť elastické a začína sa meniť na brázdy;

strata kyseliny hyalurónovej, ktorá prispieva k dehydratácii pokožky – suchá pokožka je náchylnejšia na výskyt vrások;

oslabenie hydrolipidovej ochrannej bariéry pokožky, čo vedie k vysušeniu pokožky, následkom čoho je väčšia intenzita škodlivého vplyvu vonkajších faktorov;

zníženie aktivity mazových a potných žliaz, čo zhoršuje problém suchej pokožky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.