Duolife Fiber 750 ml

Novinka
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
Duolife Fiber 750 ml
42,70 € 35,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Obsahuje komplex rozpustných vláknin, je zložený z prírodných surovín najvyššej kvality. Prípravok je zložený z prírodných surovín najvyššej kvality a je bohatým zdrojom vlákniny. Zdravie podporujúce účinky zložiek obsiahnutých v doplnku stravy boli zdokumentované klinickými štúdiami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Duolife Fiber: Klúč k zdravému tráveniu a optimálnej hmotnosti

Duolife Fiber je vysoko kvalitný výživový doplnok v tekutej forme, ktorý predstavuje komplexnú podporu pre váš tráviaci systém. Obsahuje štyri rozpustné vlákniny z prírodných zdrojov, vrátane inovatívnych a patentovaných formulačných zmesí ako ASTRAGIN® a BOSWELLIN®, ktoré sú klinicky testované a dokázali zníženie zápalových procesov v črevách a zlepšenie vstrebávania živín.

Hlavné prínosy:

  • Podpora tráviaceho traktu: Zabezpečuje pravidelnú funkciu čriev a pomáha pri zápche.
  • Optimalizácia vstrebávania živín: Zvyšuje efektivitu absorpcie dôležitých látok z potravy.
  • Detoxikácia a antioxidačná ochrana: Podporuje odstraňovanie toxínov a boj proti voľným radikálom.
  • Regulácia hladiny glukózy a cholesterolu: Prispieva k udržaniu týchto hodnôt v optimálnom rozsahu.

Kľúčové zložky a ich účinky:

  • SUNFIBER® a FIBREGUM™: Zdroje prírodnej rozpustnej vlákniny, ktoré podporujú zdravú črevnú mikroflóru a zlepšujú trávenie.
  • BOSWELLIN®: Znižuje zápalové procesy v črevách, čím podporuje celkové zdravie tráviaceho systému.
  • ASTRAGIN®: Zlepšuje vstrebávanie a využitie živín, čím napomáha k celkovej vitalite organizmu.

Duolife Fiber je 100% prírodný produkt vhodný pre vegánov a osoby s intoleranciou na lepok. Tento doplnok je dizajnovaný pre každodenné použitie a ponúka pohodlné dávkovanie, ktoré sa ľahko integruje do vašej denné rutiny.

 Spôsob použitia: Dospelí nad 18 rokov: 50 ml denne spolu s jedlom. Odporúča sa zapiť ďalším pohárom vody alebo iným nápojom. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt by ste mali vždy zapiť dostatočným množstvom tekutín, pretože nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť zápchu.

Medzi užívanými liekmi a príjmom vlákniny by sa mal dodržiavať ODSTUP, pretože potraviny bohaté na vlákninu môžu znížiť vstrebávanie liekov z tráviaceho traktu.

Liečba sa odporúča 1 hodinu pred alebo aspoň 2 hodiny po príjme vlákniny.

Obsah: 750 ml

Zloženie: Jablková šťava, jablkové pyré, citrónová šťava z koncentrovanej šťavy, SUNFIBER®* - patentovaná formula rozpustnej vlákniny z indických bôbov guar (Cyamopsis tetragonolobus) (galaktomanánová vláknina), FIBREGUM™** - patentovaná receptúra rozpustnej akáciovej vlákniny, šťavy z plodov yuzu (Citrus junos), citrusového pektínu, BOSWELLIN®*** - patentovaná receptúra extraktu z indického kadidla (Boswellia serrata) 10: 1 štandardizovaný na 30 % obsahu kyseliny boswellovej, extrakt z koreňa konjaku (Amorphophallus konjac) štandardizovaný na 95 % obsahu glukomananu, ASTRAGIN® - patentovaná formula z Panax notoginsenga extraktu Astragalus membranaceus.
 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu v:  50 ml
Sunfiber®** 3,6 g
FIBREGUM™*** 1 g
Citrusové pektíny 150 mg
Boswellin® * 100 mg
Extrakt z koreňa konjac 50 mg
AstraGin® 35 mg
Celkový obsah vlákniny   4,3 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.