DUOLIFE Lazizal® Face Lifting Cream 50 ml

93 € 77,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Objavte tajomstvo večnej mladosti s krémom LAZIZAL® vytvoreným špeciálne pre zrelú pleť.Krém znižuje viditeľnosť vrások a zabraňuje tvorbe nových, dodáva pocit hydratácie a žiarivosti každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo by chcela zrelá žena vidieť, keď sa pozerá do zrkadla? Krásu, ženskosť, silu?
Všetky tieto vlastnosti dohromady! Krása má mnoho rozmerov, pričom jedným z nich ste Vy vo svojej osobe. LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml sa postará o Vás, Vašu pokožku, Vašu krásu.
Ako dlho si myslíte, že trvá, kým na vlastnej koži pocítite a uvidíte účinky produktu proti vráskam?
30 sekúnd, 30 minút, 30 dní. Toľko času stačí na to, aby ste premenili svoju pokožku... a zbadali účinky LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml, ktorý obnoví krásu stratenú vekom.
Názov LAZIZAL® je palindróm - výraz, ktorý znie rovnako pri čítaní zľava doprava a sprava doľava. Od staroveku sa palindrómom pripisoval magický význam, verilo sa tiež, že vďaka nim možno vyjadriť to, čo je zdanlivo nevýslovné. Nielen názov značky je magický, ale aj to, čo sa skrýva pod ním.
Jedinečné vlastnosti produktu
97,23 % prírodného produktu
LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml je spojením jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek vo vysoko prírodnej receptúre. Účinok krému bol dosiahnutý výberom dokonale zodpovedajúcich zložiek bez použitia parabénov, silikónov a umelých farbív. LAZIZAL® je sila vychádzajúca z prírody.
Efekty sú viditeľné už po 30 minútach.
Pokiaľ ide o LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml, prvé efekty sú viditeľné už po 30 minútach. Pleť je viditeľne hydratovaná a hladká. Trvalé používanie krému zvyšuje účinky a dočasné prerušenie používania krému nespôsobí vrátenie pokožky do pôvodného stavu.
Efekt Supreme LiftAge
LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml je založený na výnimočnej koncepcii Supreme LiftAge, ktorá zaisťuje pôsobenie proti vráskam, napínajúci a liftingujúci účinok. Krém účinne hydratuje pokožku, zvyšuje produkciu kolagénu čím pomáha bojovať proti prejavom starnutia.
Product for mature women
Produkt je určený pre zrelé ženy. Zrelá pokožka môže byť veľmi suchá, oslabená a zbavená vitality. Začína strácať svoju pružnosť a lesk. Na zlepšenie svojho stavu potrebuje náročnú odbornú starostlivosť.
Anti-Aging Clinical Effects
Denná starostlivosť Anti-Aging nielen zlepšuje stav pokožky prostredníctvom redukcie vrások na tvári, v oblasti očí, krku a dekoltu, ale tiež zabraňuje tvorbe nových vrások, obnovuje prirodzený lesk pokožky a potrebnú hydratáciu.
Glass
Sklenené balenie je ekologickým riešením, ktoré pomáha udržiavať najvyššiu kvalitu produktu a zaručuje úplnú bezpečnosť.
Safe and hygienic
Aplikačná stierka na krém a ochranná fólia zaručujú bezpečnosť a hygienu.
Produkt vhodný pre vegánov
LAZIZAL® Face Lifting Cream 50 ml je profesionálna starostlivosť s receptúrou inšpirovanou prírodou. Bola navrhnutá s ohľadom na potreby vegánov. Lazizal je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek s úžasnou prirodzenosťou produktu.
Ako to funguje?
Často vedieme aktívny a intenzívny životný štýl. Trpíme neustálym nedostatkom času. Práca, stres, napätie, nedostatok odpočinku, nedostatočné množstvo spánku - tieto faktory na nás pôsobia deštruktívne. Deň za dňom, mesiac po mesiaci, sa to všetko odráža na našej pokožke. Čo robiť, keď chcete rýchlo vylepšiť vzhľad svojej pokožky a očakávate dlhodobé výsledky?
 
 
 
Vedeli ste, že...
 
1. V prípravku sú použité dve inovatívne aktívne látky: Sirtalice a Munapsys, ktoré sú zodpovedné za okamžitý lifting a zlepšenie kontúry tváre.
2. Krém je obohatený o  surovinu, ktorá pre pokožku zaisťuje dodatočnú, silnú hydratáciu a regeneruje epidermu.
3. Nová verzia krému je dostupná v sklenenej nádobe s ochrannou vrstvou, čo zaisťuje najvyššiu kvalitu produktu a bezpečnosť.
4. Ochranná fólia a stierka na aplikáciu krému zaručujú bezpečné a hygienické používanie.
5. Pôsobenie krému proti vráskam je založené na nepretržitom procese, čo znamená, že zo dňa na deň budú vzhľad a stav pokožky čoraz lepšie.
6. Účinky produktu sú viditeľné už po 30 minútach od aplikácie.
7. Index prirodzenosti produktu je až 97,23 %.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.