Finclub fin Silica Liquid 250 ml

Novinka
Značka: Finclub
20,50 € 17,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024
Možnosti doručenia

Tekutý výživový doplnok obsahujúci kremík, minerál známy svojím priaznivým vplyvom na pokožku, vlasy, nechty a podporu pohybového aparátu. Poskytuje vysokú čistotu a biologickú dostupnosť vďaka jemnozrnnému oxidu kremičitému rozptýlenému v demineralizovanej vode. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí chcú podporiť svoju krásu zvnútra a zároveň poskytnúť ochranu svojmu žalúdku. Vhodný pre vegánov, bez laktózy, kvasníc, sladidiel

Detailné informácie

Podrobný popis

Fin Silica Liquid

je tekutý doplnok výživy obsahujúci kremík, základný stavebný kameň spojivových tkanív, ktorý je známy svojím pozitívnym vplyvom na pokožku, vlasy a nechty. Kremík, často nazývaný minerálom krásy, je tiež dôležitý pre podporu pohybového aparátu a sliznice ústnej dutiny. Vzhľadom na to, že telo si kremík nedokáže vyrobiť a jeho obsah v tele s vekom klesá, je dôležité ho dodávať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Tento produkt obsahuje veľmi jemnozrnný oxid kremičitý rozptýlený v demineralizovanej vode, čo prispieva k jeho vysokému využitiu v tele. Želatínová kyselina kremičitá, ktorá sa vo výrobku nachádza, vytvára na žalúdočnej sliznici ochranný film a neutralizuje žalúdočné kyseliny, čo z neho robí ideálnu súčasť starostlivosti o dobrý stav žalúdka.

Hlavné výhody:

  • Podpora krásy: Kremík má pozitívny vplyv na pokožku, vlasy a nechty.
  • Starostlivosť o pohybový aparát: Podporuje zdravie spojivových tkanív.
  • Starostlivosť o žalúdok: Vytvára ochranný film na žalúdočnej sliznici a neutralizuje kyseliny.

Obsah účinných látok: V 15 ml je 400 mg kremeliny.

Balenie: 250 ml

Dávkovanie: 15 ml (polievková lyžica) denne, pred jedlom, samostatne alebo rozmiešané vo vode.

Návod na použitie: Po otvorení uchovávajte v chladničke, spotrebujte do 2 mesiacov. Nie je určený deťom do 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.