Duolife My Mind 750 ml

Kód: 999811
Novinka
Značka: DuoLife
€51 €42,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.07.2022

Tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

  
Prečo sa oplatí užívať DuoLife My Mind?
 
Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v produkte sa účinky podporujúce pamäťové, kognitívne procesy a sústredenie prejaví už hodinu po konzumácii jednej porcie prípravku. Účinok postupne rastie s každým ďalším dňom pravidelného užívania doplnku.
 
DuoLife My Mind je určený na použitie ako podporný doplnok pre:
 • ľudí, ktorí chcú denne podporovať koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy;
 • profesionálne aktívnych ľudí;
 • duševne pracujúcich ľudí, vrátane učiacich sa: študentov a žiakov;
 • starších ľudí;
 • ľudí s problémami s pamäťou a príznakmi demencie;
 • ľudí s problémami koncentrácie, ktorí sú vystavení chronickému stresu;
 • ľudí, ktorým záleží na dobrom stave nervovej sústavy;
 • ľudí s poklesom energie, vitality;
 • ľudí so zhoršenou náladou.
 
 
Čím sa líši DuoLife My Mind
 

Podpora pamäte - Prípravok je zložený z najkvalitnejších prírodných rastlinných extraktov a doplnkových zložiek prírodného pôvodu: inozitolu a vitamínu B12, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých, ako aj starších ľudí. Zložky výživového doplnku DuoLife My Mind vykazujú účinky podporujúce pamäť a koncentráciu, a udržanie dobrej nálady – tieto účinky sú vedecky doložené a dokázané klinickými štúdiami.
platí pre prísady
Klinicky testované zložkyZložky produktu boli zdokumentované v mnohých klinických štúdiách. Vykonalo sa až 7 klinických testov CogniviiTM*, ktoré preukázali účinky formuly na kognitívne a pamäťové funkcie u ľudí [1-6a], vrátane krátkodobej aj dlhodobej pamäte.
 
Inozitol pôsobí antioxidačne, prispieva k ochrane neurónov a podporuje náladu a energetický metabolizmus organizmu [7].
 
Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) vykazuje antioxidačné vlastnosti a podporuje správny stav mozgových ciev, čím prispieva k zlepšeniu cerebrálnej cirkulácie; teda podporuje zapamätanie, pozornosť a učenie sa [8]. Zdraviu prospešný účinok ginka bol dokázaný stovkami klinických testov [9,10].
 
Rastlinné extrakty z rozchodnice ružovej, schizandry čínskej a bakopy drobnolistej/Brahmi vykazujú adaptogénne vlastnosti, zvyšujúce schopnosť organizmu adaptovať sa na meniace sa podmienky prostredia [11], čím prispievajú k ochrane nervového systému pred poškodením. Všetky tri rastlinné extrakty majú vplyv na pamäť a kognitívne procesy, ako aj na náladu a dobrú pohodu, čo je široko zdokumentované vedeckými správami a preukázané klinickými testami [12-18].
100% prírodné rastlinné extrakty100% prírodné rastlinné extrakty s prídavkom zložiek prírodného pôvodu (inozitol a vitamín B12) podporujúce pamäť, kognitívne procesy a koncentráciu, ktoré zároveň pomáhajú udržať optimálnu energiu a vitalitu.
Vyhradená formula CogniviaTM* Vyhradená formula založená na organickom extrakte z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organickom mikrokapsulovom esenciálnom oleji zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je formula s klinicky overenou účinnosťou, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dokáže zlepšiť pamäťové funkcie už v prvý deň užívania, pričom sa tento efekt zosilňuje každým ďalším dňom užívania. Výskumy preukázali, že esenciálny olej zo šalvie levandulolistej zlepšuje náladu a podporuje kvalitu a rýchlosť pamäti, najmä dlhodobej, extrakt zo šalvie prispieva k zvýšeniu koncentrácie a pozornosti.
 
 
Efekt už po 1 hodine používania vďaka vyhradenej formule CogniviaTM*
Klinické testy potvrdzujú pozitívny vplyv zložiek formuly CogniviaTM* na dlhodobú pamäť a kognitívne funkcie, ktorý je badateľný hodinu po skonzumovaní jednej dávky prípravku a môže trvať až niekoľko hodín.

Pri dlhodobom používaní pozorujeme silnejší efekt. Najnovšie správy boli publikované v roku 2021 [6], ukazujú synergický účinok celej formuly na kognitívne procesy, a to u mladých aj starších ľudí, ktorí prípravok užívajú ad hoc a počas 28 po sebe nasledujúcich dní.

Cognivia App
Účinky formuly Cognivia™* obsiahnutej v doplnku DuoLife My Mind na pamäťové procesy môžete nezávisle skontrolovať vďaka aplikácii CogniviaApp. Aplikácia je dostupná pre telefóny so systémom iOS. Testy v aplikácii sú identické s testami vykonanými v rámci klinických výskumov.
 
Vyhradená aktívna forma vitamínu B12 (metylkobalamín) je prospešná pre optimálnu funkciu neurónov, podporuje pamäť a kognitívne procesy.
V rámci skupiny kobalamínov hrá metylkobalamín kľúčovú úlohu v procesoch pozornosti a učenia sa [19]. Nedostatok vitamínu B12 pozorujeme u ľudí s pamäťovými a kognitívnymi poruchami a jeho suplementácia môže u týchto ľudí výrazne podporiť pamäťové procesy [20,21].
Aronvit®
Vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25 % obsah antokyanov. Plody arónie obsahujú zložky s cennými antioxidačnými vlastnosťami, medzi ktoré patria: antokyány, flavonoly, fenolové kyseliny a triesloviny, ako aj vitamíny (C, B2, B6, E, PP) a minerály (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). V klinických testoch a vedeckých správach z rokov 2020-2021 sa ukázalo, že pravidelne užívaný extrakt z arónie má významný vplyv na pamäťové funkcie [22,23].
Gluten free
Prípravok neobsahuje lepok.
Less is more
Prípravok neobsahuje žiadne pridané umelé arómy a vonné látky, umelé plnivá a nemá žiadne GMO.
Synergizmus pôsobenia
Správne zvolená kompozícia zložiek obsiahnutých vo výživovom doplnku DuoLife My Mind podporuje optimálnu pamäť, koncentráciu a kognitívne procesy. Testy in vivo preukázali priaznivý synergický účinok oboch zložiek formuly CogniviaTM*. Výskumy dokazujú, že kombinácia oboch druhov šalvie má výrazne lepší vplyv na pamäťové procesy ako jednotlivé druhy používané samostatne. Tento efekt je tiež viditeľný už od prvej konzumácie forumly (1-6 hodín po konzumácii jednej dávky v prvý deň výskumu) a je zosilnený každým ďalším dňom užívania doplnku [24].

Výživový doplnok DuoLife My Mind je najlepšie užívať s: 
 • DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
 • DuoLife Day;
 • DuoLife RegenOil Liquid GoldTM;
 • DuoLife Chlorofil;
 • DuoLife Medical Formula ProDeacid®.
 
*CogniviaTM je ochranná známka spoločnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

 

Preventívne opatrenia: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Prestaňte používať prípravok 14 dní pred plánovaným chirurgickým zákrokom. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Uskladňovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.
Spôsob použitia: dospelí nad 12 rokov: 25-50 ml ráno počas jedenia. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Obsah: 750 ml
Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, CogniviaTM* – vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malphigia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsahu vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsahu schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25% obsahu antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín).

Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

* CogniviaTM je ochranná známka Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu
 
25 ml
 
50 ml
Inozitol
 
1,5 g
 
3 g
CogniviaTM*- vyhradená organická formula
extraktu zo šalvie lekárskej a mikroenkapsulovaného
oleja zo šalvie levandulolistej
 
300 mg
 
600 mg
Vitamín C z extraktu z plodov aceroli (Malphigia glabra)
 
52,5 mg (66% RP***)
 
105 mg (131% RP***)
       
Vitamín B12 MecobalActive®**(metylokobalamín)
 
     
100 µg (4000% RP***)
 
200 µg (8000% RP***)

 

***RP - Referenčná príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie