Energy Grepofit 135 kapsúl

20,50 € 17,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Pomáha udržiavať prirodzenú obranyschopnosť organizmu a mikrobiologickú rovnováhu. S vyváženou kombináciou antivírusových látok, ako je extrakt z grapefruitových jadierok, echinacea, ibištek sudánsky a silice z lekárskej šalvie, grepofit pomáha zmierniť príznaky vírusových a bakteriálnych infekcií, ako je chrípka, angína a nádcha. Okrem toho pomáha pri gynekologických problémoch, žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápale žalúdočnej sliznice a potláča plesne v organizme a na pokožke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy grepofit predstavuje bioinformačný prípravok, ktorý efektívne podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela a pomáha udržiavať mikrobiologickú rovnováhu v organizme. Jeho unikátna formula obsahuje silné antivírusové látky vrátane extraktu z grapefruitových jadierok, ktorý má schopnosť brániť rozmnožovaniu baktérií, vírusov a plesní. Spolu s echinaceou, ktorá aktivuje makrofágy a podporuje tvorbu interferónu, ibištekom sudánskym s dezinfekčnými účinkami a silicou šalvie lekárskej, ktorá pôsobí antivírusovo a protizápalovo, tvorí silný štít proti infekciám. grepofit je tak ideálnou voľbou pre každého, kto chce prirodzenou cestou posilniť svoju imunitu a chrániť sa pred negatívnymi vplyvmi z vonkajšieho prostredia.

Hlavné výhody

  • Prirodzená obranyschopnosť: Posilňuje imunitný systém a podporuje zdravú mikroflóru.
  • Boj proti infekciám: Pomáha pri chrípke, angíne, nádche a ďalších vírusových či bakteriálnych infekciách.
  • Gynekologické a tráviace ťažkosti: Účinný pri gynekologických problémoch a podporuje zdravé trávenie.
  • Protiplesňové účinky: Efektívne potláča plesne v organizme a na pokožke.

Zloženie

  • Extrakt z grapefruitových jadierok: Bojuje proti baktériám, vírusom a plesniam.
  • Echinacea purpurea: Zvyšuje nešpecifickú imunitu organizmu.
  • Ibištek sudánsky: Dezinfikuje a má protizápalové účinky.
  • Silica šalvie lekárskej: Antivírusové, protizápalové a dezinfekčné účinky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.