Finclub fin Multis 250 ml

Akcia Akce
Značka: Finclub
21 € –10 %
Finclub fin Multis 250 ml
21 € –10 % 18,70 € 15,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Multis je lahodný sirup s pomarančovou príchuťou. Obsahujvitamín Ey A, C, D, E, K, vitamíny skupiny B, beta-karotén, kyselinu listovú, zinok a selén. Tieto látky možno odporučiť rekonvalescentom, ľuďom bojujúcim s únavou, konzumujúcim nevyváženú stravu s minimom ovocia a zeleniny. Formu sirupu ocenia osoby majúce problém s prehĺtaním tabliet či kapsúl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin Multis je lahodný sirup s pomarančovou príchuťou, ktorý poskytuje komplexnú výživovú podporu pre celé telo. Obsahuje dôležité vitamíny ako A, C, D, E, K, celú skupinu vitamínov B, beta-karotén, kyselinu listovú, zinok a selén, ktoré sú kľúčové pre podporu celkového zdravia a vitality. Tento sirup je navrhnutý tak, aby pomáhal osobám v období rekonvalescencie, pri únave, alebo tým, ktorí majú nevyváženú stravu s minimom ovocia a zeleniny. Jeho sirupová forma je výhodná pre osoby, ktoré majú problémy s prehĺtaním pevných doplnkov stravy.

Hlavné výhody pre zákazníkov:

  • Komplexné nutričné podporie: Obsahuje esenciálnvitamín Ey a minerály pre podporu zdravia.
  • Podpora imunitného systému: Vitamíny A, C a selén prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Podpora energie a zníženie únavy: Vitamíny B-skupiny, vitamín C a horčík prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.
  • Podpora zdravej pokožky a zraku: vitamín A a beta-karotén sú dôležité pre udržanie zdravej pokožky a dobrého zraku.
  • Lahodná pomarančová príchuť: Príjemná chuť umožňuje ľahké každodenné užívanie.

Zloženie a dávkovanie:

  • Obsahuje dôležité vitamíny a minerály vrátanvitamín Eov A, C, D, E, K, B-skupiny, beta-karoténu, kyselinu listovú, zinok a selén.
  • Dávkovanie: Odporúča sa 10 ml (dve čajové lyžičky) denne, po jedle.

Návod na použitie: Užívajte 10 ml sirupu denne, ideálne po jedle, pre maximálnu absorpciu. Sirup je vhodný pre dospelých a deti nad 3 roky veku. Pre maximálnu efektivitu neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.