Dr. Nona DND žuvacie tablety 60 žuvacích tabliet

Novinka Najlepšia cena na trhu!
Značka: Dr. Nona
117,90 € 98,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.02.2024
Možnosti doručenia

Antioxidant, ktorý zabraňuje škodlivým procesom v tele a spomaľuje starnutie organizmu. Pozitívne vplýva na oslabený a vyčerpaný organizmus. 98% aktívnych zložiek sa absorbuje v ústach za 45 sekúnd,

Detailné informácie

Podrobný popis

Dr. Nona DND - žuvacia tabletka

Inovatívny prístup k energetickej rovnováhe:Dr. Nona DND je inovatívna žuvacia tabletka, ktorá bojuje proti výčerpaniu a pomáha zlepšovať energetickú úroveň. Tento praktický doplnok je navrhnutý na podporu fyzickej a duševnej pohody s obsahom prírodných zložiek a minerálov. Pomáha obnoviť energiu, zmierniť stres a podporuje optimálny stav tela a mysle.

Účinky a výhody:

  • Prírodné zložky: Produkt obsahuje prírodné extrakty a minerály, ktoré pomáhajú rýchlo obnoviť energiu a zmierniť stres.
  • Podpora imunity: Zložky ako beta karotén a archebaktérie sú kľúčové pre posilnenie imunitného systému a ochranu tela.
  • Pružnosť kĺbov: Glukozamín prispieva k zdraviu a funkčnosti kĺbových chrupaviek.
  • Zlepšenie trávenia: Kurkumín a zázvor podporujú efektívne trávenie a zlepšujú činnosť tráviaceho traktu.
  • Regenerácia tela: Aloe vera a vitamín B3 sú známe pre svoje schopnosti pomáhať telu regenerovať sa po chorobe.

Vstrebávanie:

  • Rýchla absorbcia: Vďaka formule, ktorá umožňuje absorbovať až 98% aktívnych zložiek priamo v ústnej dutine do 45 sekúnd.

Zloženie:

  • Beta karotén, kurkumín, vitamín B3 (niacín), konjugovaná kyselina linolová, archebaktéria, dunaliella a iné.

Spôsob užívania:

  • Odporúča sa žuvať 2-4 tablety denne po dobu najmenej 2 minút pre optimálnu absorpciu. Tablety by sa nemali prehĺtať. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah balenia:

  • 60 žuvacích tabliet, ideálne pre podporu aktívneho životného štýlu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Nona je výrobca, ktorý prináša produkty z Mŕtveho mora. Mŕtve more je zázrak prírody a je považované za najstaršie a najväčšie prírodné kúpele na svete. 

 Kloktanie ústnou vodou pomáha pri prechladnutí a zápale hrdla. Minerálne bahno z Mŕtveho mora lieči rany, oživuje vlasové korienky, potláča tvorbu lupín. Vyživuje pokožku tváre, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky a spomaľuje proces starnutia. Pôsobí liečivo pri bolestiach hlavy a migréne. Aplikácia bahna na kĺby a chrbticu má blahodarné účinky na rôzne choroby: artritída, zápal kostí a chrupaviek, kostnej drene, zápale nervu, reumatizme, psychickej záťaži, únave a nespavosti.

Medzi najpredávanejšie produkty značky Dr. Nona patrí výživový doplnok Halo Phase 9 pre podporu a harmonizáciu endokrinného systému či Okseen, silný antioxidant, ktorý chráni organizmus.