Energy Probiosan 90 kapsúl

18,70 € 15,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Energy Probiosan je bioinformačný doplnok stravy s obsahom sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa, probiotického komplexu baktérií a inulínu, určený na podporu črevnej mikroflóry a imunitného systému. Zlepšuje funkciu čriev, detoxikuje organizmus a má priaznivý efekt na osoby s intoleranciou laktózy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Probiosan 90 kapsúl je výnimočný bioinformačný prípravok navrhnutý na regeneráciu a podporu črevnej mikroflóry a celkovú podporu imunitného systému. Obsahuje vysoko účinný probiotický komplex Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium, synergicky doplnený o inulín a výnimočnú sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa. Táto jedinečná kombinácia zložiek podporuje zdravé črevné prostredie, zvyšuje absorpciu živín a podporuje detoxikáciu organizmu.

Hlavné výhody

  • Regenerácia črevnej mikroflóry: Efektívne obnovuje črevnú flóru, najmä po liečbe antibiotikami alebo pri nezdravom životnom štýle.
  • detoxikácia organizmu: Chlorella pyrenoidosa pomáha odstraňovať toxíny a ťažké kovy z tela, čím podporuje čistotu organizmu.
  • Podpora imunitného systému: Probiotický komplex posilňuje imunitu a zlepšuje obranyschopnosť proti infekciám.
  • Zlepšenie trávenia a prevencia disbiózy: Zlepšuje črevnú peristaltiku a pravidelné vyprázdňovanie, obmedzuje množenie patogénnych baktérií.

Dávkovanie

  • Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1–3x denne.
  • Kurz používania: Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.
  • Doplňujúce odporúčanie: Počas užívania odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.