DUOLIFE Keratin Hair Complex Shampoo 200ml

32,10 € 26,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Šampón Pro Keratin Hair Complex je kozmetickým prípravkom pre vlasy, ktoré vypadávajú, sú suché, poškodené, majú rozštiepené koncovky a sú bez lesku. Kombinácia až 6 účinných látok, t. j. extrakt z hrachových klíčkov, extraktu z listov pŕhľavy, hydrolyzovaného keratínu, extraktu z pupočníka ázijského, extraktu z čučoriedok a močoviny nám umožnili vytvoriť nový rozmer starostlivosti o vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Keratin Hair Complex Shampoo sa odporúča pre vlasy, ktoré vypadávajú, sú suché, poškodené, majú rozštiepené koncovky a sú bez lesku. Elixír (zložený až zo 6 aktívnych zložiek, t. j. extraktu z klíčkov hrachu, extraktu z listov pŕhľavy, hydrolyzovaného keratínu, extraktu z pupočníka ázijského, extraktu z čučoriedok a močoviny) predstavuje intenzívnu starostlivosť o Vaše vlasy.

Ako si umyť vlasy?
 

Vyskúšajte postup s téglikom, čiže vlejte malé množstvo šampónu do téglika, rozmiešajte ho s teplou vodou a až potom ním polejte vlasy. A ak si myslíte, že Vám to zaberie veľa času (a nezaberie), nalejte šampón do dlane, pridajte trochu vody a až potom rozmasírujte na vlasoch.

Testy vykonané v nezávislom laboratóriu potvrdili, že produkty Pro Keratin Hair Complex Shampoo a Pro Keratin Hair Complex Conditioner:

poskytujú starostlivosť slabým vlasom, náchylným na vypadávanie;

posilňujú a zlepšujú stav vlasov;

zväčšujú objem vlasov;

zlepšujú elasticitu/ pružnosť vlasov;

zvyšujú hydratáciu, znižujú vysušovanie vlasov;

redukujú vypadávanie vlasov;

prispievajú k tomu, že vlasy žiaria a sú plné lesku;

prispievajú k vyhladzovaniu vlasov (končeky vlasov sa menej štiepia);

nenarušujú prirodzené pH pokožky;

zlepšujú celkový vzhľad a stav pokožky hlavy.

Komplexný a holistický prístup k starostlivosti o zdravie a telo priniesol plody vo vytvorení radu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o telo DuoLife Beauty Care a zároveň zahájil ďalší výskum hľadajúci cesty pre optimálnu starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Výsledkom tejto práce je zdokonalený rad kozmetiky Pro Keratin Hair Complex. Koncentrovaná receptúra a množstvo aktívnych zložiek boli vyvinuté s cieľom udržania ochrany, starostlivosti a výživy vlasov.

Rad Pro Keratin Hair Complex bol vytvorený pre rituál starostlivosti o vlasy a ich ochranu, ktorý pozostáva z dvoch krokov:

prvý krok - šampón Pro Keratin Hair Complex Shampoo;

druhý krok – kondicionér Pro Keratin Hair Complex Conditioner.

Produkty z radu Pro Keratin Hair Complex dopĺňajú doplnok stravy Kertain Hair Complex. Spojenie výhod tekutého prípravku s vlastnosťami šampónu a kondicionéru umožňuje starostlivosť o správny stav vlasov a vlasovej pokožky. Šampón a kondicionér sú prípravky ideálne na každodenné použitie. Nezabudnite, že šampón vyberáme podľa potrieb vlasovej pokožky a kondicionér by mal naopak zodpovedať typu vlasov.

Skúsenosti pri vytváraní doplnkov stravy zo série Liquid Formula a Medical Formula nám opäť umožnili staviť na prírodné riešenia. Ponúkaná starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy, vznikla na prírodnej báze – Powered by Nature!

Spôsobom zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Táto norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. index prirodzenosti kozmetiky. Produkty Pro Keratin Hair Complex majú veľmi vysoký index prirodzenosti - v prípade šampónu je to 92 %, kým v prípade kondicionéru až 96,2 %.

High Strength Level je starostlivosť so silou 4:

  • produkt s veľmi vysokým indexom prirodzenosti, ktorý dosahuje až 92 %;
  • Bohaté zloženie obsahujúce kombináciu až 6 účinných látok
  • podporovaný tekutým doplnkom stravy Keratin Hair Complex;
  • prvý krok v dvojfázovom cykle starostlivosti o vlasy Pro Keratin Hair Complex.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.