DUOLIFE SHAPE CODE® Slim Shake 750g

95 € 79,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie krásnej, štíhlej postavy a hľadajú podporu pre rozumnú stravu, ktorá vedie k redukcii hmotnosti a celkovej dobrej kondícii tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE SHAPE CODE® Slim Shake 750g

Problém prebytočných kíl? Obmedzujete sa? Jo-jo efekt? Koľkokrát sa zlyhania skončili nadváhou a inými nežiaducimi následkami? Našťastie je to už minulosť! SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie krásnej, štíhlej postavy a hľadajú podporu pre rozumnú stravu, ktorá vedie k redukcii hmotnosti a celkovej dobrej kondícii tela.

SLENDACOR® Weight Management Complex
je synergické zloženie na princípe troch rastlinných extraktov: podzemku kurkumy (Curcuma longa), listy kari (Murraya coenigii) a listy moringy oleifera (Moringa oleifera). Tieto rastliny sú známe už stovky rokov svojimi činnosťami podporujúcimi zdravie.
SLENDACOR® má klinicky dokázané účinky na chudnutie. Patentovaný vzorec bol klinicky testovaný podľa zlatého štandardu randomizovaných, dvojitých slepých vzoriek placebom kontrolovaných štúdií.
Čo je SLENDACOR®?
Je to rastlinná receptúra s klinicky overenou účinnosťou v kombinácii s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických štúdiách sa denne použilo 900 mg receptúry SLENDACOR®.
Denná dávka receptúry SLENDACOR® používaná v klinických štúdiách (900 mg) je obsiahnutá v 2 dávkach (50 g) SHAPE CODE® Slim Shake.
Ako patentovaná a klinicky testovaná prísada je SELNDACOR® ideálny pre ženy aj mužov nad 18 rokov, pretože podporuje proces chudnutia.
 
Klinických skúšok s prípravkom SLENDACOR® Weight Management Complex sa uskutočňovali u zdravých ľudí s nadváhou [1] aj u obéznych osôb [2]. Štúdia na 50 osobách s obezitou [2] (registračné číslo klinického skúšania č. ISRCTN37381706) ukázali, že po 8 týždňoch mali subjekty užívajúce SLENDACOR® významné zníženie telesnej hmotnosti a BMI (index telesnej hmotnosti) v porovnaní so skupinou s placebom. Zloženie SLENDACOR® (900 mg/deň) sa používalo v spojení s diétou s obsahom 2 000 kcal/deň a 30-minútovou fyzickou aktivitou počas 5 dní v týždni. Ukázalo sa tiež, že toto zloženie pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi; navyše je to bezpečné a dobre znášané. V roku 2018 sa uskutočnila ďalšia štúdia [1] u 140 zdravých ľudí s nadváhou, ktorá trvala 16 týždňov. Subjekty dostávali 900 mg receptúry denne (v dvoch dávkach po 450 mg), navyše absolvovali diétu so zníženým obsahom kalórií (1 800 kcal/deň) v spojení s dennou 30-minútovou fyzickou aktivitou (5 dní v týždni). Výskum ukázal, že zloženie je účinné pri podpore regulácie hmotnosti. Od 14. dňa došlo k štatisticky významnému (* p <0,0001) zníženiu telesnej hmotnosti, obvodu pása a obvodu bokov (obrázok 1). Po 16 týždňoch (112 dňoch) bola priemerná strata hmotnosti 5,36 kg, BMI klesol v priemere o 2,05 a obvod pása v priemere o 5,08 cm. Najlepšie výsledky sa dosiahli po 16 týždňoch používania receptúry Slendacor. Ukázalo sa, že chudnutie bolo primárne spojené s redukciou telesného tuku.
 
Čím je produkt SHAPE CODE® Slim Shake výnimočný?
1. Produkt SHAPE CODE® Slim Shake je doplnok výživy, ktorý môže nahradiť dennú stravu.
2. Unikátny produkt s patentovanou prísadou SLENDACOR® s klinicky preukázanými účinkami na chudnutie.
3. Obsahuje cenné mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosového oleja. Neporovnateľné s výrobkami na báze iných olejov vrátane slnečnice.
4. Obsahuje dva rôzne kompletné proteíny z cíceru a kvasníc s vysokým obsahom BCAA aminokyselín (valín, izoleucín a leucín).
 
Lista Kolońska® (Cologne List®) - náš dobrovoľný záväzok k čistému športu
Výrobok SHAPE CODE Slim Shake® je na Kolínskom zozname Lista Kolońska® (Cologne List®), zozname výrobkov s minimalizovaným rizikom dopingu.
Cologne List® je iniciatíva na prevenciu dopingu, ktorú vedie Porýnske olympijské centrum, ktoré chce splniť svoju povinnosť starať sa o vrcholových športovcov, ktorých podporuje. Lista Kolońska® (Cologne List®) uvádza výživové doplnky, ktoré boli testované na prítomnosť vybraných anabolických steroidov a stimulantov nezávislým vedeckým laboratóriom, ktoré je jedným z popredných svetových laboratórií na analytické testovanie zakázaných látok vo výživových doplnkoch.
Doplnky stravy, ktoré sú zahrnuté v Kolínskom zozname® (Cologne List®), sú pokryté množstvom kontrolných štúdií, či neobsahujú látky označované ako dopingové, ako sú anabolické steroidy a stimulanty, ktoré nie sú uvedené na obale analyzovaných produktov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DuoLife je synonymom pre inováciu a záväzok k zdraviu a wellness. Ako popredný výrobca prírodných produktov, sa DuoLife zameriava na poskytovanie vysokokvalitných doplnkov stravy a zdravotníckych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali celkové zdravie a vitalitu. Naše produkty sú vyvinuté s dôrazom na čistotu surovín a efektivitu, aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie pre ich zdravie.

Naším poslaním je prinášať produkty, ktoré sú nielen bezpečné a efektívne, ale tiež sú v súlade s prírodou. Vďaka tímu odborníkov v oblasti zdravia, výživy a prírodných vied, DuoLife garantuje, že každý produkt je plodom dôkladného výskumu a inovácie. Od doplnkov stravy, cez bylinné prípravky až po wellness produkty, DuoLife je tu, aby podporil váš zdravý životný štýl a pomohol vám cítiť sa lepšie každý deň.