Magnetická neoprénová bandáž kolena s obsahom turmalínu

23,80 € 21,64 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.04.2024
Možnosti doručenia

Magnetická turmalínová neoprénová bandáž kolena Premia kombinuje inovatívnu technológiu s kvalitnými materiálmi, ktoré poskytujú maximálne pohodlie a kompresiu. Obsahuje 1000 gaussových magnetov a turmalín, ktorý generuje záporné ióny, ktoré bojujú proti voľným radikálom, plesniam, baktériám a vírusom, zatiaľ čo magnet zlepšuje krvný obeh. Táto kombinácia podporuje rýchle odstránenie únavy a bolesti svalov a kĺbov. Je vyrobený z neoprénu najvyššej kvality a priedušného materiálu, poskytuje vyšší štandard pohodlia a kompresie ako bežné materiály. Univerzálna veľkosť je vhodná pre pravé aj ľavé koleno.
Strong je vhodný pre všetky typy kolien.

  • Vyrobené v Anglicku - európska kvalita a normy
  • Kvalitné materiály a spracovanie 
  • Špeciálne prispôsobené pre európskych zákazníkov -Priestorové veľkosti
  • Optimalizované pre rôzne zdravotné potreby

Detailné informácie

Podrobný popis

Ortopedická pomôcka je navrhnutá tak, aby prémiové zloženie zabezpečilo maximálne pohodlie a kompresiu vďaka výberu kvalitných materiálov a technológií.

Premia POWER SERIES magnetická bandáž s obsahom turmalínu je ortopedická pomôcka vyrobená na rehabilitácie alebo každodenné nosenie.

  • jadrom bandáže je magnet o sile každý jeden 1000 gaussov a turmalín
  • turmalín vytvára záporné ióny, ktoré zabíjajú voľné radikály,plesne,baktérie,vírusy
  • magnet zlepšuje cirkuláciu krvy. Uvoľnením vlastnej bio-energie magnetov, záporných iónov, infračerveného žiarenia napomáha k odstraňovaniu únavy a bolesti svalov, kĺbov.
  • pri výrobe sú využívané najmodernejšie technológie a bezpečné materiály s magnetmi a kryštálmi Turmalínu. Bandáž je vyrobená s najkvalitnejšieho neoprénového a priedušného materiálu, ktorý dáva pocit pohodlia.

Celkovo teda prémiové zloženie zabezpečuje vyšší štandard pohodlia a kompresie ako bežné materiály. najlepšie podporovala slabé a zranené svaly a kĺby. Ideálne na každodenné nosenie , rehabilitáciu alebo šport.

Funkcie

Vhodné pre pravé aj ľavé koleno

Zloženie

Neoprén 50% Polyester 20% Nylon 30%

Veľkosť

Univerzálna veľkosť

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: