Duolife My Mind 750 ml

Kód: 999811
Novinka
Značka: DuoLife
€51 €42,50 bez DPH
5 dní
Môžeme doručiť do:
30.03.2023

Tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

  
Prečo sa oplatí užívať DuoLife My Mind?
 
Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v produkte sa účinky podporujúce pamäťové, kognitívne procesy a sústredenie prejaví už hodinu po konzumácii jednej porcie prípravku. Účinok postupne rastie s každým ďalším dňom pravidelného užívania doplnku.
 
DuoLife My Mind je určený na použitie ako podporný doplnok pre:
 • ľudí, ktorí chcú denne podporovať koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy;
 • profesionálne aktívnych ľudí;
 • duševne pracujúcich ľudí, vrátane učiacich sa: študentov a žiakov;
 • starších ľudí;
 • ľudí s problémami s pamäťou a príznakmi demencie;
 • ľudí s problémami koncentrácie, ktorí sú vystavení chronickému stresu;
 • ľudí, ktorým záleží na dobrom stave nervovej sústavy;
 • ľudí s poklesom energie, vitality;
 • ľudí so zhoršenou náladou.
 
 
Čím sa líši DuoLife My Mind
 

Podpora pamäte - Prípravok je zložený z najkvalitnejších prírodných rastlinných extraktov a doplnkových zložiek prírodného pôvodu: inozitolu a vitamínu B12, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých, ako aj starších ľudí. Zložky výživového doplnku DuoLife My Mind vykazujú účinky podporujúce pamäť a koncentráciu, a udržanie dobrej nálady – tieto účinky sú vedecky doložené a dokázané klinickými štúdiami.
platí pre prísady
Klinicky testované zložkyZložky produktu boli zdokumentované v mnohých klinických štúdiách. Vykonalo sa až 7 klinických testov CogniviiTM*, ktoré preukázali účinky formuly na kognitívne a pamäťové funkcie u ľudí [1-6a], vrátane krátkodobej aj dlhodobej pamäte.
 
Inozitol pôsobí antioxidačne, prispieva k ochrane neurónov a podporuje náladu a energetický metabolizmus organizmu [7].
 
Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) vykazuje antioxidačné vlastnosti a podporuje správny stav mozgových ciev, čím prispieva k zlepšeniu cerebrálnej cirkulácie; teda podporuje zapamätanie, pozornosť a učenie sa [8]. Zdraviu prospešný účinok ginka bol dokázaný stovkami klinických testov [9,10].
 
Rastlinné extrakty z rozchodnice ružovej, schizandry čínskej a bakopy drobnolistej/Brahmi vykazujú adaptogénne vlastnosti, zvyšujúce schopnosť organizmu adaptovať sa na meniace sa podmienky prostredia [11], čím prispievajú k ochrane nervového systému pred poškodením. Všetky tri rastlinné extrakty majú vplyv na pamäť a kognitívne procesy, ako aj na náladu a dobrú pohodu, čo je široko zdokumentované vedeckými správami a preukázané klinickými testami [12-18].
100% prírodné rastlinné extrakty100% prírodné rastlinné extrakty s prídavkom zložiek prírodného pôvodu (inozitol a vitamín B12) podporujúce pamäť, kognitívne procesy a koncentráciu, ktoré zároveň pomáhajú udržať optimálnu energiu a vitalitu.
Vyhradená formula CogniviaTM* Vyhradená formula založená na organickom extrakte z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organickom mikrokapsulovom esenciálnom oleji zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je formula s klinicky overenou účinnosťou, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dokáže zlepšiť pamäťové funkcie už v prvý deň užívania, pričom sa tento efekt zosilňuje každým ďalším dňom užívania. Výskumy preukázali, že esenciálny olej zo šalvie levandulolistej zlepšuje náladu a podporuje kvalitu a rýchlosť pamäti, najmä dlhodobej, extrakt zo šalvie prispieva k zvýšeniu koncentrácie a pozornosti.
 
 
Efekt už po 1 hodine používania vďaka vyhradenej formule CogniviaTM*
Klinické testy potvrdzujú pozitívny vplyv zložiek formuly CogniviaTM* na dlhodobú pamäť a kognitívne funkcie, ktorý je badateľný hodinu po skonzumovaní jednej dávky prípravku a môže trvať až niekoľko hodín.

Pri dlhodobom používaní pozorujeme silnejší efekt. Najnovšie správy boli publikované v roku 2021 [6], ukazujú synergický účinok celej formuly na kognitívne procesy, a to u mladých aj starších ľudí, ktorí prípravok užívajú ad hoc a počas 28 po sebe nasledujúcich dní.

Cognivia App
Účinky formuly Cognivia™* obsiahnutej v doplnku DuoLife My Mind na pamäťové procesy môžete nezávisle skontrolovať vďaka aplikácii CogniviaApp. Aplikácia je dostupná pre telefóny so systémom iOS. Testy v aplikácii sú identické s testami vykonanými v rámci klinických výskumov.
 
Vyhradená aktívna forma vitamínu B12 (metylkobalamín) je prospešná pre optimálnu funkciu neurónov, podporuje pamäť a kognitívne procesy.
V rámci skupiny kobalamínov hrá metylkobalamín kľúčovú úlohu v procesoch pozornosti a učenia sa [19]. Nedostatok vitamínu B12 pozorujeme u ľudí s pamäťovými a kognitívnymi poruchami a jeho suplementácia môže u týchto ľudí výrazne podporiť pamäťové procesy [20,21].
Aronvit®
Vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25 % obsah antokyanov. Plody arónie obsahujú zložky s cennými antioxidačnými vlastnosťami, medzi ktoré patria: antokyány, flavonoly, fenolové kyseliny a triesloviny, ako aj vitamíny (C, B2, B6, E, PP) a minerály (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). V klinických testoch a vedeckých správach z rokov 2020-2021 sa ukázalo, že pravidelne užívaný extrakt z arónie má významný vplyv na pamäťové funkcie [22,23].
Gluten free
Prípravok neobsahuje lepok.
Less is more
Prípravok neobsahuje žiadne pridané umelé arómy a vonné látky, umelé plnivá a nemá žiadne GMO.
Synergizmus pôsobenia
Správne zvolená kompozícia zložiek obsiahnutých vo výživovom doplnku DuoLife My Mind podporuje optimálnu pamäť, koncentráciu a kognitívne procesy. Testy in vivo preukázali priaznivý synergický účinok oboch zložiek formuly CogniviaTM*. Výskumy dokazujú, že kombinácia oboch druhov šalvie má výrazne lepší vplyv na pamäťové procesy ako jednotlivé druhy používané samostatne. Tento efekt je tiež viditeľný už od prvej konzumácie forumly (1-6 hodín po konzumácii jednej dávky v prvý deň výskumu) a je zosilnený každým ďalším dňom užívania doplnku [24].

Výživový doplnok DuoLife My Mind je najlepšie užívať s: 
 • DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
 • DuoLife Day;
 • DuoLife RegenOil Liquid GoldTM;
 • DuoLife Chlorofil;
 • DuoLife Medical Formula ProDeacid®.
 
*CogniviaTM je ochranná známka spoločnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

 

Preventívne opatrenia: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Prestaňte používať prípravok 14 dní pred plánovaným chirurgickým zákrokom. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Uskladňovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.
Spôsob použitia: dospelí nad 12 rokov: 25-50 ml ráno počas jedenia. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Obsah: 750 ml
Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, CogniviaTM* – vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malphigia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsahu vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsahu schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25% obsahu antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín).

Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

* CogniviaTM je ochranná známka Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu
 
25 ml
 
50 ml
Inozitol
 
1,5 g
 
3 g
CogniviaTM*- vyhradená organická formula
extraktu zo šalvie lekárskej a mikroenkapsulovaného
oleja zo šalvie levandulolistej
 
300 mg
 
600 mg
Vitamín C z extraktu z plodov aceroli (Malphigia glabra)
 
52,5 mg (66% RP***)
 
105 mg (131% RP***)
       
Vitamín B12 MecobalActive®**(metylokobalamín)
 
     
100 µg (4000% RP***)
 
200 µg (8000% RP***)

 

***RP - Referenčná príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.