Finclub Pumpička - náhradná 1 ks

Akcia
Značka: Finclub
1,50 € 1,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia

Získajte náhradnú pumpičku pre vaše CODI čistiace prostriedky s Finclub Pumpičkou - náhradnou 1 ks. Jednoduchá výmena a efektívne dávkovanie pre pohodlné použitie

Detailné informácie

Podrobný popis

Finclub Pumpička - náhradná 1 ks je praktické príslušenstvo určené pre tých, ktorí potrebujú náhradnú pumpičku ku svojim CODI čistiacim prostriedkom. Táto náhradná pumpička je navrhnutá tak, aby presne pasovala a poskytovala pohodlné a efektívne dávkovanie vašich obľúbených čistiacich prostriedkov. Či už je vaša pôvodná pumpička poškodená alebo stratená, s touto náhradou môžete ľahko pokračovať v používaní produktov bez potreby nákupu nového balenia.

Hlavné vlastnosti:

  • Univerzálnosť: Kompatibilná s rôznymi CODI čistiacimi prostriedkami.
  • Efektívne dávkovanie: Umožňuje presné a hygienické použitie čistiacich prostriedkov.
  • Jednoduchá výmena: Ľahko sa montuje a demontuje pre rýchlu výmenu.
  • Kvalitné materiály: Vyrobena z odolných materiálov pre dlhodobé použitie.

Balenie: 1 ks

Táto náhradná pumpička je ideálnym riešením pre každého, kto chce udržať svoje čistiace prostriedky funkčné a pripravené na použitie. Uľahčuje aplikáciu produktu a zabezpečuje, že vaše čistiace rituály budú pokračovať hladko a bez zbytočného plytvania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Finclub je overená a obľúbená značka. Na slovenský trh prináša výživové doplnky z Fínska a má viac ako 20-ročnú tradíciu.  Výživové doplnky Finclub sú pôvodom od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák.  

Okrem výživových doplnkov Finclub prináša aj kozmetické produkty, vazelíny a masážne gély či produkty pre ústnu starostlivosť.  Finclub v spolupráci s talianskou spoločnosťou Natura & Benessere prináša aj 100 % prírodnú kozmetiku a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky španielskej značky Codina.