Dr. Nona Kúpeľové soli Mŕtveho mora 1,20 kg

Najlepšia cena na trhu!
Značka: Dr. Nona
36,20 € 30,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

KÚPEĽOVÉ SOLI MŔTVEHO MORA „Dr. Nona” – unikátna možnosť využiť kúzlo ponorenia sa do liečivej vody Mŕtveho mora vo vlastnej vani! Kúpele v soliach poskytujú uvoľnenie pri fyzickom a psychickom vyčerpaní, regenerujú životné sily, tonizujú organizmus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr. Nona Kúpeľové soli Mŕtveho mora s celkovým objemom 1,20 kg, rozdelené do štyroch balení po 300 g, predstavujú ideálne riešenie pre tých, ktorí si chcú dopriať terapeutické a relaxačné kúpele priamo vo svojom domove. Každé balenie obsahuje unikátne soli Mŕtveho mora obohatené o rôzne esencie esenciálnych olejov, ako sú eukalyptus, rozmarín, tymian, levanduľa, harmanček, ylang-ylang, patchouli a aníz, ktoré ponúkajú široké spektrum aromaterapeutických a liečivých účinkov.

Charakteristika kúpeľových solí Mŕtveho mora:

  • Upokojujúci efekt: Vytvárajú pocit relaxácie a vnútorného pokoja.
  • Regeneračná schopnosť: Napomáhajú pri obnove organizmu počas rekonvalescencie.
  • Tonizácia: Posilňujú a tonizujú organizmus, zlepšujú prekrvenie pokožky.
  • Sexuálna túžba: Majú pozitívny vplyv na zvýšenie sexuálnej túžby.

Spôsob použitia:Pre maximálny efekt sa odporúča pridať dve lyžice soli do teplého kúpeľa s teplotou okolo 37 °C a v ňom relaxovať počas 15-20 minút. Tento rituál je ideálny vykonávať dva razy týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

dr. Nona Kúpeľové soli Mŕtveho mora ponúkajú nielen príjemný relaxačný zážitok, ale sú aj účinným prostriedkom pre podporu fyzického a duševného zdravia. Ich pravidelné používanie môže výrazne prispieť k lepšej kvalite života, zlepšeniu stavu pokožky a celkovému pocitu pohody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Nona je inovatívny výrobca, ktorý prináša jedinečné produkty z Mŕtveho mora, známeho svojimi liečivými vlastnosťami a bohatstvom minerálov. Využívame tieto prírodné zdroje k vytváraniu produktov, ktoré ponúkajú zdravotné a kozmetické benefity. Naša široká paleta produktov zahŕňa ústne vody, minerálne bahno, výživové doplnky a mnoho ďalších, ktoré sú špecificky formulované na podporu zdravia, vitalitu a krásu. S produktami Dr. Nona môžete zažiť liečivú silu Mŕtveho mora priamo vo vašom dome, či už ide o oživenie vlasov, vyhladenie vrások, alebo podporu endokrinného systému. Ponorte sa do zázraku prírody s Dr. Nona a objavte prírodnú cestu k zdraviu a kráse.