Tribulus terrestris forte 30 ml

23,90 € 19,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.06.2024
Možnosti doručenia

Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z vňate kotvičníka zemného. Tento extrakt má výrazné účinky na sexuálne funkcie a funkciu pohlavných hormónov. Tribulus terrestris Forte tiež zaisťuje normálnu funkciu močovej sústavy. Tento solitérny extrakt sa najlepšie užíva ako samostatný prípravok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Tribulus Terrestris Forte je bioinformačný prípravok, ktorý obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z kotvičníka zemného. Je známy svojimi výraznými účinkami na sexuálne funkcie a pohlavné hormóny, ako aj normálnu funkciu močovej sústavy. Tento solitérny extrakt je ideálny ako samostatný prípravok, ktorý môže pomôcť pri sexuálnych ťažkostiach, znížení libida a poruchách plodnosti. Vhodný je tiež pri prevencii straty svalovej hmoty, budovaní svalov, predmenštruačnom syndróme a klimakterických ťažkostiach.

Hlavné výhody:

  • Podporuje produkciu pohlavných hormónov a sexuálne funkcie.
  • Zaisťuje normálnu funkciu močovej sústavy.
  • Pomáha pri sexuálnych ťažkostiach, znížení libida a poruchách plodnosti.
  • Zlepšuje stav pri predmenštruačnom syndróme a klimakterických ťažkostiach.
  • Podporuje liečbu urologických chorôb a problémov s prostatou.

Zloženie:

  • Tribulus terrestris: obsahuje fytosteroly, sapogeníny, alkaloidy, flavonoidy, triesloviny, živicu, bielkoviny, minerálne látky a vitamín C. Zvyšuje hladinu testosterónu u mužov a estrogénov u žien, čo vedie k zvýšeniu sexuálneho libida. Má pozitívny vplyv na metabolizmus, hormonálny systém a psychiku.

Dávkovanie:

  • Jednorázovo 2–7 kvapiek (7 kvapiek = 0,35 ml), možno užívať až 3x denne. Pretrepte pred použitím. Užívajte pol hodiny pred alebo po jedle, riedené vodou alebo priamo na lyžičku. Po 3 týždňoch užívania odporúčame 1 týždeň prestávku a zvýšiť príjem tekutín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ENERGY výrobky sú vyrobené z vysoko účinných, prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom.