Magnetická neoprénová bandáž lakťa

15,90 € 14,45 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Pre liečbu a prevenciu bolestí a zranení ponúka magnetická neoprénová bandáž lakťa od Fortuna, obsahujúca 12 magnetov s intenzitou 1000 Gaussov. Univerzálna veľkosť a zapínanie na suchý zips umožňujú prispôsobenie, zabezpečuje pevnú kompresiu bez obmedzenia pohybu. Denné nosenie 2 až 3 hodiny je odporúčané na optimalizáciu krvného obehu a zrýchlenie hojenia, avšak nie je vhodné pre osoby s kardiostimulátorom.

  • Vyrobené v Anglicku - Európska kvalita a štandardy
  • Kvalitné materiály a spracovanie 
  • Špeciálne prispôsobené pre európskych zákazníkov -spávne veľkosti
  • Optimalizované pre rôzne medicínske potreby

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo Fortune sme vytvorili dynamický rozsah magnetických pomôcok, z ktorých každý obsahuje magnety s optimálnou silou (každý jeden magnet so silou 1000 Gaussov), ktoré sú strategicky rozmiestnené, čo umožňuje maximálnu výhodu pre zranenú oblasť. Zdravotné pomôcky Fortuna Neopren Magnetic sú vyrobené z vysoko kvalitnej neoprénovej gumy, poskytujú pevnú, jednotnú kompresiu bez obmedzenia pohybu. Okrem toho magnetické pole zvyšuje zásobovanie tkanív kyslíkom, prietok krvi sa podstatne zlepší, čo urýchľuje prirodzený proces hojenia.

Vlastnosti

Magnetická neoprénová bandáž ramena je univerzálnej veľkosti. Zapínanie je na suchý zips. Obsahuje 12 magnetov, každý s intenzitou poľa 1000 Gauss-ov.

Materiál

75% neoprén • 25% nylon

Veľkosti

Univerzálna veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: