DUOLIFE Collagen Night Cream 50ml

65,40 € 54,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Pro Collagen Night Cream je nočný krém s regeneračným a intenzívne hydratačným účinkom. Obsahuje až 7 druhov kolagénových zložiek a komplex 5 druhov hyalurónových kyselín. Bohaté zloženie krému spevňuje a znižuje viditeľnosť jemných mimických liniek a vrások. Pokožku vyživuje aj vďaka obsahu aktívnych látok. kolagén hĺbkovo hydratuje, spevňuje a viditeľne zlepšuje elasticitu pokožky. Pravidelné používanie krému má liftingový efekt, zlepšuje napätie, farbu a stav pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokážeme si zachovať krásny, mladý a žiarivý vzhľad pokožky tváre aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia?

S radom Pro Collagen je to MOŽNÉ!

Nezabudnite!

 

Pokožka začína biologicky starnúť približne od 25. roku života. Práve vtedy v nej začne ubúdať kolagén, čo podmieňuje jej pevnosť a hustotu, v dôsledku čoho sa začínajú objavovať prvé vrásky. Predpokladá sa, že ročná strata kolagénu v koži je asi 1%1.

Viete, čím je výnimočný Pro Collagen Night Cream?

Prírodný produkt na úrovni až 96,6%

Krém obsahuje až 7 typov kolagénov - vrátane mimoriadne vzácnych prírodných a hydrolyzovaných kolagénov.

Je v ňom použitý komplex až 5 kyselín hyalurónových, ktoré sa líšia štruktúrou a veľkosťou častíc. Výsledkom je hydratácia hlbokých a povrchových vrstiev pokožky.

Obsahuje 7 druhov kolagénov, komplex 5 druhov kyselín hyalurónových a ďalšie aktívne zložky. To zaručuje široké a komplexné spektrum účinku krému.

Špeciálne vybrané aktívne látky získané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom – morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti.

Špeciálne vybrané zložky sú zodpovedné za účinnú výživu našej pokožky počas noci.

Beauty Sleep – pokožka po prebudení je výrazne hydratovaná a regenerovaná.

Viete, čím je výnimočný Pro Collagen Night Cream?

1. Index prirodzenosti krému je až 96,6%.

2. Krém obsahuje až 7 typov kolagénov.

3.  bohatú textúru.

4. Obsahuje komplex 5 druhov kyseliny hyalurónovej, ktorý zasahuje do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu.

5. Zapadá do trendu „beauty sleep”. To znamená, že správny výber kozmetiky na večernú starostlivosť môže zaručiť krásnu a žiarivú pleť.

6. Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti.

PHEOHYDRANE je surovina, ktorá poskytuje efekt „druhej kože“. Získava sa biotechnologickým procesom z polysacharidov z membrány hnedých rias, z aminokyselín získaných z mikrorias Chlorella vulgaris a z minerálov morskej vody.

Je to aktívna zložka s komplexným hydratačným účinkom:

Polysacharidové komplexy NMF (Prírodné hydratačné faktory). Vďaka ich vysokému hygroskopickému potenciálu má obnovujúci účinok na hydrolipidový film a ochrannú bariéru pokožky, čím zabraňuje dehydratácii.

To umožňuje aktívne naviazanie vody v rôznych vrstvách pokožky.

kolagén je najdôležitejší proteín spojivového tkaniva, vyrobený výlučne z aminokyselín, ktorý podobne ako lepidlo spája bunky (odtiaľ pochádza jeho názov z gréckeho slova „kolla“, čo znamená „lepidlo“)2. Až 70-85% pokožky tvorí kolagén a práve vďaka nemu si zachováva svoju súdržnosť, hustotu, pružnosť a elasticitu, a teda všetko, čo určuje jej mladistvý vzhľad a absenciu vrások. Žiaľ, okolo 25. roku života sa v nej začína strácať kolagén – predpokladá sa, že táto strata je asi 1%1 za rok.

Je to ovplyvnené procesmi prebiehajúcimi v koži, ako sú:

prirodzená degradácia kolagénu – podkožné tkanivo prestáva byť elastické a začína sa meniť na brázdy;

strata kyseliny hyalurónovej, ktorá prispieva k dehydratácii pokožky – suchá pokožka je náchylnejšia na výskyt vrások;

oslabenie hydrolipidovej ochrannej bariéry pokožky, čo vedie k vysušeniu pokožky, následkom čoho je väčšia intenzita škodlivého vplyvu vonkajších faktorov;

znížená aktivita mazových a potných žliaz, čo zintenzívňuje problém suchosti pokožky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.