Labesi Reishi horúca čokoláda 20 sáčkov

Kód: 5060
€12 €10 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Originálne spojenie holandského kakaa a biomedicínskeho extraktu huby červená Reishi do dokonalej jemnej horúcej čokolády.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová vylepšená receptúra Reishi horúcej čokolády, s ktorou sme výrazne vylepšili chuť a účinky. Vyšší obsah holandského kakaa, menej cukru a Reishi prášok nahradený koncentrovaným extraktom.

  • biomedicínsky koncentrovaný extrakt huby červená Reishi
  • kvalitné holandské kakao – jemná, lahodná chuť
  • zvyšuje fyzický a mentálny výkon
  • nová vylepšená receptúra – viac kakaa, menej cukru
  • bez umelých farbív, bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny

Originálnejšia, vylepšená receptúra, ktorá očarí svojou výraznejšou chuťou a účinkami

Vysoký obsah cukru a nižšie množstvo kakaa nás viedol k potrebe vytvoriť oveľa účinnejšiu a taktiež chutnejšíu Reishi horúcu čokoládu. Obsah kakaa sme výrazne zvýšili a klasické kakao sme nahradili kvalitným holandským kakaom, zredukovali sme množstvo cukru a reishi prášok sme nahradili koncentrovaným biomedicínskym extraktom huby červená Reishi, ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Reishi. Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a celkové zdravie.

Využívame silu, ktorú nám huby poskytujú
a snažíme sa o ich aplikáciu inovatívnym spôsobom.

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú ako podporu pri liečení onkologických ochorení, astmy, cukrovky, hypertenzií a pri kardiovaskulárnych ťažkostiach.

Obsah účinných látok je najväčší, ak huba dorastie do svojej veľkosti. V dôsledku počasia a meniacich sa prírodných podmienok je v prírode nájsť takúto hubu takmer nemožné. Preto sa pestujú v prirodzene vetraných vyhradených priestoroch, pod stálym dohľadom. Extrakt je vyrábaný z mycélia ekologicky pestovaných húb Reishi (Ganoderma lucidum). Vyrába sa bez použitia akýchkoľvek chemických prípravkov a neobsahuje žiadne prídavné zložky.

Nápoj ideálny pre deti aj dospelých

Reishi horúca čokoláda ideálny nápoj určený pre deti aj dospelých. Priaznivo vplýva na srdce, vitalitu a mentálnu aktivitu. Je zdrojom minerálov a množstva antioxidantov. Pridaný extrakt neovplyvňuje jej príjemnú kakaovú chuť a je vhodná aj na pravidelné užívanie. Neobsahuje žiadne umelé farbivá.

NUTRIČNÉ HODNOTY v 100g v 20g
Energetická hodnota 390,2kcal/1650kJ 78,04kcal/330kJ
Tuky 7,12 g 1,42 g
     z toho nasýtené mastné kyseliny 4,29 g 0,86 g
Sacharidy 60,80 g 12,16 g
     z toho cukry 45,90 g 9,8 g
Bielkoviny 20,74 g 4,15 g
Soľ 0,41 g 0,08 g

Preferujeme kvalitu a preto sme kritickí aj sami na seba

Priznávame, že naša prvotná predstava bola, aby tento produkt neobsahoval práškový cukor. Dlhé testovanie nás však donútilo pridať, aj keď v malom v  množstve, klasický práškový cukor a to z dôvodu, že ostatné zdravšie náhrady sladidiel nedokázali zabezpečiť dokonalú konzistentnosť a rozpustnosť produktu a zároveň aj jeho chuť. Veríme, že čoskoro sa nám podarí urobiť nový upgrade tohto produktu, ktorý bude dokonalejší.

Výskum potvrdzuje výnimočné účinky huby Reishi

Medzi tri hlavné fyziologicky aktívne zložky, ktoré huba Reishi obsahuje patria – polysacharidy, peptidoglykány a triterpény (Boh et al. 2007. ; Zhou et al. 2007.) Okrem toho obsahuje viac ako 400 biologicky aktívnych látok (Mizuno 1995, Kim a Kim 1999, McKenna 2002, Gao et al. 2002, Boh 2013), pričom polysacharidy a triterpény boli doposiaľ najviac preskúmané. Jin X. a jeho kolegovia v roku 2012 publikovali v NLM (US National Library of Medicine – doi: 10,1002 / 14651858.CD007731) svoje klinické štúdie s extraktom Ganoderma lucidum pri liečbe rakoviny, kde odporúčajú podávať tento extrakt ako alternatívny doplnok konvenčnej liečby.

 

Zloženie: 39% odtučnené sušené mlieko, 35% kakaový prášok, 15% práškový cukor, 10% dextróza, 1% koncentrovaný extrakt huby Reishi

Obsah balenia: 400g (20 sáčkov x 20g)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihlásiť sa k Newsletteru

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.