Poznáte blahodárne účinky oregana?

Objavte skryté výhody oreganového oleja: prírodné riešenie pre vaše zdravie

Oregano je viac než len obľúbené korenie, ktoré obohacuje chutné jedlá. Za jeho aromatickými listami sa skrýva celý arzenál zdravotných výhod, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť ľudský organizmus. Oreganový olej, známy svojimi silnými antiseptickými a antibakteriálnymi vlastnosťami, je často označovaný ako prírodné antibiotikum. Jeho hlavná zložka, karvakrol, je zodpovedná za mnohé z týchto prospešných účinkov.

Boj proti kvasinkovým infekciám

Kvasinkové infekcie, spôsobené premnožením kvasiniek, s ktorými si oslabený imunitný systém nedokáže poradiť, predstavujú častý zdravotný problém. Oreganový olej tu vstupuje do hry ako efektívne riešenie, vďaka svojej schopnosti účinne bojovať s premnoženými kvasinkami a škodlivými baktériami v gastrointestinálnom trakte.

Pozitívne účinky oreganového oleja

 • Eliminácia kvasinkového premnoženia: Pomáha pri problémoch plesňového charakteru v organizme aj na jeho povrchu.
 • Prírodné antibiotikum: Posilňuje imunitu organizmu.
 • Podpora tráviaceho systému: Zabezpečuje prirodzené fungovanie tráviaceho systému bez nadúvania, plynatosti či žlčníkových problémov.
 • Podpora vylučovacieho traktu: Zabezpečuje prirodzené fungovanie bez problémov s vyprázdňovaním.
 • Liečba kožných problémov: Pomáha pri akné, herpesoch, bradaviciach, oparoch a urýchľuje hojenie rán.

Antiparazitárne účinky

Oreganový olej tiež pôsobí proti parazitom, ako sú pásomnice či okrúhlice, a je súčasťou repelentov proti všiam a blchám.

Ako prijímať oreganový olej?

Oreganový olej je vhodný nielen pre osoby trpiace kvasinkovými infekciami, ale aj ako prevencia proti ťažkostiam s tráviacim traktom alebo na zvýšenie odolnosti organizmu pred kvasinkami a parazitmi. Candimis, kvapky obsahujúce 80 % karvakrolu, ponúkajú jednoduché a efektívne riešenie na boj proti kvasinkovým problémom.

Oreganový olej v boji proti kvasinkám: Candicaps a Candimis od Finclub

Finclub Candicaps 100 Kapsúl a Finclub Candimis 10 ml sú prírodné produkty, ktoré využívajú silu oreganového oleja s vysokým obsahom karvakrolu na boj proti kvasinkám a plesniam. Tieto produkty sú ideálne pre jedincov, ktorí hľadajú prírodné riešenie na podporu zdravia, najmä po kurze antibiotík.

Finclub Candicaps 100 kapsúl: prírodný bojovník

Candicaps obsahuje oreganový olej s vysokým obsahom karvakrolu, účinnú zložku známu svojimi antioxidačnými vlastnosťami a efektívnosťou proti premnoženiu kvasiniek a plesní. Ideálny pre tých, ktorí potrebujú prírodnú podporu počas alebo po antibiotickom kurze. Hlavné výhody zahŕňajú:

 • Podpora tráviaceho systému: Candicaps pomáha pri riešení tráviacich ťažkostí, žalúdočných a žlčníkových problémov.
 • Úľava pri kožných a respiračných ťažkostiach: Doplnok je užitočný pri riešení kožných problémov a respiračných ťažkostí.
 • Boj proti parazitom: Candicaps je nápomocný pri hnačke, zápche a boji proti parazitom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne zabezpečuje pohodlný a efektívny spôsob, ako zabezpečiť príjem dôležitých prírodných účinných látok.

Finclub Candimis 10 ml: silný antioxidant

Candimis je esenciálny olej z oregana Origanum vulgare, bohatý na karvakrol, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Tento prírodný doplnok je špeciálne navrhnutý na podporu pri premnožení kvasiniek a plesní, často vyskytujúcich sa po užívaní antibiotík. Výhody Candimisu zahŕňajú:

 • Podpora tráviaceho traktu: Pomáha pri žalúdočných, žlčníkových a kožných problémoch.
 • Antioxidačné účinky: Užitočné pri respiračných ťažkostiach a problémoch s trávením ako sú hnačka a zápcha.
 • Bezpečný a schválený: Candimis je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Dávkovanie: 2 kvapky 2x denne, môže byť zmiešané s vodou, džúsom alebo jogurtom, poskytujúci jednoduchý spôsob, ako využiť jeho prospešné účinky.

Finclub ponúka tieto dva produkty ako účinné riešenia pre tých, ktorí hľadajú prírodnú podporu v boji proti kvasinkovým infekciám a chcú zlepšiť svoje celkové zdravie a imunitu. Candicaps a Candimis sú dokazom, že príroda ponúka silné a efektívne riešenia pre udržanie zdravia.