DUOLIFE Lazizal® Advanced Face Lift Capsules

71 € 59,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.05.2024
Možnosti doručenia

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je výživový doplnok obsahujúci 30 kapsúl na podporu funkcie a stavu pokožky „zvnútra“. Kompozícia prírodných zložiek je obsiahnutá v inovatívnych dvojfázových kapsulách s modifikovaným predĺženým uvoľňovaním, ktoré zlepšujú absorpciu aktívnych látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules

Čo by chcela zrelá žena vidieť, keď sa pozerá do zrkadla? Krásu, ženskosť, silu? Všetky tieto vlastnosti spolu?
Krása má veľa rozmerov, z ktorých jedným ste práve Vy. Značke LAZIZAL® záleží na Vás, Vašej pokožke a kráse.
Ako dlho si myslíte, že trvá, kým na vlastnej koži pocítite a uvidíte účinky produktu proti vráskam?
30 sekúnd, 30 minút, 30 dní. Presne toľko času potrebujene na to, aby ste sa mohli zmeniť, obrátiť sa späť k sebe samej a ... vidieť účinky produktov LAZIZAL®, ktoré znovu vytvoria krásu stratenú vekom. LAZIZAL® je návrat ku kráse, mladosti, pocitu rovnováhy a vnútornej sily.
Názov LAZIZAL® je palindróm - výraz, ktorý sa číta rovnako zľava doprava aj sprava doľava. Od staroveku sa palindromom pripisoval magický význam, verilo sa tiež, že vďaka nim možno vyjadriť to, čo je zdanlivo nevýslovné. Nie je to len značka, ktorá je čarovná, ale aj to, čo sa pod ňou skrýva.
Jedinečné vlastnosti produktu
100 % prírodný produkt
LAZIZAL® je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek so 100 % prírodným produktom. Sila prírody
Podpora procesu redukcie vrások
Až dve patentované receptúry a starostlivo vybrané účinné látky pomáhajú spomaliť proces starnutia pokožky a redukovať vrásky a podporujú zlepšenie hydratácie a udržanie správnej kontúry tváre.
Účinok jednej zo zložiek bol potvrdený klinickými skúškami
Klinické skúšky potvrdzujú a zaručujú tie správne účinky. Boli vykonané podľa zlatého štandardu výskumu: boli randomizované, dvojito zaslepené, kontrolované placebom a boli vykonané celkovo u 80 dobrovoľníkov. Dávka použitá pri výskume - 70 mg pšeničného oleja - je obsiahnutá v 1 kapsule kapsúl LAZIZAL® Advanced Face Lift.
Produkt je určený pre ženy so zrelou pokožkou
Zrelá pokožka môže byť veľmi suchá, oslabená a zbavená vitality. Začína strácať svoju pružnosť a lesk. Na zlepšenie svojho stavu potrebuje náročnú odbornú starostlivosť.
Účinky viditeľné po 30 dňoch používania
Klinické skúšky potvrdzujú účinnosť patentovaného zloženia. Už po 30 dňoch používania je pokožka viac hydratovaná, vyhladená a elastická a vrásky sú menej viditeľné.
Trojitá sila produktov
Značka Lazizal je jedinečnou kombináciou troch produktov (krém, sérum a doplnok výživy), ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť proti starnutiu - kozmetika funguje zvonka a doplnok výživy zvnútra. Účinok: maximalizácia trojnásobnej účinnosti výrobkov a zvýšenie ich výkonu.
Inovatívna dvojfázová kapsula
LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules sa dodáva sa ako dvojfázová kapsula s modifikovaným predĺženým uvoľňovaním. Inovačná, dvojfázová formula je výnimočné spojenie dvoch kapsúl – vonkajšej tekutej a vnútornej pevnej. Proces absorpcie aktívnych látok obsiahnutých v kvapalnej fáze začína v žalúdku, zatiaľ čo zložky obsiahnuté v pevnej forme sa uvoľňujú iba v tenkom čreve, odkiaľ priamo vstupujú do obehového systému a potom sa prepravujú do tkanív. Dvojstupňový proces absorpcie účinných látok sa vyznačuje najvyšším stupňom biologickej dostupnosti.
Štandardizované prísady
Štandardizácia prísady zaručuje známy a stály obsah hodnotnej a zdravej účinnej látky bez ohľadu na čas alebo miesto zberu východiskovej rastliny.
Kompletné prísady
Zachované biologické pozadie zlepšuje biologickú dostupnosť zložiek.
Vhodné pre vegánov a vegetariánov
 
LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je výživový doplnok obsahujúci 30 kapsúl na podporu funkcie a stavu pokožky „zvnútra“. Kompozícia prírodných zložiek je obsiahnutá v inovatívnych dvojfázových kapsulách s modifikovaným predĺženým uvoľňovaním, ktoré zlepšujú absorpciu aktívnych látok. Lazizal Advanced Face Lift Capsules® obsahuje až dve patentované formuly, vrátane lipidového komplexu z pšeničného oleja a antioxidačných, zdraviu prospešných bioflavonoidov. Prípravok je zdrojom cenných aktívnych látok podporujúcich optimálne funkcie pokožky. Prírodné vitamíny E, C a beta karotén (provitamín A), fytoceramidy, rastlinné extrakty a kyselina hyalurónová podporujú správnu pružnosť a hydratáciu pokožky a pomáhajú redukovať vrásky.
 
Často vedieme aktívny a intenzívny životný štýl. Trpíme neustálym nedostatkom času. Práca, stres, napätie, nedostatok odpočinku, nedostatočné množstvo spánku - tieto faktory na nás pôsobia deštruktívne. Deň za dňom, mesiac po mesiaci, sa to všetko odráža na pokožke. Čo robiť, keď chcete rýchlo vylepšiť vzhľad svojej pokožky a očakávate dlhodobé výsledky?
LAZIZAL® predstavuje produkt z radu LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules určený pre zrelú pleť. Jedná sa o viacúčelový produkt, ktorý podporuje mnoho oblastí:
pomáha spomaliť procesy starnutia
podporuje proces redukcie vrások a spomalenia ich tvorby;
podporuje zlepšenie vzhľadu tváre;
má pozitívny vplyv na zníženie viditeľnosti tieňov a vačkov pod očami;
pomáha udržiavať optimálnu pevnosť a pružnosť pokožky;
podporuje proces obnovy pokožky a syntézu kolagénu a elastínu;
podporuje dehydratovanú a matnú pokožku;
priaznivo ovplyvňuje stav pokožky okolo pier, zabraňuje ich popraskaniu;
podporuje udržiavanie správnej hydratácie pokožky;
podporuje proces zosvetlenia sfarbenia
 
Značka LAZIZAL® je jedinečnou kombináciou troch produktov (krém, sérum a doplnok výživy), ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť proti starnutiu - kozmetika funguje zvonka a doplnok výživy zvnútra. Účinok: maximalizácia a zosilnenie účinnosti výrobkov.
Naslúchame potrebám každej z nás, a preto Vás pozývame do sveta starostlivosti v štýle slow - nenáročnej, intuitívnej starostlivosti o vlastnú pokožku. Krása v štýle slow je návratom k prírodnej kozmetike, univerzálnej kráse a nadčasovej, viacrozmernej prírodnej starostlivosti.
Doprajte svojej pokožke starostlivosť, vďaka ktorej sa budete cítiť výnimočne bez ohľadu na Váš vek.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.