DUOLIFE DETOX SET BASIC

132 € 110 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

DUOLIFE DETOX SET BASIC pozostáva zo štyroch starostlivo vybraných doplnkov stravy, ktoré je možné užívať komplementárne.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE DETOX SET BASIC

Súprava DUOLIFE DETOX SET BASIC pozostáva zo štyroch starostlivo vybraných doplnkov stravy, ktoré je možné užívať komplementárne. Aktívne zložky obsiahnuté v produktoch podporujú črevné funkcie a čistia organizmus od toxínov a ťažkých kovov 1 , prispievajú k správnemu fungovaniu pečene 2,4,5 a udržiavajú mikrobiologickú rovnováhu organizmu 3 . Vďaka schéme užívania je zabezpečený komfort používania - prispôsobený okrem iného pre ľudí pracujúcich mimo domova a aktívnych ľudí a umožňuje plnohodnotné využitie setu každý deň. Odporúčaná doba suplementácie je minimálne 3 mesiace. Postarajte sa o seba komplexne – vyberte si DUOLIFE DETOX SET BASIC!

DUOLIFE DETOX SET BASIC obsahuje:

1x DUOLIFE Fiber;
1x DUOLIFE Chlorofil;
1x ProSelect®;
1x DUOLIFE Kudzu.

Odporúčané použitie produktov zo sady DUOLIFE DETOX SET BASIC

Ráno:
DUOLIFE Fiber – 25 ml počas jedla. Nezabudnite vypiť pohár vody navyše;
DUOLIFE Chlorofil – 20 ml ráno alebo počas dňa – po rozpustení vo fľaši s vodou.

Na obed:
ProSelect® – 2 kapsuly po jedle.

Večer:
DUOLIFE Kudzu – 2 kapsuly počas jedla. Najlepšie je užiť hodinu pred spaním.

Spoznajte cenné účinné látky obsiahnuté v produktoch sady DUOLIFE DETOX SET BASIC!

1 Chlorella – podporuje črevné funkcie a očisťuje telo od toxínov a ťažkých kovov, podporuje vitalitu organizmu a podporuje rozvoj prospešnej črevnej mikroflóry. (ID 3314)

2 Chlorella – podporuje funkciu pečene. (ID 1798)

Vinič hroznorodý (Vitis vinifera) – pomáha chrániť bunky pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov. (ID 4721)

3 Extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) – môže prispievať k udržaniu mikrobiologickej rovnováhy organizmu. (ID 2371)

4 Jačmeň obecný; (Hordeum vulgare) – prispieva k správnej funkcii pečene a žlčníka. (ID 4417)

5 Cesnak kuchynský (Allium sativum) – podporuje funkciu pečene. (ID 1994)

Leskokôrka Obyčajná - Reishi (Ganoderma lucidum) - prispievajú k prirodzenej imunitnej obrane. (ID 3764)

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) – pomáha chrániť tráviaci trakt a črevá a udržuje optimálny stav tráviacej sliznice. (ID 3903)

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) – pomáha udržiavať cholesterol na primeranej úrovni a podporuje činnosť srdca. (ID 4002)

Vinič hroznorodý (Vitis vinifera) – podporuje kontrolu hmotnosti a redukciu celulitídy. (ID 2735)

Dobre vedieť

1) Pri pravidelnom používaní vydrží jedna súprava jednej dospelej osobe približne 1 mesiac. Užívanie doplnkov stravy sa môže zvýšiť na maximálne denné dávky pre daný produkt. V tomto prípade budete musieť dokúpiť ďalšie kusy produktu mimo balenia.

2) Odporúčaná dĺžka suplementácie je minimálne 3 mesiace. Toto je zvyčajne optimálne obdobie, no oplatí sa prispôsobiť čas suplementácie individuálnym potrebám organizmu. V prípade pochybností odporúčame poradiť sa s lekárom alebo dietológom.

3) Praktické rady
Pite veľa vody – správna hydratácia je 30 ml vody na kilogram telesnej hmotnosti.
Venujte pozornosť svojej strave – vyhýbajte sa vysoko spracovaným potravinám. Namiesto toho jedzte veľa zeleniny a ovocia.
Jedzte 4-5 menších jedál každé 2-3 hodiny.
Ak fajčíte cigarety alebo pijete alkohol – minimalizujte množstvo stimulantov, prípadne ich radšej odstráňte! Ingrediencie DUOLIFE Kudzu vás v tom podporia!
Pamätajte na fyzickú aktivitu - cvičenie stimuluje metabolizmus a zvyšuje potenie, čo pomáha odstraňovať toxíny z tela.
Ak ste chronicky chorý alebo užívate lieky, vždy sa pred začatím suplementácie poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.