Duolife My Mind 750 ml

Kód: 999811
Akcia Novinka Akce
Značka: DuoLife
62,70 € –18 %
duolife my mind 750ml
62,70 € –18 % 50,90 € 42,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo sa oplatí užívať DuoLife My Mind?

 Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v produkte sa účinky podporujúce pamäťové, kognitívne procesy a sústredenie prejaví už hodinu po konzumácii jednej porcie prípravku. Účinok postupne rastie s každým ďalším dňom pravidelného užívania doplnku.
 
DuoLife My Mind je určený na použitie ako podporný doplnok pre:
  • ľudí, ktorí chcú denne podporovať koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy;
  • profesionálne aktívnych ľudí;
  • duševne pracujúcich ľudí, vrátane učiacich sa: študentov a žiakov;
  • starších ľudí;
  • ľudí s problémami s pamäťou a príznakmi demencie;
  • ľudí s problémami koncentrácie, ktorí sú vystavení chronickému stresu;
  • ľudí, ktorým záleží na dobrom stave nervovej sústavy;
  • ľudí s poklesom energie, vitality;
  • ľudí so zhoršenou náladou.
Podpora pamäte - Prípravok je zložený z najkvalitnejších prírodných rastlinných extraktov a doplnkových zložiek prírodného pôvodu: inozitolu a vitamínu B12, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých, ako aj starších ľudí. Zložky výživového doplnku DuoLife My Mind vykazujú účinky podporujúce pamäť a koncentráciu, a udržanie dobrej nálady – tieto účinky sú vedecky doložené a dokázané klinickými štúdiami.
platí pre prísady
Klinicky testované zložkyZložky produktu boli zdokumentované v mnohých klinických štúdiách. Vykonalo sa až 7 klinických testov CogniviiTM*, ktoré preukázali účinky formuly na kognitívne a pamäťové funkcie u ľudí [1-6a], vrátane krátkodobej aj dlhodobej pamäte.
 
Preventívne opatrenia: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Prestaňte používať prípravok 14 dní pred plánovaným chirurgickým zákrokom. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Uskladňovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.
Spôsob použitia: dospelí nad 12 rokov: 25-50 ml ráno počas jedenia. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Obsah: 750 ml
Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, CogniviaTM* – vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malphigia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsahu vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsahu schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25% obsahu antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín).

Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu
 
25 ml
 
50 ml
Inozitol
 
1,5 g
 
3 g
CogniviaTM*- vyhradená organická formula
extraktu zo šalvie lekárskej a mikroenkapsulovaného
oleja zo šalvie levandulolistej
 
300 mg
 
600 mg
Vitamín C z extraktu z plodov aceroli (Malphigia glabra)
 
52,5 mg (66% RP***)
 
105 mg (131% RP***)
       
Vitamín B12 MecobalActive®**(metylokobalamín)
 
     
100 µg (4000% RP***)
 
200 µg (8000% RP***)

 

***RP - Referenčná príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: