Finclub fin Artetabs 60 tabliet

Novinka
Značka: Finclub
25,40 € 21,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Navrhnutý tak, aby podporoval správnu hladinu cholesterolu v krvi vďaka monakolinu K, zatiaľ čo koenzým Q10 efektívne podporuje výrobu energie a pôsobí ako silný antioxidant. Optimálne hladiny vitamínov B6, B12 a kyseliny listovej sú esenciálne pre normálny metabolizmus homocysteínu, čím prispievajú k zdraviu srdca a ciev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub fin Artetabs 60 tabliet

Monakolin K z červenej fermentovanej ryže, koenzým Q10, a vitamíny B6, B12, a kyselina listová tvoria základ tohto výživového doplnku. Tieto zložky spolupracujú na udržiavaní optimálnej hladiny cholesterolu, podpore výroby energie a zdravom metabolizme homocysteínu, čím prispievajú k dobre fungujúcemu srdcovo-cievnomu systému. 

Hlavné výhody pre zákazníkov

  • Optimálna hladina cholesterolu: Monakolin K z červenej fermentovanej ryže efektívne prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi.
  • Podpora výroby energie: Koenzým Q10 je kľúčový pre energetický metabolizmus v bunkách a pôsobí ako silný antioxidant.
  • Podpora zdravého srdca a ciev: Vitamíny B6, B12 a kyselina listová sú nevyhnutné pre normálny metabolizmus homocysteínu, čo má priaznivý vplyv na srdcovo-cievny systém.
  • Vhodné pre vegánov: Bez laktózy, kvasníc, sladidiel a lepku.

Hlavné zložky a ich účinky

  • Monakolin K z červenej fermentovanej ryže: Pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi.
  • Koenzým Q10: Podporuje výrobu energie v bunkách a pôsobí ako antioxidant.
  • Vitamín B6, B12 a kyselina listová: Prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu, čo je dôležité pre zdravie srdca a ciev.

Tieto účinky sú základom pre podporu dobre fungujúceho srdcovo-cievneho systému, čím fin Artetabs predstavuje cenného spojenca pre vaše zdravie.

Obsah účinných látok: V 1 tablete je: 10 mg koenzýmu Q10; 2,99 mg monakolinov z červenej fermentovanej ryže; 1,4 mg vitamínu B6; 200 μg kyseliny listovej; 2,5 μg vitamínu B12.

Balenie: 60 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta denne, najlepšie večer, s jedlom, zapiť

Návod na použitie: Nie je určený deťom do 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, ľuďom nad 70 rokov, osobám s pečeňovými, obličkovými, svalovými poruchami alebo po transplantáciách. Neodporúča sa pri súčasnom užívaní liekov na cholesterol alebo iných výrobkov s fermentovanou ryžou. Nekonzumovať viac ako 3 mg monakolinov za deň. Nezapíjať grapefruitovou šťavou, neužívať spolu s alkoholom. V prípade zdravotných ťažkostí sa o podávaní produktu poraďte s lekárom.

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.