ProCardiol 60 kapsúl

ZADARMOZADARMO
pro cardiol
36,90 € 30,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.02.2024
Možnosti doručenia

Výživový doplnok ProCardiol® je bohatým zdrojom prirodzených látok, ktoré chránia celý srdcovocievny systém. Napomáhajúc srdcu, chrániac cievy a zároveň udržujúc hladinu cholesterolu v krvi prispievajú k udržiavaniu ideálnej kondície srdcového svalu i ciev.

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife ProCardiol je špecializovaný výživový doplnok, ktorý využíva silu prírody na posilnenie srdcovocievneho zdravia. S jeho patentovanou receptúrou antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia a zeleniny, ProCardiol efektívne podporuje výkon srdca, upravuje krvný tlak a zlepšuje prekrvenie srdcového svalu. Tento produkt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prirodzenú cestu k posilneniu ciev a kapilár a chcú predchádzať srdcovocievnym ochoreniam.

Hlavné výhody DuoLife ProCardiol:

  • Podpora srdcovocievneho systému: Posilňuje srdce a cievy, zlepšuje prekrvenie a podporuje rýchlejšiu rekonvalescenciu.
  • Regulácia hladiny cholesterolu: Pomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi v optimálnych hodnotách.
  • Prevencia srdcovocievnych problémov: Vynikajúca prevencia pre osoby s rizikom srdcovocievnych ochorení.
  • Bez konzervačných látok a GMO: Čistá a bezpečná formula založená na prírodných zložkách.

Doporučené dávkovanie je 1-2 kapsule denne, čím sa zaistí dostatočná prevencia a podpora pre zdravie srdca a ciev. DuoLife ProCardiol je neoceniteľným doplnkom pre každého, kto dbá o svoje srdcovocievne zdravie a preferuje prírodné riešenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Procardiol 29.10.2021 20:10
Dobrý deň, môže sa Procardiol užívať pri diabetes ? Ďakujem
Odpovedať
A Avatar autora Procardiol 29.10.2021 20:10
Dobrý deň, môže sa Procardiol užívať pri diabetes ? Ďakujem
Odpovedať

Značka s vášou kvalitou na srdci

Duolife je značka, ktorá nekompromisne dbá o kvalitu. Naše produkty sú dennodenne využívané tisíckami ľudí po celom svete. Naše záväzky voči kvalite sa prejavujú v každom kroku našej práce. Pečlivo vyberáme prírodné plantáže v najčistejších lokalitách a naše produkty zostávajú nedotknuté akýmikoľvek genetickými zásahmi. Duolife zaručuje, že rastliny, z ktorých získavame extrakty, sú presne také, aké váš organizmus potrebuje.

Medzi najobľúbenejšie produkty Duolife patrí tekutý kolagén či výživový doplnok Moja krv.