Finclub fin Evocaps 56 kapsúl

Akcia Tip Akce
Značka: Finclub
39 € –12 %
Finclub fin Evocaps 56 kapsúl
39 € –12 % 34,10 € 28,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.07.2024
Možnosti doručenia

Evocaps obsahuje rastlinné oleje (z ľaničníka siateho, zo semena gréckej pískavice, sójový a ľanový olej) a vybrané vitamíny a minerály, ktoré majú pozitívny vplyv na stav vlasov, nechtov, pokožky a sú užitočné pre celkovú pohodu organizmu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Finclub Fin Evocaps 56 Kapsúl – Tento komplexný výživový doplnok je navrhnutý s dôrazom na podporu zdravia vlasov, nechtov, pokožky a celkového zdravotného stavu. Evocaps využíva synergické pôsobenie rastlinných olejov a vybraných vitamínov a minerálov na posilnenie organizmu zvnútra, pričom je ideálny pre osoby, ktoré sa aktívne starajú o svoje srdce, ako aj pre tých, ktorí konzumujú ryby len obmedzene alebo dodržiavajú vegetariánske či vegánske stravovacie návyky.

Hlavné výhody Finclub Fin Evocaps:

  1. Podpora zdravia vlasov, nechtov a pokožky: Vybrané rastlinné oleje a vitamíny pomáhajú udržiavať ich v optimálnom stave a zlepšujú ich vzhľad.

  2. Starostlivosť o srdcovocievny systém: Omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny prispievajú k udržaniu zdravia srdca a ciev.

  3. Podpora trávenia: Oleje z ľanu a gréckej pískavice podporujú správnu funkciu tráviaceho traktu a pomáhajú pri tráviacich ťažkostiach.

  4. Posilnenie imunitného systému: vitamín A, D a zinok majú pozitívny vplyv na imunitu a pomáhajú organizmu chrániť sa pred infekciami.

  5. Podpora kognitívnych funkcií a energetického metabolizmu: Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu, mentálnej činnosti a podporujú správnu činnosť nervovej sústavy.

  6. Ochrana pred oxidatívnym stresom:vitamín E a zinok pomáhajú chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

  7. Schválený a bezpečný: Produkt je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo zaručuje jeho kvalitu a bezpečnosť.

  8. Praktické balenie a jednoduché dávkovanie: S 56 kapsulami a odporúčaným dávkovaním 1 kapsula denne, Evocaps ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako začleniť tieto výhody do každodennej rutiny.

Návod na použitie: Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom, čo zabezpečí optimálnu absorpciu účinných látok.

Finclub Fin Evocaps poskytuje komplexnú podporu pre zdravie a pohodu, a je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá efektívnu a prirodzenú cestu k lepšiemu zdraviu vlasov, nechtov, pokožky a podpore celkového zdravia organizmu.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.  

Obsah účinných látok: 300 mg oleja z ľaničníka siateho; 216 mg oleja zo sójových bôbov; 150 mg ľanového oleja; 100 mg oleja zo semena gréckej pískavice; 100 mg L-metionínu; 1,4 mg vit. B1; 1,6 mg vit. B2; 18 mg vit. B3; 4 mg vit. B5; 2,2 mg vit. B6; 3 mg vit. B12; 60 mikrogramov biotínu; 10 mg vit. E; 10 mikrogramov vit. D3; 7,5 mg zinku; 2 mg železa
Balenie: 56 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom
Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.