Zinzino HbA1c Test

74 € 61,67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Možnosti doručenia

Uchop kontrolu nad svojim zdravím s jednoduchým domácim testom, ktorý ti poskytne presný prehľad o dlhodobej hladine cukru v krvi. Vďaka presným a anonymným výsledkom z nezávislého laboratória zistíš, ako tvoja strava a životný štýl ovplyvňujú tvoje dlhodobé zdravie a môžeš včas podniknúť kroky na zlepšenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

HbA1c Test

Tento jedinečný a inovatívny test ti poskytne neoceniteľný pohľad na tvoje dlhodobé zdravotné trendy a hladiny cukru v krvi, ktoré sú významne ovplyvnené tvojimi každodennými návykmi a životným štýlom. HbA1c test meria hladinu cukru v krvi za posledné tri mesiace a poskytuje dôležité informácie pre riadenie a prevenciu rizika diabetu typu 2.

Hlavné prínosy a vlastnosti:

 • Dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi: Presné a spoľahlivé výsledky pomáhajú monitorovať metabolický stav a identifikovať potenciálne zdravotné riziká.
 • Hodnotenie životného štýlu: Personalizované odporúčania na zlepšenie stravovacích a životných návykov.
 • Riziko diabetu 2. typu: Poskytuje dôležité informácie o možnom vývoji cukrovky.

Balenie obsahuje:

 • Testovací kit
 • Lancety pre odber krvi
 • Filtračný papier

Návod na použitie:

 1. Umy si ruky a priprav si prst na odber.
 2. Pichni si do prsta lancetou a aplikuj kvapku krvi na filtračný papier.
 3. Počkaj, kým krv na papieri nezaschne a odošli ju do laboratória.

Obsah účinných látok: Test analyzuje hemoglobín A1c, ktorý je priamo spojený s hladinou glukózy v krvi.

Výrobca: Zinzino

Získaj presný obraz o tom, ako tvoje jedlo a aktivita ovplyvňujú tvoje zdravie. Personalizované odporúčania ti pomôžu urobiť informované rozhodnutia pre tvoje budúce zdravie a pohodu. Skontroluj si svoje zdravie pohodlne doma a sleduj svoj pokrok cez online platformu, kde môžeš získať svoje výsledky do 20 dní.

Osobné odporúčania a údaje sú prezentované jasne a zrozumiteľne, čo ti umožní aktívne riadiť svoje zdravie v každodennom živote.

Ako to funguje?


 1. Vykonajte test Začnite jednoduchým pichnutím do prsta a nanesením 1 až 2 kvapiek krvi na filtračný papier.
 1. Aktivujte test Zaregistrujte svoj test zadaním identifikačného čísla testu a vyplnením dotazníka o životnom štýle. Všetky údaje sú anonymné.

 2. Počkajte na analýzu Laboratórium Vitas Analytical Services má viac ako 25-ročné skúsenosti a používa najmodernejšie znalosti a technológie, ktoré zaručujú nezávislú analýzu vašej vzorky a ochranu osobných údajov.

 3. Získajte svoje výsledky Vaše výsledky budú dostupné a zobrazia sa v jednoduchej, zrozumiteľnej grafickej forme do 10 – 20 dní.

 4. Začnite svoju cestu Využite jasný východiskový bod na cestu k lepšiemu zdraviu. Jemne upravte alebo udržujte svoje stravovacie návyky a životný štýl pre lepšie zdravie po celý život.

 5. Sledujte svoj pokrok Dlhodobá hladina cukru v krvi citlivo reaguje na rozhodnutia, ktoré robíte v súvislosti so stravou a každodennou aktivitou. Preto sa vaše výsledky sa budú meniť na základe rozhodnutí, ktoré urobíte. Odporúčame, aby ste tieto hodnoty aktívne sledovali na základe odporúčaní vašich osobných testov, aby ste sa uistili, že voľby, ktoré robíte, sú pre vaše zdravie tou najlepšou voľbou.

REGISTRÁCIA ZINZINO PRE VÝHODNEJŠIE BALENIA

Ponúkame možnosť objednať výhodné jednotlivé balenia. Ak máte záujem o pravidelný odber a predplatné balení, môžete získať produkty Zinzino za nižšiu cenu. Navyše máte možnosť časom získať niektoré produkty zdarma (za odporúčanie).

Je to jednoduché - objednáte si preplatné a produkty Vám budú chodiť domov každý mesiac po dobu 6 mesiacov. 

Zinzino je škandinávska firma pôsobiaca od roku 2005, ktorá stavia svoje produkty na vedeckých testoch, klinických štúdiách a poznatkoch farmakológa Dr. Paula Claytona PhD. V jadre výživy je podľa Claytona dôležité udržiavať správny pomer rybieho oleja (omega-3 mastné kysliny), polyfenoly a betaglukány. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: