SunVital® Natural KIDS Formula 150 ml

Kód: 223027
26,40 € 22 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.09.2023
Možnosti doručenia

SunVital® je výrobok vytvorený pre tých najmladších. V jeho zložení nechýbajú nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré pochádzajú z prírodných rastlinných surovín. Výrobok je obohatený biozinkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Imunitný systém detí úplne dospieva okolo 12 roku života. Kým detský organizmus dospeje, potrebuje väčšie množstvo vitamínov, minerálov a iných výživných zložiek, aby správne fungovali jednotlivé orgány, ako aj celé sústavy. Síce najdôležitejšie látky pochádzajú z potravín, avšak jedálny lístok detí len málokedy dokáže zaručiť ich dostatočné množstvo.

Stimulácia imunitnému systému výrobkami založenými na látkach prírodného pôvodu je dôležitá, aby nedošlo k nedostatkom, a aby mal mladý organizmus zaručené všetko, čo je potrebné pre správny rozvoj. Vo výrobku SunVital® svoje miesto našli také zložky ako:

  • červené hrozno cenný zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré okrem iného stimulujú imunitu,
  • ostružiny s vysokým obsahem antokyaninů,
  • šípka s vysokým obsahom vitamínu C,
  • med, ktorý obsahuje flavonoidy umožňujúce zachovať biologickú rovnováhu,
  • baza čierna obsahujúca množstvo vitamínu C, ktorý stimuluje syntézu kolagénu,
  • plody aceroly, ktorá je hlavným zdrojom antioxidantov,
  • africký muškát, ktorý pozitívne vplýva na dýchaciu sústavu,
  • kôstky tekvice, v ktorých sa okrem iného nachádzajú viacnenasýtené mastné kyseliny,
  • cesnak, ktorý je zdrojom alínu,
  • právenka latnatá stimulujúca imunitnú sústavu.

Imunobiologický systém, ktorý ešte nie je ešte úplne dospelý, je menej odolný voči patogénov. Vďaka väčšiemu množstvu výživných látok dokáže skutočne odolávať útokom mikróbov, riziko chorôb je nižšie, a tiež prípadné infekcie znáša lepšie. SunVital® dodáva hodnotné zložky získané z prírodných surovín, preto je používanie výrobku bezpečné.

Kontraindikácie: Nepoužívať u gravidných žien a počas dojčenia. Doplnok výživy nemôže byť použitý ako náhrada (náhrada) pestrej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravého životného štýlu sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.
Dátum minimálnej trvanlivosti: tlač s čiarovým kódom. Číslo šarže výroby je vo forme odtlačku na povrchu sklenenej fľaše.
Použitie: 5 ml denne pred jedlom. Počas obdobia zvýšenej rezistencie 2 krát denne po dobu 5 ml pred jedlom. Vždy pred použitím pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dávku počas dňa. Sirup určený pre deti od 6 rokov. Na meranie tekutiny môžete použiť odmerku.
Skladovanie: skladovať výrobok pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom k tomu, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Možné prírodné zložky vytvorenie zrazeniny, a tento proces je typické pre takéto produkty. Na vyrovnanie sedimentu pred konzumáciou pretrepte.
Balenie: 150 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: