DUOLIFE Collagen Elixir Rose 30 ml

69,90 € 58,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia

Pro Collagen Elixir Rose je špeciálna receptúra kolegénového hydrátu s antioxidantmi.Je určený na intenzívnu protivráskovú a liftingovú starostlivosť o pleť v okolí očí, úst a krku – bez ohľadu na typ pleti. Pro Collagen Elixir Rose je kombináciou intenzívneho pôsobenia prírodného kolagénu s mimoriadnou silou prírodných antioxidantov z čiernej mrkvy a morských rias.Ich pôsobenie vám umožňuje znížiť viditeľnosť vrások, tieňov a opuchov.Pleť opäť získava pevnosť, hladkosť a žiarivý vzhľad.Mimické linky sú viditeľne plytšie a pleť je dokonale hydratovaná, vyhladená a upokojená. Vďaka obsahu prírodných antioxidantov má Pro Collagen Elixir Rose nezvyčajnú, žiarivo ružovú farbu. Kozmetika dopĺňa rad Pro Collagen - vytvorený pre starostlivosť o tvár.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE Collagen Elixir Rose 30 ml

Môžeme si udržať krásny, mladý a žiarivý vzhľad pleti aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia?

S radom Pro Collagen je to MOŽNÉ!

Objavte vlastnosti Pro Collagen Elixir Rose 30 ml - špeciálnej protivráskovej a liftingovej receptúry na použitie pod oči, okolo úst a na krk.

 
Advanced Collagen Composition
Pro Collagen Elixir Rose 30 ml obsahuje kolagénový hydrát v jeho natívnej forme - je najpodobnejší forme kolagénu, ktorý sa nachádza v prírode. Natívny kolagén obsiahnutý v produkte je extrahovaný z kože tolstolobika (Hypophthalmichthys molitrix) a je získaný ako výsledok špecializovanej práce technológov. Vďaka tomu si zachováva fyziologickú prirodzenú priestorovú štruktúru založenú na štruktúre trojzávitnice.
Collagen filler & anti-wrinkle effect
Pokožka pod očami, okolo úst a na krku je mimoriadne jemná a náchylná na tvorbu vrások. Práve na týchto partiách sa ako prvé objavujú známky starnutia, ako sú „vranie nohy“, mimické vrásky, strata pevnosti, kruhy a tiene pod očami, vrásky okolo úst a priečne ryhy na krku. kolagénový hydrát použitý v receptúre kozmetiky so zachovanou štruktúrou aminokyselín a priestorovou štruktúrou trojzávitnice hĺbkovo hydratuje, vyhladzuje, redukuje viditeľnosť vrások, robí pokožku pružnejšou a môže navyše podporovať produkciu prirodzeného kolagénu v koži.Účinne spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej stav a vzhľad.Navyše, kolagén má skvelú schopnosť viazať vodu, čo ovplyvňuje správnu hydratáciu pokožky.
Objavte účinky ďalších účinných látok Pro Collagen Elixir Rose 30 ml!

Antokyány z čiernej mrkvy

Antokyány sú silné prírodné antioxidanty, t.j. sú zodpovedné za likvidáciu voľných kyslíkových radikálov, ktoré výrazne prispievajú k degradácii kožných štruktúr a sú príčinou jej predčasného starnutia. Vďaka využitiu bohatého zdroja antokyánov, ktorým je čierna mrkva, sa prirodzene staráme o mladý vzhľad pokožky okolo očí, úst a krku čo najdlhšie. Navyše, ich pravidelné používanie spôsobuje, že pleť vyzerá mladistvo a nie je sivá. Zmenšia sa aj tmavé kruhy pod očami. Antokyány tiež posilňujú steny ciev, a preto môžu prispieť k zníženiu opuchov pod očami. Okrem toho pôsobia aj proti vráskam. Antokyánom sa pripisujú aj zmäkčujúce, zvlhčujúce a spevňujúce vlastnosti.

Extrakt zo svetlých rias

Extrakt použitý v receptúre je prírodným zdrojom fykoerytrínu získaného z inovatívnej kultúry morských rias. Táto zložka má popri žiarivej ružovej farbe antioxidačný účinok. Vďaka tomu bojuje proti známkam starnutia pleti. Okrem toho ovplyvňuje syntézu kolagénu, čo má za následok zlepšenie pevnosti a pružnosti pokožky. Okrem toho sa preukázalo, že fykoerytrín má upokojujúce vlastnosti, a preto sa odporúča na starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku – najmä v okolí očí, úst a krku.

Elastín

Spolu s kolagénom je to druhá 100% prírodná bielkovina, ktorá buduje pokožku a celé spojivové tkanivo. Pokožka obsahuje kolagénové aj elastínové vlákna – obidva typy vlákien sú potrebné na udržanie mladistvého vzhľadu pokožky.

Kyselina mliečna

Intenzívne hydratuje, regeneruje, uvoľňuje pokožku, jemne exfoliuje, reguluje procesy keratinizácie epidermy. Získava sa fermentáciou.

Kaprylyl glykol

Zložka jemne hydratuje a premasťuje pokožku, vytvára na jej povrchu ochrannú vrstvu proti strate vody, pričom ju vyhladzuje a zjemňuje. Vďaka svojej štruktúre a nízkej molekulovej hmotnosti podporuje aj transport účinných látok do hlbších vrstiev pokožky, čím zvyšuje ich účinnosť.

Vedeli ste, že Pro Collagen Elixir Rose 30 ml:

 

je určený na intenzívnu protivráskovú a liftingovú starostlivosť o pleť v okolí očí, úst a krku;

je vhodný pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť, ako aj pre citlivú a jemnú pleť;

obsahuje kolagénový hydrát s prírodnými antioxidantmi z čiernej mrkvy a morských rias;

má praktické balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetiky - No Touch Formula.

vďaka obsahu prírodných antioxidantov má kozmetika nezvyčajnú, žiarivo ružovú farbu, ktorá sa môže časom zosvetliť, čo nemá nepriaznivý vplyv na jej funkčnosť a kvalitu. Je to prirodzený proces vyplývajúci z prirodzenosti farbiva.

kolagén je najdôležitejšia bielkovina spojivového tkaniva, vyrobená z aminokyselín, ktorá podobne ako lepidlo drží bunky pohromade (odtiaľ pochádza jej názov, z gréckeho slova „kolla“, čo znamená „lepidlo“) 1. Až 70-85% dermis tvorí kolagén a práve vďaka nemu si zachováva svoju celistvosť, hustotu, pružnosť a elasticitu. Všetko, čo určuje jej mladistvý vzhľad a zbavuje ju vrások. Žiaľ, už okolo 25 roku sa začína strácať kolagén – podľa odhadov táto strata predstavuje asi 1 % ročne2. Je to ovplyvnené procesmi prebiehajúcimi v koži, ako sú:

prirodzená degradácia kolagénu – podkožné tkanivo prestáva byť elastické a začína sa meniť na brázdy;

strata kyseliny hyalurónovej, čo prispieva k dehydratácii pokožky – suchá pokožka je náchylnejšia na výskyt vrások;

oslabenie hydrolipidovej ochrannej bariéry pokožky, čo vedie k vysušeniu pokožky, následkom čoho je väčšia intenzita škodlivého vplyvu vonkajších faktorov;

zníženie aktivity mazových a potných žliaz, čo zhoršuje problém suchej pokožky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.