Energy Fytomineral 100 ml

25,40 € –0 %
Energy Fytomineral 100 ml
25,40 € –0 % 25,20 € 21 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.07.2024
Možnosti doručenia

Fytomineral je prírodný prípravok obsahujúci silne koncentrovaný koloidný roztok 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme. Tento originálny proces získavania minerálov v koloidnej forme z pozostatkov dažďového pralesa umožňuje telu využiť minerály až na 98% a s nulovou toxicitou. Fytomineral pomáha udržať perfektnú bioelektrickú rovnováhu a zvyšuje schopnosť využitia vitamínov a ostatných látok. Použitie Fytomineralu pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému a pomáha produkovať enzýmy v tele. Fytomineral má detoxikačné účinky a posilňuje imunitu, podporuje regeneráciu kostí, vlasov, zubov a nechtov a stará sa o nervový systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Fytomineral je vysoko koncentrovaný koloidný roztok obsahujúci 64 prvkov z Mendelejevovej periodickej tabuľky, ktorý podporuje imunitný systém a regeneráciu kostí, vlasov, zubov a nechtov.

Dlhý Popis: Energy Fytomineral obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok 64 prvkov v prírodnej forme, získavaných z pozostatkov dažďového pralesa. Tento unikátny prípravok zvyšuje využitie minerálov až na 98% s nulovou toxicitou, podporuje bioelektrickú rovnováhu, reguluje hormonálnu aktivitu a podporuje produkciu enzýmov. Má detoxikačné účinky a posilňuje imunitu.

Hlavné výhody:

  • Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov
  • Posilňuje imunitu
  • Regenerácia kostí, vlasov, zubov a nechtov
  • Stará sa o nervový systém

Zloženie:

  • Koloidný roztok 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy: Zabezpečuje vysoce efektívne využitie minerálov a stopových prvkov s minimálnou toxicitou.

Dávkovanie:

  • Deti 3–12 rokov: 1x denne 2 ml (2 ml = 15 kvapiek)
  • Deti od 12 rokov a dospelí: 1x denne 4 ml (4 ml = 30 kvapiek) Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Pretrepte pred použitím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.