Lavylites Orylium Bleu - tablety

104,90 € 87,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.07.2024
Možnosti doručenia

Náš doplnok výživy v podobe tabliet je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pomoc pri harmonizácii a čistení nervového a mozgového systému. Obsahuje zinok, vitamíny D3 a C, a prírodné zložky, vrátane antioxidantu OPC, ktorý má až 40-krát silnejšie účinky akovitamín E. Spoločne s vitamínom C poskytuje až 18-násobne silnejšie pôsobenie vďaka synergickému účinku OPC. Naši spokojní zákazníci hlásia viac vitality, lepšiu pamäť, zvýšené IQ, menej strachu a viac odvahy, silnejší imunitný systém, lepšiu regeneráciu po mozgovej príhode a duševnú jasnosť a pokoj. Skúste to, je to ako meditácia a opora v tomto rušnom období!

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok výživy vo forme tabliet. Pomáha harmonizovať a čistiť celý nervový a mozgový systém.

Okrem zinku, vitamínu D3, vitamínu C a množstva prírodných zložiek obsahuje aj antioxidant OPC, ktorý je až 40-krát silnejší akovitamín E a spolu s vitamínom C účinkuje až 18-násobne silnejšie vďaka synergickému pôsobeniu OPC.

Pozitívne skúsenosti: viac vitality, zlepšená pamäť, zvýšenie IQ, menej strachu, viac odvahy, silnejší imunitný systém, lepšia regenerácia po mozgovej príhode, duševná jasnosť a pokoj

Je to ako meditácia, ako opora v tomto rušnom období! 

Návod na použitie: 

  • 2x denne 1 tabletu rozhrýzť alebo rozpustiť pod jazykom. 
  • Jedno balenie Vám vystačí na 30 dní. 
  • Odporúčame užiť dve balenia po sebe. 
  • Preventívne užívanie: 1x denne 1 tabletu rozpustiť pod jazykom. 

Zloženie

 Plnidlo (isomalt, hydrogenfosforečnan vápenatý), jablčný pektín, protihrudkujúce látky (kyselina stearová, koloidný oxid kremičitý), voda, octan zinočnatý, prírodné farbivo (extrakt so Spirulina), cholekalciferol, olej z hroznových semien (Vitis vinifera), kukuričný škrob, levandulový olej (Lavandula angustifolia), olej zo šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), rozmarínový olej (Rosmarinus officinalis), olej z rumana rímskeho (Anthemis nobilis). 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lavylites je značka, ktorá prináša kvalitné a účinné kozmetické výrobky. Vďaka prírodnej zložke sú produkty Lavylites jedinečné a efektívne. Značka je známa svojou prísne dodržiavanou výrobnou filozofiou a logistickými princípmi, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť produktov. 

V našom e-shope ponúkame širokú škálu produktov Lavylites, ktoré vám pomôžu dosiahnuť krásnu a zdravú pleť, zlepšiť celkový stav pokožky a podporiť jej regeneráciu. Objavte krásu prírody s Lavylites!