DUOLIFE Lazizal® Face Lifting Serum 10 ml

68,30 € 56,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Objavte tajomstvo večnej mladosti so sérom LAZIZAL® Je to „elixír“ pre našu pleť, ktorý zaisťuje optimálnu hydratáciu a znižuje viditeľnosť vrások. Sérum bolo navrhnuté s ohľadom na potreby tváre, krku a dekoltu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo by chcela zrelá žena vidieť, keď sa pozerá do zrkadla? Krásu, ženskosť, silu? Alebo možno všetky tieto vlastnosti spolu?

Krása má mnoho rozmerov, pričom jedným z nich ste Vy vo svojej osobe. Značka LAZIZAL® sa stará o vás, vašu pokožku a vašu krásu.

Ako dlho si myslíte, že trvá, kým na vlastnej koži pocítite a uvidíte účinky produktu proti vráskam?

30 sekúnd, 30 minút, 30 dní. To je všetko, čo potrebujete, aby ste videli účinky produktov LAZIZAL®, ktoré pomáhajú obnoviť krásu stratenú vekom.

Názov LAZIZAL® je palindróm – výraz, ktorý znie rovnako pri čítaní zľava doprava a sprava doľava. Od staroveku sa palindrómom pripisoval magický význam, verilo sa tiež, že vďaka nim možno vyjadriť to, čo je zdanlivo nevýslovné. Nielen názov značky je magický, ale aj to, čo sa skrýva pod ním.

Jedinečné vlastnosti produktu


98,5% prírodného produktu.

LAZIZAL® Face Lifting Serum je kombináciou aktívnych zložiek vo vysoko prírodnom zložení.

Účinky viditeľné už za 30 sekúnd

S LAZIZAL® Face Lifting Serum sú prvé účinky viditeľné už za 30 sekúnd. Prípravok redukuje tmavé kruhy pod očami a znižuje výskyt vrások. Vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Zloženie je bohaté na aktívne zložky s účinkami proti vráskam. Už po 30 sekundách je viditeľný liftingový efekt, ktorý viditeľne vypína pokožku.

Product for mature women

Výrobok je určený pre zrelé ženy. Zrelá pokožka býva suchá a zbavená vitality. Začína strácať svoju pružnosť a lesk. Na zlepšenie svojho stavu potrebuje starostlivosť.

Anti-Aging Clinical Effects

Denná starostlivosť proti starnutiu pleti nielen zlepšuje stav pleti pôsobením proti vráskam na tvári, krku a dekolte, ale aj hydratuje, znižuje výskyt vrások a obnovuje prirodzený jas pleti.

Safe and hygienic

Hygienické používanie výrobku chráni pred možným rozvojom mikroorganizmov v sérovej hmote a zaručuje bezpečnosť našej pokožky počas používania.

LAZIZAL® Face Lifting Serum je starostlivosť inšpirovaná prírodou. Navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky tváre, krku a výstrihu. Je to kombinácia kolagénu, špeciálne vybranej účinnej látky s peptidovou štruktúrou a zmesi piatich foriem kyseliny hyalurónovej s rôznou molekulovou hmotnosťou, ktoré pôsobia v rôznych vrstvách pokožky. Takto vybrané zložky zabezpečujú optimálnu hydratáciu a zabraňujú tvorbe vrások.

Kozmetická značka LAZIZAL® je kombináciou dvoch produktov (krém, sérum), ktoré poskytujú starostlivosť proti starnutiu.

Naslúchame potrebám každej z nás, a preto Vás pozývame do sveta starostlivosti v štýle slow – nenáročnej, intuitívnej starostlivosti o vlastnú pokožku. Krása v štýle slow je návratom k prírodnej kozmetike, univerzálnej kráse a nadčasovej, viacrozmernej starostlivosti.

 

Poznáte výhody séra LAZIZAL®?

1. Výrazný liftingový účinok do 30 sekúnd až 3 minút po nanesení prípravku na pokožku – RÝCHLY LIFTING.

2. Produkt môžeme nazvať elixírom pre našu pokožku.

3. Produkt obsahuje špeciálne vybraný peptid Munapsys, ktorý preukázateľne pomáha redukovať výskyt vrások a zlepšuje vzhľad pleti. Účinok prípravku Munapsys je podobný účinku látok používaných pri profesionálnych zákrokoch proti starnutiu vykonávaných v kozmetických ordináciách.

4. Zloženie je obohatené o zmes piatich druhov kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

5 Index prirodzenosti produktu je 98,5 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.