DUOLIFE SHAPE CODE® Protein Shake 700g

41,50 € 34,58 € bez DPH
Produkt sa už nevyrába
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Možnosti doručenia

SHAPE CODE® Protein Shake je výživový doplnok vo forme proteínového kokteilu novej generácie, ktorý vďaka prítomnosti troch druhov bielkovín podporuje proces budovania čistej svalovej hmoty. Koktail bol obohatený o zložky s klinicky overenými účinkami – Palatinózu™ a WATTS'UP®*, ktoré pri pravidelnom používaní podporujú telesný výkon pri fyzickom cvičení. SHAPE CODE® Protein Shake je ideálnym riešením pre profesionálnych športovcov aj amatérov, ktorých cieľom je budovanie svalovej hmoty a udržiavanie optimálnej účinnosti cvičení.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE SHAPE CODE® Protein Shake 700g

SHAPE CODE® Protein Shake - get your dream figure!
SHAPE CODE ® Protein Shake podporuje budovanie svalovej hmoty a nádherne tvarovanej postavy. SHAPE CODE ® Protein Shake je proteínový koktail s univerzálnym účinkom, ideálny pre športovcov aj pre tých, ktorí jednoducho neprijmú potrebné, denné množstvo bielkovín. Je to odpoveď na potreby športujúcich ľudí a tých, ktorí si chcú udržať dostatočný prísun bielkovín v každodennej strave. SHAPE CODE ® Protein Shake vždy poskytne správne množstvo bielkovín v strave a podporí proces budovania čistej svalovej hmoty. Koktail bol obohatený o Palatinózu  a WATTS'UP ®* - látky s klinicky overenými účinkami, ktoré vedú k zvýšeniu sily a efektívnosti pri fyzickej aktivite. To všetko na podporu úsilia pri ešte efektívnejšom formovaní vysnívanej postavy!
 
SHAPE CODE® Protein Shake podporuje:
1. Ľuďom, ktorí chcú mať vytvarovanú, vyšportovanú postavu prostredníctvom:
- podpory procesu budovania čistej svalovej hmoty.
2. Ľuďom, ktorí držia diétu a snažia sa dosiahnuť štíhlu líniu:
- podporou regulácie hmotnosti,
- podporou procesu spaľovania tukov,
- podporou metabolických procesov,
- podporou procesu chudnutia a zabezpečením pocitu plnosti,
- udržiavaním správnej hladiny cholesterolu v krvi.
3. Športujúcim ľuďom, ktorí chcú získať štíhlu líniu prostredníctvom:
- podpory regenerácie po tréningu,
- podpory procesov obnovy po poraneniach svalov a kostí,
- udržania optimálnej efektívnosti vykonávaných cvičení,
- podpory zníženia katabolizmu svalových bielkovín.
 
3 typy srvátkového proteínu pre ešte lepšiu podporu organizmu pri budovaní čistej svalovej hmoty
Formula 3 druhov proteínov bez laktózy: WPI, WPH, WPC je univerzálna forma vysokoproteínového srvátkového doplnku, ktorý spája vlastnosti rýchlo stráviteľných proteínov s tými, ktoré sa vstrebávajú pomalšie. Zmes hydrolyzátu, izolátu a srvátkového koncentrátu poskytuje našim svalom rôzny čas vstrebávania a osvojenia. Pokiaľ ide o trávenie, každý z týchto proteínov má inú rýchlosť uvoľňovania a dodávania energie nášmu metabolizmu. Táto rozdielna miera absorpcie jednotlivých druhov bielkovín umožňuje, že proteínový doplnok SHAPE CODE® Protein Shake poskytuje svalom bohaté nasýtenie. Vďaka tomu získa telo hodnotný stavebný kameň na podporu rozvoja svalovej hmoty a podporu pretrvávajúcich účinkov dlhodobej fyzickej aktivity.
 
Aký je rozdiel medzi proteínmi WPC, WPH a WPI?
WPC (ang. whey protein concentrate), t. j. srvátkový proteínový koncentrát – obsahuje do 80 % hmotnosti bielkovín. trávenie proteínu WPC sa začína PRIBLIŽNE HODINU po požití a PRETRVÁVA ĎALŠIE DVE HODINY. WPC poskytuje veľké množstvo esenciálnych aminokyselín potrebných pre vývoj svalov.
WPI (ang. whey protein isolate) je srvátkový proteínový izolát s obsahom bielka dokonca do 95 %. trávenie WPI začína PRIBLIŽNE HODINU po požití, avšak absorpčná doba je v porovnaní s WPC približne o polovicu kratšia. WPI sa vyznačuje vysokou biologickou hodnotou BV (angl. biological value), teda efektívnym trávením.
WPH (ang. whey protein hydrolizate), t. j. srvátkový bielkovinový hydrolyzát - je najlepšie stráviteľný a jeho obsah v čistom produkte je 100 %. Jeho efektívne vstrebávanie v tele začína takmer IHNEĎ PO POŽITÍ a trvá IBA HODINU. Počas tejto doby dostávajú svaly dávku výživných látok, ktoré môžu po tréningu výrazne zlepšiť proces ich regenerácie. Je to druh proteínu odporúčaný najmä pre osoby, ktoré budujú svalovú hmotu a redukujú tuky na veľmi nízku úroveň.
 
WATTS’UP®* i Palatynoza - podpora sily a efektívnosti počas fyzickej aktivity
 
Čo je to WATTS’UP®*?
WATTS’UP®* je vyhradená formula úplne prírodného extraktu zo sladkých pomarančov Citrus sinensis, štandardizovaná na obsah hesperidínu v jeho najaktívnejšej konformácii. Je klinicky preukázané, že formula má pozitívny vplyv na výkonnosť u mierne vytrénovaných osôb.
Denná dávka formuly WATTS'UP®* použitá v klinických testoch (400 mg) je obsiahnutá v 2 dávkach (70 g) SHAPE CODE® Protein Shake.
Vyhradená formula bola klinicky testovaná podľa zlatého štandardu randomizovaných, dvojnásobne zaslepených testov, s kontrolou placebo.
 
Čo odlišuje SHAPE CODE® Protein Shake?
1. Až 2 klinicky overené zložky: Palatynoza a WATTS’UP®*, ktoré pomáhajú zvyšovať silu a výkon tela pri fyzickej aktivite.
2. Unikátna formula obsahujúca 3 druhy najkvalitnejších bezlaktózových bielkovín (WPC, WPI, WPH), ktorá poskytuje predĺžené, postupné uvoľňovanie až do 3 hodín po tréningu.
3. Produkt NEOBSAHUJE laktózu, preto je vhodný na konzumáciu pre ľudí s intoleranciou laktózy (35 g prášku rozpusteného v 200 ml vody obsahuje <0,01 g laktózy na 100 ml produktu).
4. 100 % zložiek sú zložky prírodného pôvodu.
5. SHAPE CODE® Protein Shake je výživový doplnok, ktorý môže byť použitý na vybudovanie čistej svalovej hmoty alebo na doplnenie dennej stravy o bielkoviny.
6. Vysoký obsah rozvetvených aminokyselín BCAA, ktoré podporujú rast svalov.
 
Lista Kolońska® (Cologne List®) - náš dobrovoľný záväzok k čistému športu
Výrobok SHAPE CODE Protein Shake® je na Kolínskom zozname Lista Kolońska® (Cologne List®), zozname výrobkov s minimalizovaným rizikom dopingu.
Cologne List® je iniciatíva na prevenciu dopingu, ktorú vedie Porýnske olympijské centrum, ktoré chce splniť svoju povinnosť starať sa o vrcholových športovcov, ktorých podporuje. Lista Kolońska® (Cologne List®) uvádza výživové doplnky, ktoré boli testované na prítomnosť vybraných anabolických steroidov a stimulantov nezávislým vedeckým laboratóriom, ktoré je jedným z popredných svetových laboratórií na analytické testovanie zakázaných látok vo výživových doplnkoch.
Doplnky stravy, ktoré sú zahrnuté v Kolínskom zozname® (Cologne List®), sú pokryté množstvom kontrolných štúdií, či neobsahujú látky označované ako dopingové, ako sú anabolické steroidy a stimulanty, ktoré nie sú uvedené na obale analyzovaných produktov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.