Duolife My Mind 750 ml

Novinka
Značka: DuoLife
ZADARMOZADARMO
Duolife My Mind 750 ml
62,70 € 52,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Obohaťte svoj denný režim o DuoLife My Mind, tekutý výživový doplnok navrhnutý na podporu koncentrácie, pamäte a kognitívnych procesov. S prírodnými zložkami a formulami ako Cognivia™ a Aronvit® v kombinácii s inozitolom a aktívnou formou vitamínu B12, tento produkt je ideálny pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife My Mind 750 ml

O produkte: DuoLife My Mind predstavuje kvalitný a účinný výživový doplnok, ktorý využíva silu prírodných zložiek na podporu mentálnych funkcií. Vďaka zložkám ako Cognivia™, Aronvit®, inozitol a vitamín B12 (metylkobalamín) ponúka tento tekutý doplnok komplexnú podporu pre pamäť, koncentráciu a celkovú duševnú vitalitu. Je ideálny pre profesionálne aktívnych ľudí, študentov, starších ľudí alebo kohokoľvek, kto chce udržať svoju mentálnu ostrosť a zdravie.

Produkt je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov, čo zdôrazňuje jeho univerzálnosť a dostupnosť pre širokú skupinu ľudí. Umožňuje efektívnu podporu mentálnych funkcií bez potreby syntetických doplnkov.

Hlavné prínosy:

  • Podpora pamäte a koncentrácie: Poskytuje podporu pre mentálne funkcie, vrátane zlepšenia pamäte a koncentrácie.
  • Posilnenie kognitívnych procesov: Zlepšuje kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí.
  • Podpora duševnej vitality: Podporuje celkovú duševnú pohodu a pomáha v boji proti únavě a stresu.

Hlavné zložky a ich účinky:

  • Cognivia™: Vyhradená formula na báze organického extraktu zo šalvie lekárskej a šalvie levandulolistej, známa svojimi vlastnosťami podporujúcimi kognitívne funkcie.
  • Aronvit®: Formula extraktu z plodov arónie, štandardizovaná na obsah antokyanov, známa svojimi antioxidačnými účinkami.
  • Inozitol a vitamín B12 (metylkobalamín): Posilňujú nervový systém a podporujú psychickú rovnováhu.
Preventívne opatrenia: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Prestaňte používať prípravok 14 dní pred plánovaným chirurgickým zákrokom. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Uskladňovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.
Spôsob použitia: dospelí nad 12 rokov: 25-50 ml ráno počas jedenia. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Obsah: 750 ml
Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, CogniviaTM* – vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malphigia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsahu vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsahu schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25% obsahu antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín).

Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu
 
25 ml
 
50 ml
Inozitol
 
1,5 g
 
3 g
CogniviaTM*- vyhradená organická formula
extraktu zo šalvie lekárskej a mikroenkapsulovaného
oleja zo šalvie levandulolistej
 
300 mg
 
600 mg
vitamín C z extraktu z plodov aceroli (Malphigia glabra)
 
52,5 mg (66% RP***)
 
105 mg (131% RP***)
       
vitamín B12 MecobalActive®**(metylokobalamín)
 
     
100 µg (4000% RP***)
 
200 µg (8000% RP***)

 

***RP - Referenčná príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.