Finclub fin Fosfosercaps 90 kapsúl

Akcia Akce
Značka: Finclub
103,50 € –13 %
Finclub fin Fosfosercaps 90 kapsúl
103,50 € –13 % 89,10 € 74,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Fin Fosfosercaps 90 Kapsúl – Tento výživový doplnok obsahuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej, ktorý je významný svojimi pozitívnymi účinkami na mentálne zdravie a schopnosť zvládať stres. Ocenený produktom roku 2002 a obľúbený medzi rôznymi skupinami užívateľov, Fosfosercaps ponúka podporu pre kognitívne funkcie a pomáha v boji proti stresu.

Hlavné výhody Finclub Fin Fosfosercaps:

  • Podpora mentálneho zdravia: Fosfatidylserín a kyselina fosfatidová podporujú kognitívne funkcie, pamäť a koncentráciu.

  • Zlepšenie schopnosti zvládať stres: Pomáha organizmu lepšie čeliť dlhodobému vplyvu stresu, prispieva k duševnému pohodiu.

  • Široké spektrum užívateľov: Od seniorov, cez študentov až po manažérov, je vhodný pre ľudí rôznych vekových skupín a profesijných orientácií.

  • Bez geneticky upravovaných zložiek: Fosfolipidy sú získané zo sóje, ktorá nie je geneticky upravovaná, čím zabezpečuje čistotu a kvalitu produktu.

  • Pohodlné dávkovanie: S balením 90 kapsúl a odporúčaným dávkovaním 1-2 kapsule denne ponúka flexibilnú a efektívnu možnosť doplnenia dôležitých nutričných látok.

  • Ocenený a overený produkt: Vysoká reputácia medzi doplnkami stravy zameranými na podporu mozgovej funkcie a stresového manažmentu.

Návod na použitie: Odporúča sa užívať 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle, pre lepšiu absorpciu účinných látok.

Finclub Fin Fosfosercaps poskytuje efektívnu podporu pre každého, kto si praje zlepšiť svoje mentálne zdravie a zvládanie stresu, s využitím vedecky podloženého zloženia a bez rizika geneticky upravovaných surovín.

Obsah účinných látok: 480 mg fosfolipidov získaných zo sóje (sója nie je geneticky upravovaná), 210 mg rastlinného oleja, 100 mg fosfatidylserínu, 100 mg kyseliny fosfatidovej
Balenie: 90 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.